Skocz do zawartości

prośba o doradzenie laptopa


Ugoda

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Ogólnie raczej podaj jakieś parametry dokładne, po firmach to w sony niby są droższe, ale słyszałem że zrobione są niby bardziej solidnie. Firmy reszta czyli lenovo, hp samsung asus itp są podobno jakościowe część modeli tu lepszą część u innej firmy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w święta kupiłem laptopa samsung, 2800 dałem jakoś + głośniki creative w komputroniku kupowałem u siebie w mieście, jestem w **** zadowolony, na prawdę, wszystkie gry najnowsze śmigają na maxie, mimo że to lapek, windows 8 w zestawie, wszystko elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaio polecam, nie wiem jak najnowsza wersja, mam poprzednią i widzę zdecydowaną różnicę między Samsungiem, Asusem a Vaio. Do gier średnio używam ale bateria, seris, wydajność- wszystko na duży plus. Fakt, że trzeba dopłacić trochę szopy ale nie zamieniłbym go na Samsunga, Lenovo czy boże uchowaj Apple'a.

 

Wszystko działa płynnie, zero zwiech, filmy bez problemu, praca to przyjemność. Miałem jeden problem ale załatwili to w dwa dni i dali spory upust, więc serio nic złego o nim nie powiem. Jak masz tą flotę- dla mnie no brainer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x-kom też polecam, z wrocławskim mam dobre doświadczenia.

 

Komp - HP ProBook - na takim pracuję, takiego mam w domu. Jeśli nie zależy Ci na wadze - tak jak mi, bo nie noszę go zbyt często - metalowy jest dobrym wyborem. Jest pancerny, nie skrzeczy w łapach zachaczysz o szafkę przy przenoszeniu to nie pęknie. Jakościowo też git, dobra bateria, niezbyt duży pobór mocy. Nie gram, tylko pracuję, wiec grafika podstawowa, ale napchałem sobie ramu i procka mam grubego i nie narzekam. Pracowy komp ma ponad dwa lata, prywatny ponad pół roku i ani jednej najmniejszej awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też brałem kompa w Gdańsku w x-kom. Polecam. Zależy do czego chcesz tego kompa. Do takie zwykłego użytkowania, do przeglądania net bierz maca z 5-6 lat pochodzi, zajebiście wytrzymały jest. Wyrzucisz trochę kasy ,ale się opłaca. Z innych to tak jak koledzy mówili Samsun/HP/Asus z naciskiem na Asusa i Samsunga. Samsung ma door-to-door w razie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.