Skocz do zawartości

NBA 2K13


FRESHMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Jak radzicie kupować 2k13 na PS3 ? Bo w tamtym roku graliśmy z kumplami na pecetach, na padach no i dupy nie urywało. Co prawda różnice w grze na PC a konsoli poznałem przy Fifie 12 i nie żałuję tych 2 stówek, ale nie wiem czy kupować 2k13, duża różnica ? Nie nudzi się za szybko ? Aha no i jak co to którą wersję, bo widzę jakieś speciall edidiont czy coś, czym to się różni oprócz ceny ?

 

 

To jak ? Doradzi ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za głupie pytanie, ale jeszcze nie ogarnąłem dobrze nowego 2K. Czy można wyłączyć całkowicie kibiców na trybunach i jak? Niestety komp nie wytrzymuje, a myślę, że to by mogło pomóc. trochę.

W folderze z grą powinieneś mieć taki plik "crowd.iff" (lub coś podobnego). Jeśli go usuniesz, to kibice znikną, a wydajność gry skoczy. Wiem, bo praktykowałem coś takiego w 2K11. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pytania padły ale nie chcę mi się przeglądać wątku :P

 

1. Jak zmienić fryzurę/zarost albo dodać opaski/tatuaże swojemu graczowi?

2. Zostałem wybrany w drafcie do 76ers. S5 wygląda tak: Holliday-Mój gracz(łupię w nim 20 ppg 5 rpb i 6 apg)-Kidd Gilchrist-Josh Smith i Hawes. Na ławce mam taki graczy jak: dwaj Youngowie, Turner, J-Rich i jeszcze kilku porządniejszych grajków i jakim k**** cudem z takim składem nie mogę wygrać meczu i lose streaks po 5-10 meczów czasami przegranych to norma? :D Teammates grają jak jebane patałachy momentami, a ich decyzje są niepoważne. Od czego to zależy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otóż mam taki problem, a mianowicie:

zainstalowałem nba, skopiowałem cracka do folderu z grą, ale gdy ją włączam to po 2 sekundach się wyłącza.

Jak sądzicie co w tej sytuacji zrobic ?

Z góry dzięki za pomoc.

Zapewne masz Windows XP. Musisz ściągnąć plik NBA2K13 Mini Image i odpalić go w Deamon Tools. Niepotrzebny jest żaden crack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś z forum ogląda zagranicznych komentatorów nba 2k ?

Przykłady to Smoove, qjb, K spade.., jeśli nie znacie to poszukajcie na yt

Fajnie było w Polsce to rozwinąć, może ludzie z forum zaczniemy nagrywać, i regularnie wrzucać, a pod koniec sezonu prawdziwego NBA, zrobimy forumowe głosowania na MVP, DPOTY, al-five itp?

Co wy na ten pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagralem pare meczy i odpuscilem, bo krew zaczela mnie zalewac gdy gracze przestali mi reagowac na klawisz rzutu. Z poczatku myslalem, ze to przez krycie, ale nawet przy open shot zawodnik nie chce mi rzucic. Musze robic kroka w bok i dopiero zaskakuje, przy czym czasami rzut nie dziala cala kwarte, czasami pol, czasami caly mecz moge zagrac normalnie. Mial ktos cos podobnego? Moze czegos nie ogarniam. Gram na padzie od ps3, ale pad na bank sprawny, bo w opcji kalibracji wszystkie klawisze dzialaja, a w czasie gry, jak bronie to steale tez robi normalnie. WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.