Skocz do zawartości

Wybory modów!!!


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

myslalem ze sonda bylaby dobrym rozwiazaniem przy wyborze modów ale chyba jednak nie bo przy okazji finałow mamy blisko 200 oddanych glosow a tyle osob regularnie to na pewno nie pisze.. ja bylbym za 4 modami. 2 uzytkownikow ze wschodu (chicago i boston sa najbardziej aktywni) i 2 z zachodu (Lakers i moze Utah). tylko propozycja ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nawet fajne by było gdyby mieć 2 modów jak cesarzy rzymskich ze wschodu i zachodu a dodatkowo jeden "ruchomy" czyli przedstawiciel Mistrza NBA "co roku" zamienny...

 

demokracja demokracja i wczesniej myslałem o tylko głosowaniu ale zrobiłbym jednak nowa świecką tradycję!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, czy jest sens tracić czas na głosowanie. Wynik i tak jest z góry znany. Jakoś nie widzę tu przeciwników zarządzania forum przez Kubbasa i matka, więc po co ta sonda? Mylę się? Ktoś jednak się nie zgadza?

 

Zresztą zabranie komuś władzy to też kilka sekund, więc w każdej chwili można to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mod miałby usuwać posty to jakie kryteria miałyby o tym decydować?

jestem za opcją -jeśli lubisz lebrona to wypie****- :P

dziękuje, że ktoś mnie wymienił. ale osobiście odmawiam ponieważ nie nadaję się na moderatora. mam za wiele przestoi. czytam tylko wybrane działy, nie jestem obiektywny co to poszczególnych userów, nie znam się na stronach www i ostatnio dopiero zajarzyłem, że Lorak to na odwrót Karol :P.

:suspicion: i tak dobry, gdybyś tego nie napisał to bym w życiu nie wykminił, lorak karol hmmm :)

Co do statystyk ile osob jest aktywnych. To srednia z ostatnich 30 dni wyglada nastepujaco: sredni po 200 logowanych uzytkownikow dziennie srednio po 150-200 postow pisanych dziennie. srednio 2-6 nowych uzytkownikow rejestrujacych sie dziennie. + bardzo duzo osob tylko czytajacych forum, bez koniecznosci logowania.

propgnda jak za komuny ;)

dzięki za wsparcie :) jestem bardzo chętny i mam teraz bardzo dużo czasu, zaznaczam po raz kolejny

a co to za różnica za kim jest mod? przeciez sobie zartujemy ;p dajcie mi matka, i styknie modów, ewentualnie jeszcze kogoś, i styka na pewno.

uażaj @matek on cię cos zbyt chce :)

demokracja jest dla idiotów. kubbas i matek zostają moderatorami. są jakieś przeciw? nie słyszę. wniosek przeszedł.

mi tam kandydatura jak najbardziej odpowiada, jako że obydwaj zapewne obejmą stanowisko to od dziś już rozpocznam kampanię lizusostwa, zaraz Sloana z ava usunę i Bussa sobie wstawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chciałbym, żeby Lorak czy bastek zostali modami - nie wyobrażałbym sobie, żeby ktoś z niegdyś dwóch największych dyskutantów forum nagle znalazł się przy władzy. Generalnie ze starej ebasketowej bandy chyba tylko Jendras mi osobiście pasuje. Modem powinien być ktoś w miare neutralny, tu matek i kubbas wydają się być dobrymi kandydaturami, pytanie tylko - dlaczego akurat dwóch fanów żółtej sraczki ;] No, i jaki styl moderacji miałby do być - czy tylko kasowanie oczywistego spamu i przenoszenie offtopa, czy również "kontrola jakości" jak to było niegdyś na ebaskecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, kontrola jakosci to bzdura, na e-b było to beznadziejne i miedzy innymi dlatego tam nie wchodziłem i osobiscie nie chciałbym tego tutaj

Mamy małe forum, gdzie aktywnych userów jest niewielu, tam wszelakiego badziewia było nieporównywalnie wiecej

 

 

jedynie usuwanie spamu, rozdzielanie topicków i kasowanie zdarzających się (baaardzo sporadycznie przeciez ;)) jakis słownych kilkupostowych wycieczek w stylu "a Twoja mama jest...", no i wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na różnego rodzaju offtopy dobra byłaby opcja wygaśnięcia postu (może Borys może to włączyć). Wiadomo, że czasem korci coś dodać, co IMO nie ma związku z tematem; zaznaczenie by taki post wygasł np. po 2 dniach jest przyzwoitym rozwiązaniem, bo topicy 'same się czyszczą' i nie ma nabijania postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.