Skocz do zawartości

NBA 2K13


FRESHMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek9020 chyba będzie trzeba poczekać na jakiegoś patcha czy coś ;) a i jeszcze jedno za cholere nie umie zrobić alley-oop'a pisze ze niby nacisnac podanie i rzuta a lewym kontrolerem wskazac kierunek qrde nie wychodzi to. ma ktos jakis pomysl?

 

 

juz opanowalem trzeba jednoczesnie nacisnac podanie i rzut da sie opanowac i lepiej dopracowane jest to niz w 2k12

Edytowane przez fanbulls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja też próbowałem ale wypluwa mi blad.

 

1) montowanie nba

2) instalacja

3) montowanie mini image

4) odpalenie gry

5) blad.

 

ciekawe...

Mi się odpaliła jak zamontowałem obraz jako napęd SCSI, bo domyślnie jest DT, na którym gra nie ruszała.

 

Zresztą juz jest przecież normalny crack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się w te gre grać...CPU napierdala kontry jak pojebany, touchdown passy cały mecz. Zbiórka defensywna i jazda na sprincie bez zawahania...

 

W ofensywie ograć kogoś na izolacji graniczy z cudem. Porobili tych crossoverów pod prawą gałką, które są nieefektywne i nikt na nie nie reaguje.

 

Stworzyć sobie opena na półdystansie też niewykonalne oprócz odegrania do wysokiego, po jakims pick and pop. Ale żeby wykorzystać screena i rzucić pull upa z 5,6 metrów to nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się w te gre grać...CPU napierdala kontry jak pojebany, touchdown passy cały mecz. Zbiórka defensywna i jazda na sprincie bez zawahania...

 

W ofensywie ograć kogoś na izolacji graniczy z cudem. Porobili tych crossoverów pod prawą gałką, które są nieefektywne i nikt na nie nie reaguje.

 

Stworzyć sobie opena na półdystansie też niewykonalne oprócz odegrania do wysokiego, po jakims pick and pop. Ale żeby wykorzystać screena i rzucić pull upa z 5,6 metrów to nie ma szans.

Nie wiem na jakim poziomie grasz, ja chwile pograłem na all-star i akurat nie oświadczyłem takich problemów. Zależy też jakim zawodnikiem grasz, ale dryblowanie czy granie w izolacjach Rosem, Anthonym czy Bryantem jest stosunkowo łatwe.

 

Polecam pograć Hakeemem w post up, czysta przyjemność, gość jest nie do zatrzymania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakim poziomie grasz, ja chwile pograłem na all-star i akurat nie oświadczyłem takich problemów. Zależy też jakim zawodnikiem grasz, ale dryblowanie czy granie w izolacjach Rosem, Anthonym czy Bryantem jest stosunkowo łatwe.

 

Polecam pograć Hakeemem w post up, czysta przyjemność, gość jest nie do zatrzymania. ;)

dokladnie heylbj ten sam poziom ten sam brak problemu, to wszystko co maciek9020 opisal idzie bez problemu zrobic, jak juz wspomnialem rosem idzie robic sieke 1 na 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie, ja gram na wyższym poziomie i nie gram gwiazdami...Nie oczekuje nie wiem czego, ale na mismatchu PG-C wypadałoby chyba wydymać wysokiego bez problemów. Screeny też są troche bezproduktywne, każdy zawodnik CPU nie ważne jak jest słaby zachowuje się niemal jak Garnett przy obronie pick and roll i switchowaniu.

Mimo tych irytujących rzeczy Triple Double T-Willem zaliczyłem ;)

 

Mniejsza z grą 1na1, te kontry są zjebane, tymbardziej że twoi zawodnicy wracają żółwim tempem.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie, ja gram na wyższym poziomie i nie gram gwiazdami...Nie oczekuje nie wiem czego, ale na mismatchu PG-C wypadałoby chyba wydymać wysokiego bez problemów. Screeny też są troche bezproduktywne, każdy zawodnik CPU nie ważne jak jest słaby zachowuje się niemal jak Garnett przy obronie pick and roll i switchowaniu.

Mimo tych irytujących rzeczy Triple Double T-Willem zaliczyłem ;)

 

Mniejsza z grą 1na1, te kontry są zjebane, tymbardziej że twoi zawodnicy wracają żółwim tempem.

Eee to inna liga. ;) Ja raczej na najwyższym poziomie grać nie będę, bo to kończyłoby się blowoutami.

 

A największą radochę sprawia mi granie drużynami retro, choć wydaje mi się, że są one lekko "niedocenione". Chicago Bulls z mistrzowskich lat z Jordanem w składzie ma mniejsze ratingi niż 1/4 obecnych drużyn. Trochę dziwne. Ale mimo wszystko mecze Chicago Bulls - Utah Jazz z sezonu 97/98 i inne są miodzio. Nawet parkiety są historyczne. :highly_amused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak obsrać pecetowców...

Czyli praktycznie zostały nam tylko tryby asso, bo MyCareer bez virtual currency jest niemal niegrywalny, póki nie wyjdą jakieś programy do cheatowania.

 

 

 

 

While PC users are able to modify the game and enjoy a cheaper price than the console version of the game, it seems like each year there are various features or modes that disappear without prior warning from 2K Sports. Well, those who were able to purchase a disc version of the game (note that digital distribution is delayed two weeks) have found the main differences between the PC and Console versions of the game.

 

The PC Version of NBA 2K13 is currently missing the following features and modes included in the console versions of the game. Click Read More to see what they are.

 

Game Modes

 

  • MyTEAM
  • Preorder All Star Weekend (dunk contest, 3pt contest)
Game Features

 

  • MyCloset for MyPLAYER
  • VC Currency System (the game uses the console’s “offline” skill point system for MyCAREER)
  • Unlockable Blacktop Stars (on consoles they can be purchased with VC; not in PC version)
Online

 

  • Playing Against Specific Opponents (including friends)
  • 3-on-3 Blacktop with MyPLAYERs
Graphics

 

  • Self-Shadowing on Players
  • Advanced Stadium Lighting (colored lights in crowd)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.