Skocz do zawartości

Lewy w MU?


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

To jest śmieszne i zarazem przykre, żeby dawać za gościa, który nawet prawie nie gra na IO, taką kasę. I nie mówię tak dlatego, że United przegrali wyścig po Lucasa. Taka sytuacja jest chora i nie wróży dobrze na przyszłość.

 

 

A co to obchodzi szejków z PSG, że takimi transferami automatycznie zawyżają wartość transferową innych młodych zawodników :D To tylko jest w korzyścią dla nich ;)

Co do tego, że nie lapie się na IO...co z tego? Poprostu na tę chwilę tamci sa lepsi/bardziej pasują do koncepcji gry. Wiem, że nic nowego nie powiem, ale zawodników przecież nie kupuje się ze względu na to co sobą reprezentuja w danym momencie, ale też ze względu na potencjał, który Lucas ma olbrzymi.

Dobry transfer.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie genialny ruch MU który nie tylko pozwoli walczyć z MC na własnym ligowym podwórku ale i pomoże w ewentualnych starciach z europejską (hiszpańską?) czołówką, a Arsenal będzie jeszcze bardziej pogrążał się w nijakości i awans do LM pod koniec sezonu uznam za duży wyczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van Persie, w United. Więc koniec głupich newsów w polskich mediach o Lewandowskim w MU, przynajmniej na rok.

 

Żeby tak RvP grał w United na poziomie Ruuda...

To właściwe pierwszy wielki transfer MU od czasow Ruuda czyli od ponad 10 lat. ;] Berbatova nie liczę, bo to nie poziom superstara. Ciekawe, bo do niedawna MU był najbogatszym klubem na świecie a teraz w porównaniu do Realu, Barcy, Chelsea czy nawet Bayernu mało się liczy w walce o najlepszych free-agents.

 

A Arsenal znowu traci franchise-playera (tak jak pare lat temu Henry) i znowu odmładza zespół. Nie kumam trochę Wegnera, zamiast otoczyć swoje gwiazdy sensownymi grajkami to on stawia cały czas na prospectów a jak prospecty kończą 23-24 lata to zastępują ich nowe 19, 20-letnie prospecty i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może Lewy do Liverpoolu? Spójrzcie: Carolla próbują się pozbyć od czasu kiedy przyszedł nowy coach, poza tym mają tylko dwóch młodziaków. Zostaje sam Suarez- który świetnie powinien odnaleźć się w nowym systemie (przejście z kick&rush na kombinacyjną piłkę w wydaniu coacha Rodgersa). A może wraz z Lewym stworzyli by tandem na miarę tego który Robert tworzył z Kagawą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest teraz ale bogactwo MU nie polegało na tym, że miał najwięcej kasy na transfery, a poprostu generował największe zyski.

Zazwyczaj im klub ma większe zyski, tym więcej wydaje na transfery.

 

]a może Lewy do Liverpoolu?

Sportowo to byłby krok w tył. Przecież Liverpool nawet w LM nie będzie grać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się z croolickiem, w LM będą grać pewnie tylko na jesieni a Premier League to to coś teraz Lewy najbardziej potrzebuje

Czy ja wiem- frycowe zapłacili rok temu, teraz może czas na krok w przód i wyjście z grupy..A i samemu Robertowi kolejny sezon w LM na pewno nie zaszkodzi w perspektywie ewentualnego wypłynięcia na głębszą wodę, jaką niewątpliwie w porównaniu do Bundesligi jest PL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.