Skocz do zawartości

Rozmowy/Pytania


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Wątek dla wszystkich, bez moderowania (chyba:) ). Macie jakieś pytania dotyczące zasad, funkcjonowania narzędzi ESPN czy cokolwiek Wam tylko przyjdzie do głowy- pytajcie tutaj (albo PW do mnie). Chcecie sobie podyskutować o czymś związanym z ligą- też piszcie tutaj.

 

Ja zacznę:) Jak macie pomysł gdzie można wrzucić jeszcze ogłoszenie o naszej lidze- dajcie znać. Póki co puściłem info na ZP-1 tylko- no i na naszym forum.

 

 

 

EDIT:

 

Ewentualnie pomyślcie o znajomych- bylebyście tylko spółdzielni nie zakładali:)

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon był na przetarcie, różne dziwne trejdy wyszły:) Dopiero potem zaczęliśmy blokować:) Ja też dałem ciała- oddałem Kobiego za Gordona, Erica:)

 

Zajrzyj do FAQ!

 

EDIT: Poza tym pamiętaj, że mieliśmy tylko 10 menedżerów. A to oznaczało, że talentu do obdzielenia było duuużo:) Na dzień dobry miałem Kobiego, Rondo, Jeffersona, Jenningsa, Wrighta (najwięcej trójek w 2010/11). I jeszcze Monroe, Bargnani., Calderona.

 

A James był m..in. razem z Ericiem Gordonem, P.Gasolem, Millsapem, Duncanem, Hibbertem, Jacksonem...

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno przed startem ligi, gdzieś między 15 października a 29 października. Wcześniej nie ma sensu- niech każdy się oswoi z ligą, pomyśli nad wyborami.

Natomiast prawdopodobnie wcześniej zrobimy losowanie kolejności w drafcie, tj. jak tylko będzie pełen skład.

 

 

Mam pytanie: sporo osób pyta czemu nie gramy na yahoo. Zarejestrowałem się tam i zaczynam się bawić- mi to jest w zasadzie obojętne. Jeśli większość będzie za yahoo- możemy się przenieść tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność w drafcie: dwa sposoby:

 

1. Albo tuż przed startem draftu będzie automatyczne losowanie na ESPN (godzinę przed- wcześniej się nie da)

2. Albo też wylosujemy powiedzmy dwa tygodnie przed draftem we własnym gronie, co pozwoli nam przygotować jakąś strategię draftowania.

 

 

Osobiście jestem za drugą opcją. Wymyśliłem już sposób losowania, który nie będzie budział podejrzeń mataczenia:) Co więcej- odbyłoby się to w ciągu kilku minut. Zbierają się trzy osoby, najelepiej te, które brały udział w zeszłym roku lub mają duży staż na forum. Jedna z nich układa w dowolnej kolejności cyfry od 1 do 16. Druga z nich- układa w dowolnej kolejności wszystkie drużyny. Obie te osoby wysyłają wyniki swoich losowań do trzeciej osoby (np. do mnie) i ja publikuje to na forum. W ten sposób drużyna nr 1 na pierwszej z ww. list jest parowana z cyfrą nr 1 na pierwszej z ww. list. Analogicznie z każdą parą. W ten sposób mamy 16 drużyn z przypisanym numerem draftu. Może brzmi trochę skomplikowanie- ale to jest naprawdę MEGA proste i wyklucza praktycznie możliwość kombinowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może brzmi trochę skomplikowanie- ale to jest naprawdę MEGA proste i wyklucza praktycznie możliwość kombinowania.

No ale z drugiej strony automatyczne losowanie wyklucza możliwość kombinowania na 1000% i daje dodatkowy smaczek emocji, ta niepewność do prawie ostatniej chwili i to też ma swój urok ;) Ja na razie grywałem tylko w h2h na yahoo i każdorazowo było automatyczne losowanie kolejności w drafcie i moim zdaniem tak własnie jest ok

A strategia draftowania to i tak ma to do siebie,że moze pójść się kochac dośc szybko, także nie przeceniał bym tutaj tej możliwości, jaką daje wcześniejsze losowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK- a więc zostaje opcja nr 1- losowanie godzinę przed draftem:)

 

Pytanie nr 2- zostajemy na ESPN czy idziemy do Yahoo>? Panowie?

 

EDIT:UWAGA!

 

Postanowiłem jedno miejsce zabukować dla Tajemniczego Gościa- także mamy 15 miejsc wolnych w I lidze (w tym momencie już tylko 4). Tajemniczy Gość chce mieć kilka dnia na zastanowienie się czy da radę wziąć udział w naszej lidze- mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko, że po pierwsze miejsce zabukowałem a po drugie- że nie zdradzę o kogo chodzi:)

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Czytam was juz od jakiegos czasu i postanowilem sie do was przylaczyc. Mam nadzieje ze nikt nie zrezygnuje po poczatkowych niepowodzeniach i sezon zakonczymy w pelnym skladzie.

Co do draftu to jestem za opcja 1 i takze jestem za pozostawieniem ligi na espn (chyba ze sa jakies zalety yahoo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem wszystkim, to moja 3 równoległa liga i znacznie wygodniej byłoby mi gdyby była na jahu (tak jak wszystkie ligi FB i FBX na tym forum...), także zdecydowanie jestem za tą opcją (ponadto jestem przekonany że nowo werbowani ludzie na tym forum będą podzielać ten pogląd, a skoro graliście dopiero raz i to testowo to może poświęcicie te konta na rzecz standardyzowania lig ; ) ).

 

losowanie przed samym draftem jest ok, ale to mi obojętne w sumie.

 

ale dobrze że wreszcie ktoś się wziął za ROTO, próbuję temu betonowi ze wszystkich lig przemówić do rozsądku, ale oni wciąż wolą tkwić w przestarzałym FP...

 

poz

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.