Skocz do zawartości
Nas

Czarna lista sprzedających jerseye na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ten nie opisuje w aukcjach, że to OG tylko, że PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI hehe - choć tyle.

aczkolwiek dla większości zainteresowanych jest to niestety praktycznie równoznaczne i będą myśleli, że to OG :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodałem. Rosną jak grzyby po deszczu. Lista juz jest na tyle długa że niektóre nazwy juz nieaktywnych sprzedawców zastępuje nowymi (aktywnymi) więc uwarznie przeglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy ktoś może mi doradzić gdzie mogę kupić oryginalnego swingmana Wade'a? Czy nba jersey shop na allegro to jedyny sprzedawca godny polecenia? I czy koszulki które są tam przedstawione są warte tych pieniędzy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można na allegro, można w sklepach koszykarskie na necie. Nba jersey shop to nie jedyny sprzedawca oryginałów choć głównie oryginały można dostać od indywidualnych sprzedawców. Jak napisał kiedyś bb2, koszulka jest tyle warta ile ktoś za nią zechce zapłacić, ja uważam że 300 czy nawet więcej za swingmana to chora cena. Ja mam czarnego Wade'a kwestia tylko w jakim rozmiarze szukasz. Napisz do mnie na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi