Skocz do zawartości

Tenis


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z ciekawości - oglądasz również damski tennis? Jeśli tak to z góry wielki szacun! ^ ^

 

A US Open jak US Open, dla mnie szkoda, że Roger nie wygrał Olimpiady, wtedy zdobyłby WSZYSTKO. Pamiętam jak wygrywał pierwszego Rolanda Garrosa, jarałem się jak nie wiem co... Choć i tak wiadomo, jaki turniej jest najważniejszy i kto od lat udowadnia tam swoje "panowanie" we współczesnym tenisie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubię Murray'a to mu chyba nie wybaczę, że wygrał z Federer na IO. Zwłaszcza że jakiś miesiąc wcześniej na tych samych kortach Federer pyknął go w finale...

Powiem, Ci możliwe że rośnie jego następca który tak jak on łączy świetną technikę z wielką celnością i szybkością (pomijam tu wszystkich z top10, którzy są oczywiście w takich porównaniach o wiele wyżej) a mianowicie David Goffin, młody Belg (ma co prawda 21 lat, jak na początek gry w tenisa na światowym poziomioe to nie tak mało ale jak sam powtarza gra w tę grę dopiero od 3 (bodajże) lat więc jeszcze sporo przed nim) na razie przegrał na US Open z Berdychem, który jest w rewelacyjnej formie - wczoraj w meczu z Rogerem to tylko potwierdził - ale na np. Roland Garos porozbijał wielu wyżej notowanych przeciwników i narobił w okół siebie szumu

zobacz go sobie teraz na jakiś mniejszych turniejach albo na Australia Open, ciekawy gość

 

no damski oglądam ale głównie Radwańską oraz Sharapova i tak od ćwierfinałow, półfinałów resztę

jutro mam nadzieję, że Rosjanka pokona Azarenke i w finale pyknie Williams, która przeżywa trzecią (chyba) młodość i jak dal mnie jest faworytką do wygrania USOpen

 

edit: mod czuwa, bardzo dobrze i dzięki za temat bo właśnie brakuje takiej jazdy ogólnej o wszystkich sportach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A US Open jak US Open, dla mnie szkoda, że Roger nie wygrał Olimpiady, wtedy zdobyłby WSZYSTKO. Pamiętam jak wygrywał pierwszego Rolanda Garrosa, jarałem się jak nie wiem co... Choć i tak wiadomo, jaki turniej jest najważniejszy i kto od lat udowadnia tam swoje "panowanie" we współczesnym tenisie. :D

Dlaczego French Open najważniejszy? ;)

 

Ogólnie wielka szkoda, że nie ma Nadala, który tak długo czekał na spadek niemożliwej formy Djokera, a jak się doczekaliśmy, to się połamał. Na US Open mimo wszystko zdziwię się jeśli Serb nie wygra, choć Murray na pewno będzie chciał po olimpiadzie pójść za ciosem. Wśród kobitek Serena jest zdecydowaną faworytką i jeśli zagra swoje, to będzie pozamiatane, ale kciuki za Rosjanką (jakoś tak zwykle kibicuję ładniejszym :)).

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego French Open najważniejszy? ;)

 

Ogólnie wielka szkoda, że nie ma Nadala, który tak długo czekał na spadek niemożliwej formy Djokera, a jak się doczekaliśmy, to się połamał. Na US Open mimo wszystko zdziwię się jeśli Serb nie wygra, choć Roddick na pewno będzie chciał po olimpiadzie pójść za ciosem. Wśród kobitek Serena jest zdecydowaną faworytką i jeśli zagra swoje, to będzie pozamiatane, ale kciuki za Rosjanką (jakoś tak zwykle kibicuję ładniejszym :)).

chodziło Ci pewnie o Murray'a?

większość kibiców ogląda (nudny)damski tenis po to bo są tam ładne laski ;) nie będę ukrywał, że to jest jeden z plusów Sharapovej

 

Mi chodziło oczywiście o Wimbledon, bynajmniej tym "panującym" Nadal z pewnością nie jest. ;)

wg mnie i większosći tenisistów to najważniejszy turniej tego roku już się odbył, a były nimi IO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło Ci pewnie o Murray'a?

