Skocz do zawartości

Polskie Młoty


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Warto też dodać, że Polska będzie też gospodarzem ME 2013 i MŚ 2014. W jakiej innej tak popularnej na świecie dyscyplinie jak siatkówka, dwa duże turnieje odbywają się rok po roku w tym samym kraju?

Jest kasa i jest zainteresowanie to i są 'igrzyska'.

 

@PiotrekA

Atlas Arena w Łodzi - 13 806 miejsc. Rzeczywiście bieda. A fakt, że mecz rozgrywany jest w Polsce niemal gwarantuje, że wszystkie miejsca będą zajęte, co mogłoby być problemem w innych krajach.

 

Bełchatów mały rynek? No i co z tego. Przy takim sponsorze to co za różnica czy grają w Warszawce czy Ciechanowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą wyżej w 100%

 

Jak czytam wypowiedzi ludzi, którzy mówią, że siatkówka to nie jest gra taktyczna to płakać się chcę. To jest jak w koszu- wszystko masz rozpracowane, oni wiedzą z jakich piłek, gdzie najczęściej rzuca rozgrywający, jak lubi atakować Michajłow, jakich piłek nie lubi przyjmować Kurek i na którą rękę mu zagrywać. Procenty jak reagują środkowi, jak ustawia się obrona. Ogromne ilości danych a to, że czasami ktoś po prostu wszystko kończy to można porównać do prime Kobe/Jordan/T-mac. c*** z tego, że wszystko wiesz ale jak mu zacznie siedzieć to nieważne jak będziesz bronił on i tak was rozpierdoli.

 

Zgadzam się jednak z tym, że nie jest to sport kontaktowy a to ogromna wada i stąd się bierze przekonanie o spedalonym sporcie (albo przez to klepanie po dupach- sam nie wiem) ;)

 

Kolega, który twierdzi, że w siatkówce w 7 miechów nauczysz się techniki toez urazy ale jest wybitnym kłamcą. Nie wiem gdzie grałeś ale z twoich słów wynika, że nigdzie albo na podwórku. To tak jak powiedzieć, że w 7 miechów nauczysz się rzucać do kosza z półdychy. Może i trochę ogarniesz ale bez obrońcy. Poza tym dochodzi obycie, łatwość poruszania, wszystkie elementy, których nie nauczysz się w 7 miesięcy. Trafić w 9x9? Trafi nawet 12 latka ale zagrać na kogo trzeba mocną zagrywką to już niektórzy po 6 latach przy stresie nie potrafią.

 

Ja osobiście uważam, że koszykówka jest po prostu fajniejsza do uprawienia bo ciekawsza, natomiast jak czytam niektórych to mam wrażenie jakby nie mieli pojęcia o czym mówili. Na przykład ja niewiele wiem o bejsbolu- gość rzuca, drugi odbija i najlepiej, żeby był home run. Moja wiedza jest żadna, więc nie będę mówił, że pedalski, że bez scoutingu, że taktyka nie ma nic do rzeczy i nie można w niego pograć na osiedlu więc jest mega c***owy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 złotych.

 

Tyle kosztuje pejperwju Czarnogóra- Polska bo TVP wyżyłowało się na EURO i nie mieli ani na studio olimpijskie w Londynie ani teraz na mecze naszej Reprezentacji. Ale za to będą nowe seriale, jakieś śpiewy i tańce, kabarety i inne "misyjne" programy. Kultura przez wielkie G... znaczy K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to co ostatnio grają to nam powinni płacić...podejrzewam że pierwszy i ostatni raz transmisja odbędzie się przez pejperwju jak placek ze sportfive zobaczy jak Polacy ,,rzucą" się żeby płacić za oglądanie reprezentacji to na kolanach wróci do TVP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to bardzo dobrze, że nie będzie możliwości oglądania reprezentacji PZPN'u w telewizji publicznej. Szkoda pieniędzy podatników, tak przynajmniej mamy wybór, że nie płacimy i ich nie oglądamy. Poziom polskiej piłki jest żenujący toteż nie będę płakał z braku możliwości oglądania. Oczywiście, że kierunek cięcia kosztów powinien być przeciwny, tak jak wspomniał han solo - poczynając od durnych kocham Cię polsko, pytań na śniadania, m jak miłość i na gwiazdorskich kontraktach celebrytów kończąc.

Niemniej jednak chciałbym zobaczyć oficjalne wyniki sprzedaży ppv z tego meczu. Jones Głażewski osiągnęło sprzedaż na poziomie 30tys. PPV.

Śmiesznych czasów dożyliśmy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 złotych.

 

Tyle kosztuje pejperwju Czarnogóra- Polska bo TVP wyżyłowało się na EURO i nie mieli ani na studio olimpijskie w Londynie ani teraz na mecze naszej Reprezentacji. Ale za to będą nowe seriale, jakieś śpiewy i tańce, kabarety i inne "misyjne" programy. Kultura przez wielkie G... znaczy K.

Co Ty masz do kultury w TVP? chyba, że pod kulturę podczepiasz wszystkie wymienione programy. Bo ja z kultury w publicznej znajduje tylko teatr telewizji i "kocham kino", a te "produkcje" stoją na bardzo wysokim poziomie.

 

Co do 20zł za oglądanie kadry..... to chyba bardziej pozytywnych wrażeń spodziewam się po zainwestowaniu tych pieniędzy w kolejny amber gold jak w mecz kadry (po)kopanej.... obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co się dzieje

Polacy chyba boją się grać przed własną publicznością a na wyjazdach dają z siebie wszystko

no chyba, że przypomnieli sobie jak się gra dopiero jak mieli nóż na gardle (wiadomo, że przesadzone bo porażki były małe tak samo jak mało okazałe zwycięstwa ale jednak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksozarek postanowił zostać bohaterem meczu i ciepnął dwie tak idiotyczne trójki że już myślałem że to przegrają... na szczęście trochę się przechwytami zrehabilitował, gortat poniszczył dzisiaj, mniej p'n'r gdzie z niedowierzaniem zastanawia się czemu nie ma łatwych punktów spod kosza (może dlatego że mu nash nie podaje tylko koszarek rzuca za 3...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.