Skocz do zawartości

Igrzyska 2012 - Ogólny Topic


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

no i niestety znowu słucha, jakis Shved ... :-)

a tak serio to Rosjanie niezle bronią, Chińczycy w tej chwili tylko za 3 cos zdobywają.

 

edit

w ataku Rosjanie sobie grają jak na all star game. wsady, Alleyupy, Shved jakies dzikie podania. Fun Fun fun

Edytowane przez Xamel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda z matkiem. Ja wiem, że Brazylia świetnie się ostatnio rozwija gospodarczo, poza tym dawno nie mieli żadnej imprezy sportowej u siebie ale te Igrzyska i Mundial to przesada. Już pominę, że to niesprawiedliwie wobec innych krajów, ale przecież ta odległość i różnica czasu w porównaniu z Europą i z Azją będzie dla tych imprez zabójcza.

 

Ogólnie co do Olimpiady to jest jednak pewien przeżytek. Mundiale, EURO, Wimbledony, Gale Boksu, Super Bowl, Play-offs w NBA itp to są sportowe imprezy, które wywołują prawdziwe emocje. Na igrzyskach mamy jakieś niszowe konkurencje typu chód sportowy (dla mnie prawdziwym zwycięzcą tego czegoś jest ten, kto na mecie był ostatni bo on naprawdę SZEDŁ), rzucanie różnymi dziwnymi przedmiotami, ping-pong (w którym skośnoocy Polacy rywalizują ze skośnookimi Ruskimi i Niemcami) czy badminton (który Polacy znają pod nazwą badmingtona, babingtona lub badbingtona).

 

Turniej siatkówki czy ręcznej to właściwie klon Mistrzostw Świata w tych dyscyplinach, piłka nożna ma od dawna niski poziom, boks odbywa się w jakichś pedalskich kaskach. W pływaniu rywalizują jakieś cyborgi, od dzieciństwa hodowane na sportowców (jak ja czytałem jak wyglądał trening tych mistrzów jak mieli np. 13 lat to się przeraziłem, przecież dla np. koszykarzy w tym wieku basket to jeszcze głównie zabawa).

 

Dlatego oddałbym te wszystkie medale Polaków za jakiś większy sukces w EURO. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie co do Olimpiady to jest jednak pewien przeżytek.

 

w szoku jestem jak wogóle tak można myśleć

dla mnie olimpiada to zayebista impreza, mimo że oglądam nawet nie 1/10 tego co np w atlancie 96

a jakbyś powiedział to, co tu napisałeś któremuś ze sportowców, to większość by Cię srodze wyśmiała

 

sport to trochę więcej niż 5 czy 6 najbardziej popularnych dyscyplin które wymieniłeś - i fajnie, że dzięki igrzyskom ci ludzie 'rzucający dziwnymi przedmiotami' mogą zaistnieć w wyobraźni kibiców, bo na codzień nie mają szans z kopaczami przykładowego zagłębia lubin, a ich wysiłek i poświęcenie jest niejednokrotnie sporo większy

 

a to, że w ping pongu rywalizują chińczycy z chińczykami to już nie wina ruchu / komitetu olimpijskiego, tylko przepisów organizacji tenisa stołowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szoku jestem jak wogóle tak można myśleć

dla mnie olimpiada to zayebista impreza, mimo że oglądam nawet nie 1/10 tego co np w atlancie 96

a jakbyś powiedział to, co tu napisałeś któremuś ze sportowców, to większość by Cię srodze wyśmiała

 

sport to trochę więcej niż 5 czy 6 najbardziej popularnych dyscyplin które wymieniłeś - i fajnie, że dzięki igrzyskom ci ludzie 'rzucający dziwnymi przedmiotami' mogą zaistnieć w wyobraźni kibiców, bo na codzień nie mają szans z kopaczami przykładowego zagłębia lubin, a ich wysiłek i poświęcenie jest niejednokrotnie sporo większy

 

a to, że w ping pongu rywalizują chińczycy z chińczykami to już nie wina ruchu / komitetu olimpijskiego, tylko przepisów organizacji tenisa stołowego

Dokładnie

 

ja to wgl się ciesze jak jest olimpiada, bo jestem wychowany na sporcie, i ogólnie jestem all sports guy, i uwielbiam oglądać te dyscypliny, skoki do wody itd więcej tenisa stołowego szkoda, że nie pokazali i wgl gdyby nie zjebane tvp to bym więcej na pewno ciekawych rzeczy obejrzał

 

wgl jakoś jak oglądałem IO w pekinie po nocach, to wydawało mi się, że było lepiej pokazane

 

wiadomo, że jak jest sezon nba, to się skupiam żeby tego jak najwięcej pochłaniać jako swoją koronną dyscyplinę i z racji, że najwięcej wymaga wysiłku wstawanie w nocy, i pod to trzeba dzień czasami podpasować i na inne sporty już nie ma miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.