większość kibiców ogląda (nudny)damski tenis po to bo są tam ładne laski ;) nie będę ukrywał, że to jest jeden z plusów Sharapovej

 

w ogóle nie rozumiem tego całego zachwycania się Szarapową, wg mnie rpzecietnej urody blondynka, bez problemu można znaleźć z 10 ładniejszych/ciekawszych dziewczyn

 

chodziło Ci pewnie o Murray'a?

wg mnie i większosći tenisistów to najważniejszy turniej tego roku już się odbył, a były nimi IO

wg wszystkich ale nie Radwańską :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wlasnie nie moge ogladac Sharapowej, nie mowiac juz o pojedynku Azarenka- Sharapowa ;|

 

Ferrer z Tipsareviciem, trwa piaty set i na prawde niezly mecz jak na tych zawodnikow. Graja o zyciowe sukcesy w Wielkim Szlemie, ale na pewno jak ktorys z nich awansuje do polfinalu to faworytem nie bedzie, ani z Djoko, ani nawet z Del Potro ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to w czołówce, która się liczy i która oglądam od mniej więcej ćwierćfinałowych pojedynków w szlemie, to nie ładniejsze niż Sharapova a przereklamowana - zwłaszcza przez polskie media - jest Radwańska

 

dobry mecz był Ferrer przeszedł ale na męczył się zdrowo - niestety tak jak piszesz "Małemu Wielkiemu Wojownikowi" sama wola walki nie pomoże w meczu z Djoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło Ci pewnie o Murray'a?

Ofc.

 

wg mnie i większosći tenisistów to najważniejszy turniej tego roku już się odbył, a były nimi IO

wg wszystkich ale nie Radwańską :P
Wtf? Jak ustaliliście tę "większość" i "wszystkich ale nie Radwańską"? Na moje oko to Radwańska powiedziała tzw. oczywistą oczywistość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem wypowiedzi tenistów z czołówki, najbardziej tutaj chodzi o top4 i wszyscy wyrażali się w tym samym tonie, że IO to najważniejszy turniej tego roku (szukałem konkretnych źródeł ale nie znalazłem, jakoś długo nie suzkałem więć jeszcze popatrze za tym)

zresztą to normalne, że turniej który jest raz na 4 lata jest bardziej łakomym kąskiem niż ten co jest co roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtf? Jak ustaliliście tę "większość" i "wszystkich ale nie Radwańską"? Na moje oko to Radwańska powiedziała tzw. oczywistą oczywistość.

 

A jesteś w stanie podac jakieś inne przykłady tak luźnego podejścia do tematu IO jakie prezentuje/prezentowała Isia? Ciekawe, czy Roger sobie myślal, że w sumie nic się nie stało- nie wygrałem "tylko" Olimpiady?( w singlu, bo w deblu złoto z Pekinu ma). Ciekawe, czy Murray po wygranej w Finale stwierdził,że to c*** nie sukces? Taka Serena wygrała 14, czy tam 15 szlemów( z pamięci) a w wywiadach podkreslała,że ten sukces na IO w singlu smakuje specjalnie.. Natomiast nasza gwiazdka raz była w Finale Wimbledonu, a już zblazowana i wygłasza tezy o wyższości Szlemów nad Olimpiadą....

 

Chociaz w sumie nie doczytałem swego czasu,że Pani Agnieszka prostowała swoje "niezbyt fortunne" wypowiedzi:

 

Kochani, chciałabym oficjalnie sprostować wypowiedzi, które padły w mediach w czasie lub po igrzyskach. Niestety duża większość z nich była wyrwana z kontekstu lub przekształcona w sposób, który kompletnie nie odzwierciedlał tego, co mówiłam.

 

Więc po raz kolejny oświadczam, że z moich ust nigdy nie padły słowa, że igrzyska nie są ważne. Jest mi przykro, że media interesują się bardziej porażkami niż zwycięstwami. Także mam nadzieję, że kolejne sportowe materiały będą o medalistach, bo im się to należy.

 

Porażka zawsze boli, ale to jest sport, nie zawsze się wygrywa, a tenis jest takim sportem, w którym liczą się również inne turnieje. Moim marzeniem jest medal olimpijski jak u każdego innego sportowca, więc będę robiła wszystko, by go zdobyć za 4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.