Skocz do zawartości

sezon 2012-2013- rekrutacja REZERWOWYCH!!!


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie już 15. Jeśli Tajemniczy Gość się zdecyduję na grę- mamy komplet.

W praktyce- zastanawiam się co z k1x bo nie mam z nim żadnego kontaktu.

No i kilku zawodników jeszcze się nie zarejestrowało na ESPNie.

 

W każdym razie biorąc pod uwagę to, że mamy jeszcze mnóstwo czasu (draft w okolicy 30 października) spookojnie możemy założyć, że wystartuje co najmniej jedna liga 16-osobowa. Jeśli zgłosi się więcej osób- to być może zwiększymy skład do 20 drużyn. Jeśli jeszcze wiecej- robimy 2 ligi po kilkanaście drużyn każda.

 

EDIT: k1x potwierdził udział.

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam napisał w mailu do mnie- przybywa pewny siebie manago, któremu należy skopać tyłek.

 

Sławek Mróz z ZP-1 uzupełnia naszą (póki co) 16-stkę:)

Im bardziej znany tyłek tym lepiej się go kopie ;)

A na poważnie to dobra wiadomość- im wyższe progi, tym robi się ciekawiej i motywacja wzrasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mogę, ale niewiem czy jest tutaj gdzie babola zrobić :P O ile w lidze fantasy points można się gdzieś pomylić ustawiając punktację to w roto chyba wszystko jest ustalone z góry i ciężko gdzieś coś spaprać :P W poprzednim sezonie też po raz pierwszy byłem komishem w innej lidze i obyło się bez żadnych faili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.