Skocz do zawartości

Wybory modów!!!


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt jest taki, że już chyba żaden z modów (w tym ja) nie wypełnia swoich obowiązków. Nie wiem jak reszta, ja najnormalniej w świecie forum już olałem dawno, co nie znaczy, że mnie tu nie ma. Z rzadka , bo z rzadka, ale zawsze..

 

co do obowiązków i ich wypełnianiu pełna zgoda trza szybko przygotować kartony ...

 

co do braku wpisów Master Flamaster ...szkoda.... wielka szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Kubbas, którego posty wyglądają tak jak ten powyżej ma być modem, to ja się zastanawiam z jakiej paki? Bo ma czas i chęci?

Bo wykazał chęci i większości to pasuje.Jak masz inny pomysł to trzeba była zgłaszać kandydaturę lub wskazać faworytów.Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wykazał chęci i większości to pasuje.Jak masz inny pomysł to trzeba była zgłaszać kandydaturę lub wskazać faworytów.Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.

wiadomo, że nie i większość już zadecydowała

 

ale to:

y?

po zwróceniu słusznej uwagi, to są jakieś jaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wykazał chęci i większości to pasuje.Jak masz inny pomysł to trzeba była zgłaszać kandydaturę lub wskazać faworytów.Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.

Były dobre kandydatury, ale dane osoby nie mają czasu, bądź chęci. Wyszło, więc na to, że krąg zawęził nam się do tych, którzy mają poprostu czas, a niekoniecznie do tej funkcji się nadają.

 

Skoro Kubbas możę to i ja się zgłaszam na 3ciego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.