Skocz do zawartości

sezon 2012-2013- rekrutacja REZERWOWYCH!!!


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy grali- natomiast tak jak pisałem wcześniej nie przesadzałbym z tym naszym doświadczeniem, graliśmy w większości 1 sezon w Roto:) Poza tym ciężko byłoby dzielić ludzi z I edycji, pewnie każdy chciałby grać z kolegami z zeszłego roku:) No chyba, że są jacyś ochotnicy na zmianę konferencji:)

 

Tacy starzy wyjadacze forum i innych lig Fantasy na pewno dadzą radę. Poza tym na pewno i u Was będą ludzie z doświadczeniem w Roto- kto wie, może nawet więcej osób niż u nas:)

 

Tyrion, devilnevercry bawili się z nami w Fantasy ligę off-line. Nie pamiętam, czy brali udział w obydwu "grach": najpierw wybieraliśmy All-Time NBA a później z aktualnych składów- wszystko w czasie ostatniego lokautu. To oczywiście nie to samo- ale udowodnili, że są zaangażowani i nie odpuszczają po pierwszych porażkach.

QAS mocno się udzielał przy dyskusji yahoo-espn więc pewnie też będzie stanowił mocny punkt ligi:P No i jesteś Ty, Maćku:)

Zalias, Lukasevic, Mac, bulek- nic o nich nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby w jednej lidze miał być każdy komu Maciek9020 truje na GG to skończylibyśmy z jedną ligą ; )

 

mi tam generalnie obojętne, tylko żeby mi połowa grupy w grudniu nie skończyła zabawy, no ale pierwszy rok może być trudny, potem już jak będą lepsze i gorsze grupy to się powinno wykrystalizować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Oczywiście, że najfajniej by było, gdybyśmy utworzyli ligę tylko z doświadczonych userów. Ale pomyślcie o dłuższej perspektywie, nie tylko o tym roku! Jeśli zrobimy taki podział jak proponuje Matek to praktycznie przesądzone jest, że II liga się rozpadnie/będzie w niej padaka. I za rok ci userzy już nie zagrają. A moim zdaniem system dwóch (kilku?) lig z systemem awansów i spadków to jest to do czego powinniśmy dążyć, na kształt innych lig Fantasy E-NBA. Przecież takie mieliśmy założenia na początku...

 

A tak mamy dwie fajne ligi, w każdej połowa ludzi jest pewna. Nawet jeśli połowa z nowych okaże się niepoważnymi ludźmi to i tak mamy w każdej lidze po 12 fajnych osób, więcej niż w zeszłym roku w naszej Roto-lidze.

Weźcie przykład z QAS-a: nie narzekać i nie grymasić- tylko grać i awansować do przyszłorocznej I ligi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz, ale większość nowych tylko wyraziła chęć zabawy. nawet nie biorą udziału w ustalaniu wyglądu ligi, czyli średnio może ich to interesować

 

dajcie znać kiedy będzie można zapisać się do ligi

część bierze udział w dyskusjach, kilku pisze na PW do mnie. Trochę pewnie są onieśmieleni, w końcu są nowi:)

 

Ligi utworzymy jak już ostatecznie ustalimy podział. No i wciaż czekamy na 3 osoby. Ewentualnie możemy utworzyć ligi 15-osobowe (wtedy tylko 1 osoby potrzebujemy)

 

EDIT:

Poza tym pokaż mi ile osób z zeszłorocznej ligi bierze udział w ustalaniu wyglądu ligi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek,

Niestety, wszystkich nigdy nie da się zadowolić. Wydaje mi się, że system który wymyśliłem ma najmniej minusów (choć oczywiście ma). Poczekamy jeszcze parę dni i jak się nikt nie zgłosi to zrobimy ligi 14-osobowe chyba. Ewentualnie kolejni chętni będą na liście rezerwowych- na pewno ktoś się wykruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle to tak sobie pomyślałem, że trzeba było zamknąć rejestrację po pierwszych 16-18 osobach a reszta powinna sama się organizuje w II ligę jeśli chce grać

ale teraz to już po jabłkach

 

@ croolick

jak chcesz znać moje zdanie to jestem za opcją matka (mojej jakoś nikt nie poparł więc się z niej wycofuję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschodnie Wybrzeże... Floryda... Miami... Plaża... Mi jak najbardziej podział pasuje. Co do liczebności w ligach, to zgodzę się z grzaną. Obawiam się nawet, że może być nadmiar w końcu ;)

A może po prostu zgrupować RotoSophomores i rozlosować ich na dwie ligi. To samo zrobić z RotoRookies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę pod uwagę głosy wszystkich, devilnevercry... Nie jest łatwo zadowolić wszystkich- nie chcę olewać nowych userów bo sam takim byłem kiedyś.

ja to rozumiem, i wiem że nigdy nie da się wszystkich zadowolić

 

napisałem tylko swoje zdanie a wiadomo, że i tak się podporządkuję ogólnemu założeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, przemyślałem sobie wpisy wszystkich osób, także na PW. Moim zdaniem wykrystalizowały się dwie rozsądne opcje, obie zakładające utworzenie dwóch równorzędnych konferencji:

 

1. moja opcja:) Czyli w jednej konferencji gracze z ubiegłorocznej ligi Roto + Sławek + 7 nowych userów. A w drugiej 8 starych userów z E-NBA + 8 nowych userów

2. wymieszanie (poprzez losowanie) starych userów z ubiegłorocznymi graczami Roto. Czyli w każdej konferencji mamy 4 ubiegłorocznych graczy ROTO, 4 starych userów E-NBA i 8 nowych userów. Sławek Mróz trafia do tej ligi, gdzie będę grał ja. Żartowałem:) To też wylosujemy, jeśli Sławek wyrazi zgodę.

 

Głosujemy, Panowie. Wszyscy, nowi userzy też:)

 

P.S. Odrzuciłem opcję w której tworzymy jedną supermocną ligę i drugą składającą się tylko z nowych userów. Powody opisałem we wcześniejszych postach. Mam nadzieję, że nikogo w ten sposób nie "przekonam" do rezygnacji z ROTO- zrozumcie, myślę o lidze w perspektywie dłuższej niż jeden sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za 1 !!!

 

croolick ma łeb na karku... lekkie propsy dla graczy budujących ten dział od roku,

plus doświadczenie forumowe w obydwu ligach. Doświadczenie roczne nie robi

tu najmniejszej różnicy tak naprawde i w top 8 każdej z lig znajdą się poprostu

zaangażowani w zabawę... dobra progresja ligi i tyle.

 

mam nadzieję, że to właśnie wyjdzie na dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.