Skocz do zawartości

Rozmowy/Pytania


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co? Tak sobie przeglądam FA i się zastanawiam czy 18 graczy to optymalna ilość (mówię o przyszłym roku). Oczywiście co kto lubi- ale ja akurat lubie jak można trochę pożonglować graczami chociaż z s5+6th man. A przy 18GM*13 picków=234 zawodników, czyli praktycznie s5 + 3 rezerwowych - prawie cała rotacja... Mamy jeszcze czas na ewentualne zmiany w przyszłym roku. Ja jestem za co najwyżej ligami 15 osobowymi. Wtedy mamy mniej więcej właśnie s5+6th man.

 

Co Wy na to? Panowie komishe, Panowie bardziej doświadczeni w ROTO- macie jakieś doświadczenia z tak wielkich lig?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dla 15 druzynowych lig i po 5 awansujacych z kazdej.

 

i byłoby z bani z wyłanianiem na różne dziwne sposoby jednego, który awansuje z trzech lig. pierwsza 5 do I ligi, druga do II i tak dalej aż do wyczerpania zapasów

To "dziwne" wylanianie dotyczylo tylko sytuacji gdyby ktos zrezygnowal z wyzszej ligi.

 

Gram pierwszy raz i mam pytanie co to jest Can't Cut List. Ogolnie rozumiem daje sie tam graczy np z kontuzja. Czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić na czym to bardziej polega i jak wrzucić tam gościa.

To nie ma nic wspolnego z kontuzja i tylko Yahoo wrzuca tam graczy.

To forma zabezpieczenia by ludzie nie wywalali na waivery zbyt dobrych graczy co potrafilo zepsuc niejedna lige.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zaczynam dopiero grę w roto (jutro draft) ale po grze w fbx3 w 20 drużyn to widzę że na FA zwykle jest straszny badziew rzadko mający znaczący wpływ na to co się dzieje potem w sezonie. Dlatego jeżeli poza draftem i trejdami miałaby być jeszcze jakaś znacząca zmienna to chyba 15 drużyn byłoby na miejscu.

 

i byłoby z bani z wyłanianiem na różne dziwne sposoby jednego, który awansuje z trzech lig. pierwsza 5 do I ligi, druga do II i tak dalej aż do wyczerpania zapasów. bardzo podoba mi się taki pomysł i jestem za

15 czy 18 drużyn i tak nie rozwiąże tego problemu ;) Chodziło o to że jak ktoś z tej pierwszej 5 piątki (czy również z drugich i trzecich piątek do II/III ligi) zrezygnuje to będzie vacat i pytanie jak uzupełnić jego miejsce skoro jest trzech chętnych z 6 miejsca (czy z 11 lub 16 miejsca) każdej z obecnych conference.

Ja bym bym chyba za najprostszym rozwiązaniem nie wymagającym jakiegoś "rejsowego" głosowania nad wyborem metody wyboru tzn. jeżeli wypadnie ktoś kto grał w West to awansuje z automatu kolejny z tej samej conf. Ale optymalnie wierzyć w to że nikt nie zrezygnuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno najbardziej elegancki i najlatwiejszy sposob, wiec jesli to sa kryteria to powinien przejsc...

tyle, ze wydawalo mi sie, iz celem bylo wybranie najlepszego kandydata sposrod 3 mozliwych ;-)

Cos jak w sprintach na Olimpiadzie gdzie przechodzi paru z kazdego biegu oraz najlepsze czasy z pozostalych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.