Skocz do zawartości

przed sezonem - wschód


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Pacers z powodu słabe offseasonu mogę nie być tak mocni jak w tamtym roku - choć tu dużo będzie zależało od motywacji ze strony trenera etc... No zobaczymy.

 

I ja też stawiam w tym roku na lepszy sezon NYK, nawet wejście w top3 konferencji. Kidd i Stst po prostu nie mogą, nie potrafią, nie są w stanie zagrać gorszego sezonu niż rok temu. Więc to już duży upgrade ;) Felton PODOBNO schudł a Melo schudł na pewno(olimpiada). Do tego dodatki głębokość składu w postaci Cambyego i Brewera(baaaaardzo niedocenany typ - i w Utah i w Chicago). Nie podoba mi się tylko wypieprzenie Jeffriesa, który chyba jest najbardziej underrated graczem ligi. Ale poza tym jest bardzo dobrze(wliczam w to również spakowanie Linsanity, który był bardzo niepewny). Jak dobrze przepracują z Woodsonem offseason i nie będą łapac kontuzji to mają szansę być jedną z najlepszych defensyw w lidze(Kidd, Brewer, Iman, Thomas, Chandler, Camby). Zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kidd to już chyba tylko do podawania bidonów się nadaje. W przeciwieństwie do nasha strasznie się zeszrocił i nie wygląda aby miało być lepiej. Asyst i zbiórki coraz gorzej, a z czystym rozgrywaniem to nigdy nie było rewelacji. Nogi w obronie już nie te, pozostał rzut, który po 30. trochę poprawił, ale 35% za 3 dupy też nie urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kidd to już chyba tylko do podawania bidonów się nadaje. W przeciwieństwie do nasha strasznie się zeszrocił i nie wygląda aby miało być lepiej. Asyst i zbiórki coraz gorzej, a z czystym rozgrywaniem to nigdy nie było rewelacji. Nogi w obronie już nie te, pozostał rzut, który po 30. trochę poprawił, ale 35% za 3 dupy też nie urywa.

dokladnie

Kidd juz w mistrzowskim sezonie dallas w ataku byl tylko spot up shooterem, nic ponadto, [choć fejm na mieście był taki że "kidd, one of da besty pg eva, mózg drużyny, poprowadził mavs do mistrzostwa"] a tu latem 2012 wielkie halo że zmienił klub, nie łapię tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole chyba malo kto sobie zdaje sprawe jaki Dirk ma ogromny wplyw na gre swoich teammates. jego przeciwnicy praktycznie maja wyjebane na to kogo kryja zeby tylko Dirk nie zdobyl latwych pktow, przez co Mavs mieli open looks caly czas. Marion, Kidd, Terry sa w c*** overrated ofensywnie przez to.

 

Here is what Dirk did for his teammates in his peak 2011 season (stats per 36 minutes):

 

Kidd:

 

Dirk on Court: 8.7 pts, .542 TS%, 9.3 AST, +6.8 on court plus/minus

 

Dirk off court: 8.3 pts, .442 TS%, 8.2 AST , -4.6

 

Marion:

 

On: 15 pts, .585 TS%, +6.2

 

off: 17 pts, .522 TS%, -6.8

 

Barea:

 

On: 16.4 pts, .538 TS%, +8.4

 

off: 16.8 pts, .528 TS%, -5.7

 

Terry:

 

on: 18.1 pts, .576 TS%, +11.8

 

off: 18.2 pts, .509 TS%, -5.6

 

Chandler

 

on: 12.7 pts, .680 TS%, +8.3

 

off: 13.8 pts, .733 TS%, -1.3

 

Stevenson:

 

on: 11.8 pts, .568 TS%, +5.5

 

off: 12.7 pts, .521 TS%, -5.3

 

Haywood:

 

on: 8.1 pts, .545 TS%, +3.1

 

off: 9.4 pts, .515 TS%, -5.3

 

 

Even low minute players like Peja (.612 TS% with .497 TS% without) and Caron (.560 TS% with .480 TS% without) exhibited the same effect. Chandler was the only one who wasn’t affected by Dirk and he not so coincidentally had the best TS% season in history in New York.

takze Kidd jest obecnie nikim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kidd to obecnie jest nawet gorzej niż nikim, żeby jego obecność na parkiecie wychodziła na 0 to był by sukces :) dodatkowo narazie trenuje tylko jazdę po pijaku :P

 

od siebie dodam co do tabelki wschodu, że 76ers mi się naprawdę podobają, jedyny minus u nich to fakt że niema tam zbytni komu z za łuku rzucać, a przydało by się tą obronę rozciągnąć dla AB, ogólnie co do Bynuma to chyba lepiej by mu było gdyby trafił do Cavs i grał z Kyrim ale w Phili ma Turnera i Jrue więc też może być ciekawie, sporo osób pewnie nie podziela mojego optymizmu ale ja poważnie czekam na sezon Bynuma na poziomie mvp, dodatkowo z Molutrie fajny duet mogą pod koszem stworzyć.

