Skocz do zawartości

Wybory modów!!!


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w tym rzecz, że tu ludzie piszą na poważnie i nie mają ochoty czytać tak ewidentnego trollingu. Hejtowanie, loverowanie, bezsensowne posty - to można przeżyć, ale nie TAKI trolling.

Mi się wydaje, że w tym projekcie o nazwie heylbj właśnie o to chodzi jak wy na ten trolling zareagujecie. Po prostu jajogłowi, którzy to wymyślili byli ciekawi czy będzie dominować irytacja, ignorowanie, wdawanie się w polemiki, skargi do moderatorów czy może jakieś inne reakcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W myslach caly czas mialem, zeby sie za to zabrac, ale z czasem jest gorzej.

Jutro popoludniu powinienem miec troche wolnego w pracy, takze jeszcze tu napisze. Pomysl jak najbardziej za. A wrecz musza byc wybory, jak to zawsze bylo.

 

Ogolnie bylo tak, ze ostatni moderatorzy bardzo dobrze sie sprawdzili jakis czas (kilka lat temu) i z tej racji nie zrobiono nowych wyborow i tak juz zostalo. Nadal zreszta maja prawa moderatorow i czasem widze, ze cos usuna zmiania, chodz jak nikt o tym nie mowi, to tego nie widac.

 

Najlepiej, niech kazdy aktywny i kazdy kto chce zabrac w temacie glos i miec wplyn na wybor modow napisze kogo widzialby na moderatora i w jakim dziale (ale wiadomo ze tak naprawde najwazniejszy jest dzial NBA i o niego chodzi, a w reszcie dzialow to juz mniej istotne kto nim bedzie).

 

ja oczywiscie bede sprawe moderowal, ale jak to zawsze bylo na forum moderatorzy zostana wybrani demorkatycznie. Proponuje narazie dyskusje, pomysly, opinie. A pozniej zrobi sie ankiete z kandydatami, gdzie kazy z nich napisze pare slow o sobie, jaka ma wizje na calosc, co mysli o forum i dyskuacjach itd. itp. I zrobimy glosowanie.

 

Oczywisice modow bedzie kilku mysle, ze tak do 3 osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje (kolejnosc przypadkowa):

 

- Gre00

- Joseph

- Artlan

- Karl

- Chytruz

- Ignazz

- Bialaczekolada vel dh12

 

Nie wiem jak u kolegow z czasem...

Dodałbym jeszcze:

- Koelner

- Jendras

których już od czasów e-basketu zawsze się świetnie czytało. Ewentualnie jeszcze elwariato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to mile że pojawila się moja kandydatura ale zasada jak cos robic to robic porzadnie albo wcale sprawia, że czuje się "nie na silach" być modem. Sporo pracuje i sporo podrozuje co wyczuwacie moze poprzez fakt że udzielam się na forum falami czyli albo intensywnie albo zanikam na pare dni. Oczywiscie moze gdy bylyby wybrane 3 osoby to nie bylby to mega problem ale jak wybrac to chyba po to aby było IDEALNIE. Dodtkowo ( i to mnie w sumie zaciekawilo) chcę podpytac od strony technicznej jaki poziom wiedzy trzeba miec z zakresu IT bo jestem w tym lekko wczorajszy i nie chodzi mi o to że pamietam czasy atari 800xe i river rajda lub robbo ;-) Choc z drugiej strony demokracji się nie bede sprzeciwial tym bardziej że patrzac na wyniki Heat tak sobie mysle kuuurde trzeba być przygotowany czasem na przewartosciowanie opinii wlasnych. Czasem - podkreslam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na tym forum aktywnie pisze max z 30 osób. Więc jaki sens moderować? Jak ktoś pisze bzdury to go zignorować. Zobaczy brak odzewu to przestanie pisać.

 

Problem w tym, że bez tych tematów pobocznych i kłótni w tematach większość z nich by upadła. Wiele postów to 1% merytorycznego pisania i 99% wróżenia z fusów co by było gdyby. Ale może kogoś to wróżenie zainteresuje i zechce prowadzić z kimś dyskusje. W niejednej wymianie zdań nie na temat w jakimś temacie uczestniczyli ludzie których nie posądzałbym o trollowanie czy coś. Wiec czemu ci którzy nawet tu piszą jak modzi byliby potrzebni sami nie powiedzą: ej chodz założymy nowy temat i tam podyskutujemy?

 

Nie ma tu 1000 użytkowników piszacych 1000 postów na godzine, aby musiał ktoś to jakoś specjalnie przeglądać i moderować. I nie ma też wiele postów całkowicie z dupy i bez sensu. Wiele poprostu to posty ludzi których zdanie komuś się nie podoba. Nie rozumiem co mod miałby robić z takimi postami? Kasować? To z czasem by rozwalił cały wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszko owocowko a nie pomyslales ze jest jeszcze duza rzesza ludzi ktorzy udzielaja sie dosyc rzadko np.ja ale czytaja forum na biezaco , sa tez ludzie nie majacy swoich profili, tylko czytajcy - i my wszyscy nie mamy ochoty czytac twoich madrosci, mod jest potrzebny aby zalozyc ci bana na ip, potem moze modow znowu nie byc lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszko owocowko a nie pomyslales ze jest jeszcze duza rzesza ludzi ktorzy udzielaja sie dosyc rzadko np.ja ale czytaja forum na biezaco , sa tez ludzie nie majacy swoich profili, tylko czytajcy - i my wszyscy nie mamy ochoty czytac twoich madrosci, mod jest potrzebny aby zalozyc ci bana na ip, potem moze modow znowu nie byc lol

Bardzo mądrze panie zgnite jabłko.

 

Podaj mi 100 postów z przeciągu miesiąca które mod miałby usunąć bo ci przeszkadzają czytać. Które są bezsensowne, nic nie wnoszą itp. Ja jakoś też czytam to forum i przelecieć kilka stron i omijać posty które mnie nie interesują to nie problem.

 

Nie masz ochoty kogoś czytać? to go zignoruj. Nie masz konta? to je załóż.

 

Kazdy powinien mieć swojego własnego moda, dostosowanego pod jego kryteria mądrości. Bo tobie akurat te moje mądrości mogą przeszkadzać, a komuś innemu nie. Twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią mogę moderować dział NBA i dział Inne, wchodzę na forum mniej więcej 3-5 razy dziennie, i czytam każdy temat i każdy post w tych działach więc z chęcią się podejme

ja tak samo, z tym że na forum wchodzę po kilkanaście razy dziennie lub częściej i czytam wszystkie posty poza Simbasketem i ligami FBL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mod miałby usuwać posty to jakie kryteria miałyby o tym decydować? który post byłby ok a który nie? Czy w temacie OCK-Heat postem dobrym byłby komentarz odnośnie meczu a już dyskusja: finały 2012 a finały 93 już nie?

 

Bo tak jak mówię wiele osób nie lubi heylbj bo gość pisze cos z czym sie nie zgadzają. Ale czy to powód by jego posty kasować?

 

 

Zalogowanych osób: 14. Sami stali bywalcy. Wychodzi na to, że wybory moda będą dlatego, bo około 20 osób nie potrafi samemu pisać z sensem. Nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.