Skocz do zawartości

Jazda jazda - Summer League


Maciek9020

Rekomendowane odpowiedzi

Drummond nawet fajnie, ma serce do gry, ale wolne to katastrofa, 2 airballe z linii w 1 meczu, r you kiddin' me?

 

Singlerowi pomogła gra na wyższym poziomie w Hiszpanii w Realu - widać, że złapał confidence, ma fajny stroke. Powinien się do składu Pistons załapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już poruszyłeś temat to pozwolę sobie podsumować i dodać od siebie graczy z SL:

 

Ben Hansbrough - brat Tylera Hansbrougha

Justin Holiday - brat Jrue'a Holiday'a

Xavier Silas - syn Jamesa Silasa

Michael Stockton - syn Johna Stocktona

John Millsap - brat Paula Millsapa

 

Później

Marquis Teague - brat Jeffa Teague'a

bracia Klay i Michael Thompson - synowie Mychala Thompsona

Jai Lucas - syn Johna Lucasa

bracia Austin i Jeremiah Rivers - synowie Doca Riversa

Chris Smith - brat J.R. Smitha

Nolan Smith - syn Dereka Smitha

Ralph Sampson III - syn Ralpha Sampsona

plus wiadomo bracia Morris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka meczy w Orlando już za nami i można kogoś już pochwalić i zganić. Nie będę się rozpisywał o gościach którzy mają już pewną markę typu Knight czy Burks lecz skupie się nad rookies i prospectach którzy mało grali w NBA.

 

NA PLUS:

- Andrew Nicholson - zrobił na mnie duże wrażenie, większość podczas draftu chwytała się za głowę kogo Magic wzięli a póki co chłopak dobrze rokuje

- Lance Stephenson - już wiem dlaczego Pacers oddali Collisona i chcą stawiać na Stephensona jako backup Hill'a

- Jared Sullinger - niesamowicie pożyteczny gość, robi to co do niego należy, fajnie się ustawia tylko jest pewien minus - po co te rzuty za 3?!

- Tyshawn Taylor - nie wiem tylko czy chłopak świeci na tle słabizny czy po prostu jest tak dobry

- Miles Plumlee - Pacers lubią białych i mają chyba nosa do takich wyborów, nie żaden drewniak a atletyczny walczak

 

NA MINUS:

- Fab Melo - chłopak jest porażką, dopiero po wejściu w box score można zobaczyć że on w ogóle grał

- Enes Kanter - blado wygląda na tle swoich rówieśników a co dopiero na tle doświadczonych ligowych wyjadaczy

- Andre Drummond - wahałem się czy go dodać bo właśnie rozegrał dobry mecz ale jego rzuty wolne będą w shaqtin a fool co tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tyshawn Taylor - nie wiem tylko czy chłopak świeci na tle słabizny czy po prostu jest tak dobry

Jest dobry.

 

- Miles Plumlee - Pacers lubią białych i mają chyba nosa do takich wyborów, nie żaden drewniak a atletyczny walczak

Mnie też zaskakuje, ale wciąż nie widzę dla niego zbyt wielu minut w Pacers.

 

- Andre Drummond - wahałem się czy go dodać bo właśnie rozegrał dobry mecz ale jego rzuty wolne będą w shaqtin a fool co tydzień

I tylko ze względu na wolne dałeś go "na minus" ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko ze względu na wolne dałeś go "na minus" ?

Tak jak pisałem bylem na rozdrożu czy go umieścić w minusach. Łapie masę głupich fauli niczym młodzi europejczycy, na zbiórkach tez jakoś nie bryluje, co ma zbierać to zbiera ale nic ponad przeciętność a imo mówimy tu o gościu który ma grać w Starting 5 po 25-30min w meczu. Nad faulami można popracować i to nie będzie większy problem w przyszłości. Podoba mi się gdy walczy o piłkę gdy przeciwnik zbierze, kilka ładnych steali już zdobył w ten sposób. Szkoda że tak mało piłek jest do niego dostarczanych ale w Summer League każdy chce się pokazać i często po prostu 1on1 i rzut nie myśląc o partnerach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówimy tu o gościu który ma grać w Starting 5 po 25-30min w meczu.

Say what? Może za 3-4 lata. Przecież koleś jest surowy jak tatar ;]

 

To jest prospect, ma niesamowite warunki, ale w NBA to na razie nie ma czego szukać w s5 w najbliższym czasie. Nie zdziwiłbym się, jakby w ogóle go Pistons "przechowali" np. w D-League 1 sezon, żeby się ograł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt z <25min przesadziłem, chodzi mi bardziej o styl wprowadzania do zespołu ala Hibbert w Pacers czyli wchodzi w S5 gra 7min, w 3kwarcie 8min i tyle go widział . W Pistons nie ma kto grać, Charlie V będzie zapewne amentowany, Big Ben na emeryturze, zostaje tylko Maxiell i własnie Drumm ewentualnie SF/PF Jerebko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.