Skocz do zawartości

Rozmowy/Pytania


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

16 osób spokojnie znajdziemy nawet jeśli ludzi z yahoo nie przejdą do ESPN:) Ale nie o to przecież w tym chodzi- im więcej osób chce grać tym lepiej.

Możemy zrobić oczywiście głosowanie- ale tak się zastanawiam co wy się upieracie przy tym yahoo... TAk jak mówi Tyrion- jeden czort.

 

OK, głosujemy! Do wtorku do 20 zbieram głosy. Ja się na razie wstrzymuję:)

 

WYNIKI GŁOSOWANIA (EDYTOWANE NA BIEŻĄCO)

 

ESPN- Matek, dig, grzana,k1x

Yahoo- Maciek, Qas

Obojętnie- Tyrion, devilnevercry,Sławek Mróz

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

croolick - ja się nie upieram, raczej staram się przekonać kilka osób do jednorazowego 10 minutowego (założenie konta jahu, bo zasady są identyczne i nie trzeba za bardzo niczego nowego się uczyć) poświęcenia.

 

chodzi o to, że na tym forum działają już 3 ligi FBX po 20 osób - co daje 60 osób, dodatkowo 7 lig FB po 10 osób - czyli 70 osób, część się pokrywa więc można założyć że aktywnie gra w fantasy grupa 100 osób (a liczę tylko stary ebasket - bez FB east, gdzie gra jeszcze kilkadziesiąt osóB). Myślę że z czasem wiele z nich skusi się na ROTO, bo to więcej zabawy, więcej myślenia, więcej strategii. Kilka osób tutejszych może również spróbuje choćby Keepera - świetna rzecz. A o wiele wygodniej jest mieć wszystko w jednym profilu (na który można wejść i sprawdzić jak kto kiedy radził sobie w jakiej lidze, jak jest aktywny, czy lubi transfery i jeśli tak to jaką ma strategię itp., już nie mówiąc o zwykłym kontakcie, ofertach transferowych), a nie skakać między stronami, nie wspominając o jakiejś systematyce na tym forum.

 

myślę że jeżeli zakłada się na forum, gdzie jest ponad 100 graczy, nowy rodzaj zabawy, to warto to zrobić tak żeby wszystko było jak najprościej i przejrzyście, jeśli wszystko tu działa na jahu, to czemu zakładać nowy rodzaj na ESPN ?

grałem kiedyś na ESPN i to jedna broszka, gdybyśmy wszystkie ligi FB i FBX przenieśli na ESPN to dla mnie nie ma problemu, ale z racji tego że łatwiej zostawić świeże profile z rocznym stażem (ponoć testowym ; ) ) niż profile na jahu, które niektórzy już mają dłuuugie lata, to namawiałbym Was serdecznie do odpalenia ligi na jahu.

 

kilka minut poświęcenia ze strony kilku osób, a długofalowo ma to same zalety.

 

poz

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYNIKI GŁOSOWANIA na dziś:

 

ESPN- dig, grzana,k1x

Yahoo- Maciek, Qas, bulek

Obojętnie- Tyrion, devilnevercry,Sławek Mróz, Matek,

 

Kilka osób jeszcze nie oddało głosu- Panowie, macie czas do jutra do 20. Póxniej ogłoszę The Decision;)

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.