 

Dalej Indy imo może jeszcze bardziej namieszać niż w 11/12, George idzie do przodu, wzmocnienia może nie imponujące ale mogą być znaczące, Green grał bardzo fajnie w zeszłym roku w Nets( gdyby king miał choćby szczątkowy mózg to by jego podpisał olewając walleca), Augustin ma spory potencjał i potrafi grać jak mu się chce, jeśli obydwaj oni zaskoczą plus West podkręci cyferki to Indy może powalczyć w ecf.

 

Nets na dwoje babka wróżyła, skład mają niby dosyć kompletny tylko że tam jest masa ale, Loopez po urazie, wallec na równi pochyłej, JJ też już chyba za swoim prime, dodatkowo cięzko powiedzieć jak to wszystko Williams pociągnie, ja bym tamwcale nie był zaskoczony gdyby oni do play off nawet nie weszli.

 

Co do Cavs to jestemmocno zawiedziony, nie podoba mi się ten ich draft, myślałem że w tym roku bedą bić się już o play off ale jakoś niezbyt to widzę jeszcze przy niepewnym zdrowiu Kyriego.

 

Atlanta bardzo mnie ciekawi, całkiem dobry skład z tym problemem że niezbyt kompletny, ale tak jak @mycek napisał z za łuku mają poważną siłę, dodatkowo pod koszem ma kto walczyć. Ja na ich miejscu postwił bym na Horforda jako lidera ekipy i spakował Smitha w pakiecie z Teaguem za jakiegoś naprawdę klasowego sf jak np. Gay albo może Gallinary.

 

Tak na koniec fajnie bedzie zobaczyć co bedą grali Raps;Pistons i może Bucks, ci ostatni pomijani ale mają chyba legit skład aby bić się o play off, chyba podobnie z Detroit nawet jeśli Drum niewypali to sam duet Knight z Monroem może namieszać, co do Raps to co by o nich ktoś nie myślał to w tym offie dodali do swojego składu 4 dobrych graczy, sporo zależy od tego jak sobie bedzie radził Val na starcie, pewnie od razu różowo nie będzie ale tak czy inaczej w Toronto chyba od dawna tak dobrego składu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76ers mi się naprawdę podobają, jedyny minus u nich to fakt że niema tam zbytni komu z za łuku rzucać

Jrue Holiday, Nick Young, Dorell Wright, Jason Richardson. Wszyscy w zeszłym sezonie 36% lub więcej zza łuku. Bez rzutu tam jest Turner oraz Thad Young, ale on większość czasu spędza na czwórce.

 

sporo osób pewnie nie podziela mojego optymizmu ale ja poważnie czekam na sezon Bynuma na poziomie mvp

Wow. Taki optymizm rzeczywiście ciężko podzielać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jrue Holiday, Nick Young, Dorell Wright, Jason Richardson. Wszyscy w zeszłym sezonie 36% lub więcej zza łuku. Bez rzutu tam jest Turner oraz Thad Young, ale on większość czasu spędza na czwórce.

 

 

 

chodzi mi o brak rasowego shootera, chociaż fakt że to może przesadzone, zapomniałem że jrich został podpisany i wright pozyskany, z tym że Dorell po ostatnim sezonie to zrównał się trochę z chokerem jakim jest young nie ten co na czwórce czas spędza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sixers bedzie sie fajni ogladało bo mają kilku graczy którzy potrafią walczyc o każdy cm parkietu i fajnie ganiają w ataku, ale prawda jest taka, ze nikt ich nie bedzie traktował powaznie, jeszcze przynajmniej nie w tym roku... albo do czasu aż Bynum pokaże ze jest w stanie byc liderem tego zespołu

 

ewentualnie cierpiący na nadmiar C Sixers pozyskają jeszcze kogos wartosciowego przez trade

 

 

w Po oczywiście bedą, nawet TOP5 jest w ich zasiegu biorac pod uwage układ sił w konfie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.