Skocz do zawartości

Dokumenty NBA, Dream Team 92 NBA TV PL 1 strona


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Długo biłem się z myślami i chyba pora znowu wziąć się za coś dla dobra koszykarskiej Polski, tylko tym razem myślałem nad tym długo rozkminiałem ile nad tym przesedziałem i że tak powiem Kubbas też chce coś z życia mieć, i planuje zrobić małą zabawę, może to wypali może nie, zrobiłem listę dokumentów które biorę pod uwagę do przetłumaczenia, możecie dodawać do nich nowe, nie ma problemu, ale chciałbym żeby osoby którym bardzo zależy na konkretnym z tych dokumentów wsparły mnie w jakiś tam sposób, że tak powiem charytatywnie, ruszam teraz pełną parą planuje przetłumaczyć z 3-4 dokumenty do kwietnia/maja bo trochę wolnego czasu będę miał, a żeby było uczciwie to Ci co charytatywnie będą chcieli mnie wesprzeć będą mieli bardzo duże szansę, że akurat dokument który wybrali przetłumacze. Nie mówię oczywiście o jakichś wielkich sumach ale jak z 5 osób na zachętę przeleje po te 20, 30, 40 zł od łepka, to by było fajnie. Wiadomo jak ktoś skrytykuje mój sposób działania przyjmę to do siebie, ale po tym jak siedziałem nad Dream Teamem ogrom czasu, przyda mi się jakaś zachęta.

 

A Ci co nie mogą wspomóc, po prostu niech głosują jaki dokument następny przetłumaczyć.

 

Oto lista:

 

1 - Magic and Bird a Courtship of Rivals

2 - It Changed Everything (Odrazu mówię, że potrzebny DL bo na SS nie ma)

3 - Michael Jordan sits down with Ahmad Rashad (będę wycinał reklamy na pewno do tego bo wyszło bez)

4 - Mr. Russell's house with Bill Simmons (to samo co wyżej, reklamy out)

5 - Grant Hill NBA Sensation

6 - Winning Time, Reggie vs Knicks

7 - Karl Malone Beyond The Glory

8 - Celtic's Pride (jeszcze nie oglądałem, muszę sprawdzić co i jak)

9 - ESPN Sports Century Karl Malone

10 - Bill Russell Red and Me

11 - ESPN dokument o HIV Magic'a

 

W międzyczasie głosowania przetłumacze kilka małych dokumentów, i poprawie Dream Team, wszystkie małe błędy i pozmieniam "My, Wy itd".

 

Z dotacją piszcie na PW nie tu w temacie. Wątpie, żeby dużo ludzi było chętnych jakoś wesprzeć, więc pewnie jak ktoś to zrobi to dokument będzie miał przetłumaczony na 90%.

 

Jeżeli chodzi o jakieś tłumaczenia nie wiem dokumentów 20 minutowych itd, to z drobnym wsparciem mogę zrobić to od ręki, odrazu mówię, że nie biorę się obecnie za jakieś dokumenty spoza NBA także nie pisać o tym, bo głównym celem mojego działania pozostaje sprowadzenie jak najwięcej ludzi na forum, i zainteresowanie ich NBA.

 

Mam nadzieję, że przyjmiecie to jakoś normalnie, bo wiadomo człowiek wraca z pracy, też musi mieć jakąś zachętę oprócz normalnej zajawki żeby robić te tłumaczenia godzinami :)

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • matek odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.