Skocz do zawartości

Książki o koszykówce


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

zupełnie przypadkowo trafiłem w bibliotece na Dr. J: The Autobiography (http://www.amazon.com/Dr-J-Autobiography-Julius-Erving/dp/0062187929/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1424124989&sr=8-1&keywords=Dr.+J%3A+The+Autobiography), więc na wszelki wypadek wziąłem.

 

czytał ktoś? warto? mnie sama postać Ervinga mocno kusi, kiedyś się nawet szarpnąłem na t-shirt (coś w tym stylu, ale z logo z przodu http://www.stadiumstyle.com/eCart/catalog/Erving%20adidas%20shirt.jpg), ciekaw jestem czy książka poziom trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie jestem fanem Lakers, ale książkę chciałem kupić z prostej przyczyny - wydaje mi się, że im większa sprzedaż, tym większe szanse, że będą wydawać u nas fajniejsze książki o NBA i koszu. Ale właśnie ten Harasimowicz trochę mnie odstrasza... chociaż jest kibicem LAL, mieszka trochę w LA, może jednak będzie to dobra rzecz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre to bylo jak sie lansowal na wielkiego playmakera w swoich czasach, drugiego Zidana niemalze, chociaz gowno z niego bylo a nie playmaker

 

albo jak byl program w TV z nagraniem z samolotu lecacego do Korei na mundial i on tam na spokoju powiedzial ze jak wszystko dobrze pojdzie to polska ma szanse na dojscie do polfinalu

 

all in all jego najwiekszym osiagnieciem jest:

 

http://www.grynieznane.pl/2014/01/swierczewski-pierwszym-polakiem-na.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo, to nie tak ze Swierszczu kopal,sie tylko w czolo ale faktycznie ego ze hoho. Ale to jak z Olisadebe rozklepali Norwegow w eliminacjach do Mundialu w Korei to bylo cos pieknego

https://m.youtube.com/watch?v=Kc3ftcNkh6w

Slaba jakosc ale nie chce mi sie szukac lepszego filmiku, cos mu tam wyszlo :smile:

 

 

raz do roku to i kura pierdnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracajac do tematu ksiazek, to 18 bedzie premiera ksiazki, Los Angeles Lakers. Purpurowo-złota historia

NBA, jej patronat bede mial wlasnie jako E-NBA.PL i SKLEPKOSZYKARSKI.PL, do kupienia bedzie oczywiscie w sklepie, ale przez okolo pierwszy miesiac wylacznosc ma zapewne Empik, takze u nas sprzedaz ruszy zapewne jakos w kwietniu. Jak bede mial wiecej informcji, to dam znac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodząc po ksiegarni na Union Sq w NY naszła mnie taka myśl....

 

3 poziomowy odpowiednik Empiku gdzie kupisz kubek, mapę książkę czy DVD a jednak szok....

 

półka DVD/bluray pełna sportu i znalazłem 15 kultowych dokumentów o NBA ( niestety wszystko regon 1 czyli tylko czytniki z USA) i był to sport NAJMNIEJ "obstawiony"

gdy zobaczyłem książki o sporcie na 6 szafach 10 półkowych to nogi mi się ugięły

 

my po prostu nie mamy kultury sportu i pomimo wyśmiewania grubych Hamerykanów mozemy sobie klęknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby byla jasnosc, nie tylko my ale i wiekszosc swiata moze kleknac, wiec w sumie nie ma sie czym przejmowac

 

wiele czytnikow mozna jakos zcrackowac / wgrac inny soft i wszystko smiga, ew zrobic sobie tzw kopie zapasowa samemu, pozbawiajac jej blokady regionalnej --- mowie o DVD, o blue ray to ogolnie tylko slyszalem od koleguff, nie znam sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracajac do tematu ksiazek, to 18 bedzie premiera ksiazki, Los Angeles Lakers. Purpurowo-złota historia

NBA, jej patronat bede mial wlasnie jako E-NBA.PL i SKLEPKOSZYKARSKI.PL, do kupienia bedzie oczywiscie w sklepie, ale przez okolo pierwszy miesiac wylacznosc ma zapewne Empik, takze u nas sprzedaz ruszy zapewne jakos w kwietniu. Jak bede mial wiecej informcji, to dam znac...

Wracając do tematu to właśnie o to książkę chodziło z czego zrobił się mały offtop. Czytałeś już coś Borys czy jesteś w stanie obiektywnie stwierdzić, że to pozycja godna uwagi, zważywszy na postać jej autora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.