Skocz do zawartości

[2018-2019] Free Agency - komentarze


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki :) i kolejne pytanie, bo widze ze zlozylem w praktycznie tym samym momencie co wizards oferte dla Morrisona.

oferta wizards (12 612 275, 3 lata, 10%), moja oferta - chwile pozniej (14 000 000, rok) - czy to mozna traktowac jako przebicie? bo jest napisane ze oferta ma byc wieksza o 200 000 ale nie jest sprecyzowane, czy chodzi o pierwszy rok, czy o laczna kwote kontraktu.

 

pzdr

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to że może by trzeba faktycznie greed wyzerowac, to bynum chyba właśnie odszedł z raptors do grizz.

Jeszcze jakieś ktosie też ostatnio zmieniały kluby

Chyba problemem jest to że się ciągle ciągną stare kontrakty , i jest mało zespołów z miejscem pod capem. Jakby Morrison dostał 4/5 ofert to może wybrałby którąś inna.

Poza tym ciężko wyczuć czasem, Boguta chyba Mazik mi dwa sezony temu podbił do góry, i mam teraz staruszka blokujacego kawał salary.

Przyniósł mi mistrza w zębach, ale sie starzeje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja tak w związku z informacja z tematu o transferach:

Post jest po 21 a transfer liczy się od 16.

Czy to jest fair? I czy jest jakaś granica, bo to 3 godziny tylko więc można olac, ale jakby takie info było opóźnione o 24 h to by było niefajnie.

Może niech zgłaszający transfer wpisują go do tematu, a komisze mają 24h na potwierdzenie zgłoszenia transferu lub usunięcie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby Geddo miał rację, Twoje zastrzeżenie odnosi Sie do najwyższej oferty.

Ponieważ oferta Wizz była wyższa ją niczego nie przebijam, WYCOFUJE jedną ofertę i składam inna.

Tak była rozumiana ta zasada.

Poza tym byłbym wdzięczny jakbyscie przestali dopisywac/edytowac czyjeś postu. Gdybyś był dodał nowy post gdziekolwiek miałbym jakiekolwiek szansę reakcje, ale jak edytujesz mój post to nigdzie nie widać że coś nowego się pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xam, gdzie jest zapisane, że moje zastrzeżenie odnosi się do najwyższej oferty? W poprzednich latach ta zasada była tak rozumiana, gdyż wtedy sytuacja dotyczyła najwyższej oferty (jeśli dobrze pamiętam to była to moja propozycja, gdzie chciałem kogoś podpisać). W regulaminie została dopisana w takiej postaci, że dotyczy wszystkich umów.

 

Co do edytowania postów, to od lat tak było, że zawsze dopisywało się informację do wiadomości danego GMa. Kiedyś nawet jak był stary system FA, to nawet GMowie sami edytowali swoje posty i inni również sami musieli codziennie sprawdzać, czy coś się u kogoś nie zmieniło. Tak więc, tutaj nic nie zmienialiśmy od lat. No ale jeśli ma to ułatwić innym zabawę, to nie ma problemu. Będę w nowej wiadomości (cytując czyjeś oferty) informował o błędach w ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Geddo ją mam prawo wycofać oferte, jeśli nie jest oba najwyzsza, I ZŁOZYĆ NOWĄ NIEZALEŻNA OD STAREJ.

Zapis na który sie powolujesz dotyczy najwyższej oferty bo tylko takiej nie można wycofać, a miało to służyć temu, żeby Koles z najwyzsza oferta nie mógł jej zmniejszyć po tym jak inni gracze wycofali swoje oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że w trakcie pierwszego etapu rozmawiałem o tym z Cichym, i on też wtedy uwazal, że dotyczy to najwyższej oferty.

Więc bez jaj, albo ty nie masz racji i moja oferta jest ważna, albo zostałem wprowadzony w błąd i wtedy jedynym wyjściem fair jest pozwolić mi poprawić ofertę.

I tak moja oferta daje szansę Rogerowi (ba oferta z 0% daje mu większe szanse).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz złożonej oferty nie można obniżyć w żadnym jej aspekcie (tj. $, % oraz lata), przez cały czas trwania danego etapu (tzw. luka w przepisach im. Stromile)

 

Zgodnie z tym zapisem nie ma możliwości wycofania oferty, nawet przebitej, tak?

No bo wycofanie oferty to obniżenie ilości lat do 0.

Chciałbym mieć jasnosc, że wszystkie przepisy mają być traktowane co do joty, a nie tak jak było w intencjach przy ich układaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.