Skocz do zawartości

Twoje najsmieszniejsze opinie o koszykowce


Marecki

Rekomendowane odpowiedzi

Na forach o koszykowce siedze juz jakies 8 lat. Wczesniej byl e-basket.

 

Tak mi sie przypomnialo po stwierdzeniu jednego z uzytkownikow o szansach zespolu 60% na mistrzostwo a 40% ze nie. Jakie mi sie zdarzalo opinie miec w przeszlosci.

 

Jedna taka.W 2 sezonie gry Eddyego Curry, uwazalem, ze bedzie lepszy od O'Neala i jeszcze bronilem tej opinii jak lew nieomal.

 

Macie jakies przyklady tego, jak glupi byliscie kiedys i do tych przykladow nie boicie sie przyznac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozstaniu shaq i kobe twierdziłem, że żaden z nich nie zdobędzie już więcej pierścienia - Wade i Gasol szybko zrewidowali moje poglądy

 

edit:

no i ten, że co roku Spurs są starzy zrobienie czegoś więcej niż 1 runda (oprócz tego sezonu - uczę się na błędach :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak pod koniec 2003/04 [ albo na poczatku 04/05] po tym, jak w kwietniu 2003/04 nuggs walczyli o PO i melo robił w tym miesiącu coś koło 26 czy 27 ppg pisałem, że być może jest to najlepszy koszykarz jaki przyszedł do NBA od czasu Tima Duncana :P

 

co do Edka Curryego to twierdziłem, że jeśli bulls zatrzymają go w składzie --- i bodajże Chandlera, choć nie wiem czy on jeszcze ciągle tam grał -- to mają w ciągu paru lat szansę na mocne zamieszanie w lidze, w stylu ECF / finały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny temat, więc na szybko co teraz przychodzi mi do głowy

 

myślałem, że Beasley od tego sezonu będzie regularnym napierdalatorem >25 ppg przez kilka sezonów... gdy sezon zweryfikował moje poglądy i pojawiły się doniesienia o tym, że jest o krok od Lakers to widziałem w nim z kolei następcę Odoma na naszej ławce koszącego nagrodę 6th mana w kolejnym sezonie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle się wbiję, ale moja opinia była śmieszna dla kumpli gdy rozmawialiśmy przy piwie, a dotyczyła finałów z 2011.

Oni napinacze zajarani Heat'ami obstawiali sweep i pogrom Mavsów, ja im powiedziałem, że Dallas wygra w 6 lub w 7. Napisałem, że pierwsze mecze będą dla Miami a dalej już Lebron odpadnie przez obronę Stevensona i Mariona. No opisałem praktycznie całe finały nim się zaczeły, już mieliśmy się o kasę zakładać - nawet spora, bo ja oferowałem im po 100 a oni by mi dali 200, prawda...

Gdybym się załozył to wygrał kasę, a słów potem oni zapomnieli i twierdzili, że może coś takiego kiedyś mówiłem. Chociaż najważniejsza satysfakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po meczu nr 5 Lebrona z Cavs byłem pewien, że ten pan wyjebie ligę po całości. dostał 4-0 w finale a później jeszcze gorzej. tak go lubiłem, że później te rozczarowanie przeszło w hateryzm.

wiele głupot się zdarzało.

jeszcze na e-baskecie twierdziłem, że Bargnani będzie lepszy od Dirka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w dalszym ciagu obrońca pana o nazwisku Richard Jefferson

po przyjściu do Spurs miałem kosmiczne polucyjne wręcz nastawienie

 

nie wierzę w talent tegorocznego #1 - Davisa - moze sie z tego będę smiał

 

dodatkowo zostałem oszukany przez Bena Gordona a i początkowo Beasleya!

 

w dniu draftu pukałem sie w czoło jak lakers oddawali Divaca aby pozyskać młokosa...jak on się nazywał? zaraz zaraz..

Kobe Bryant chyba....

 

całkowicie umkął mi fakt już po trejdzie memphis lakers rozwój Marca Gasola i przez dłuuugi czas jedyne co mi sie kojarzyło z tym trejdem to słowo KRADZIEŻ

 

a najświeższy to FINAŁY i 100% przekonanie że Okla ZMIAŻDŹY Miami 4:0

przeraża mnie nie wynik ale moje bardzo bardzo mocne przekonanie i jego SKALA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.