Skocz do zawartości

koko koko euro spoko


Me Myself and I

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dobrze widać jakie mieliśmy szczęście w losowaniu. Nawet takie średniaki z innych grup (Chorwacja czy Dania) są znacznie silniejsze od Grecji czy Czech z Barosem i Rosickim na jednej nodze.

prawda, oprócz Ukrainy to nie ma słabszych drużyn na turnieju....

a jak z takiej grupy nie wyjdziemy to szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie- po bokach mają niezłych kozaków.. Tylko zastanawia mnie czy to zatrucie pokarmowe czy inne choróbsko, które mieli przed turniejem się na nich nie odbije negatywnie( a Tymoszczuk był podobno nawet pod kroplówką, minimum 7 graczy miało z tym problemy,także to było coś poważnego raczej), i czy nie okażą się być troche jak Czesi- świetna druga linia, i brak napastnika-Szewczenko wiadome stary, Milewski nie do końca spełniony talent, a tych pozostałych średnio kojarzę..

Ale z tym,że nie są wcale tacy słabi się oczywiście zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie meczu w Poznaniu:

Po każdym golu w narożniku III i II trybuny zajmowanej przez przybyszów z Bałkanów zapalały się race i wybuchały petardy. Jedna z rac została nawet rzucona na murawę. Fakt, że kibice wnieśli na stadion zakazane środki pirotechniczne to spore niedopatrzenie ze strony służb porządkowych, za które w Polsce nawet zamykano stadiony. To nie było zresztą jedyne niedopatrzenie organizacyjne – na wielu trybunach fani stali na schodach między sektorami. Za to samo Lech Poznań był karany przez UEFA po meczach Ligi Europejskiej. Ciekawe, czy teraz... UEFA ukarze sama siebie. Poznańscy dziennikarze żartowali nawet, że trzeba sprawdzić, czy wojewoda wielkopolski nie nakaże teraz następnych meczów Euro 2012 rozgrywać w Poznaniu bez publiczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pogłoska, że mecz z Rosją zamiast Obraniaka ma zacząć Dudka.. Czyli zagramy Polanskim, Murawskim i Dudką w środku a na bokach Rybus i Błaszczykowski.

Takie ustawienie znaminuje wielki strach Smudy przed reprą Sbornej. A to nie dobrze. Bo jeśli zagramy trzema defensywnymi, z których rozgrywać potrafi jedynie jako-tako Murawski to Lewandowski będzie jeszcze mniej widoczny niż w drugiej połowie z Grecją.

 

Dudka to dla mnie ostatni w tej reprezentacji z takiej dziadowskiej generacji, która przy presji wypierdala piłkę jak najdalej od bramki. On potrafi celnie zagrać tylko do tyłu, jak trzeba coś rozegrać to jest już źle, nie wspominając o czymś takim jak prostopadła piłka.

 

Ponadto tym razem w miejsce Rybusa dałbym szansę Grosickiemu. Nie liczy się dla mnie co próbował Rybus w meczu otwarcia a czego nie. Nic mu nie wychodziło i był jednym z naszych najsłabszych piłkarzy.

 

Naprawdę wolę już Obraniaka z jedną nogą niż Dudkę. Mam nadzieję, że te przewidywania składu się jutro nie sprawdzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta żonglerka nazwiskami polskich kopaczy, to trochę objaw zrozpaczenia i dezorientacji.

 

Polska ma podc***aszczych grajków i tyle. i nic nie pomoże, malinowski, Kowalski, a może

Nowak będzie lepszy ? - typowe nerwowe przerzucanie jajami w kieszeniach dziurawych

portek.

 

Polska ma najgorszy zespół na tych ME, daje koryto i tancbudę - i dlatego gra.

normalnie, nie przeszłaby dowolnych eliminacji. Zamiast się cieszyć, ze jest szansa

zagrać 3 mecze na imprezie, którą w normalnych warunkach polscy kibice oglądaliby

z nosem przyciśniętym do zaparowanej szyby, to jeszcze jakieś rojenia o awansie

z grupy... :]

 

okularnik-pierdoła z pryszczami zrobił imprezę, przyszły najlepsze lachony, bo koleś

jest dupa wołowa, ale chate jego starzy mają zajebistą, a okularnik cały w dylematach, i

się zastanawia, czy wyrwie którąś na dymanko, kiedy założy : pomarańczowy sweterek

w serek czy raczej zielony w zółte grochy.

 

halo, tu Ziemia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta żonglerka nazwiskami polskich kopaczy, to trochę objaw zrozpaczenia i dezorientacji.

 

Polska ma podc***aszczych grajków i tyle. i nic nie pomoże, malinowski, Kowalski, a może

Nowak będzie lepszy ? - typowe nerwowe przerzucanie jajami w kieszeniach dziurawych

portek.

 

Polska ma najgorszy zespół na tych ME, daje koryto i tancbudę - i dlatego gra.

normalnie, nie przeszłaby dowolnych eliminacji. Zamiast się cieszyć, ze jest szansa

zagrać 3 mecze na imprezie, którą w normalnych warunkach polscy kibice oglądaliby

z nosem przyciśniętym do zaparowanej szyby, to jeszcze jakieś rojenia o awansie

z grupy... :]

 

halo, tu Ziemia :]

Widze u Ciebie takie stereotypowe polskie i mocno laickie podejście do tematu. Widać, że nie potrafisz porównać choćby dzisiaj grającej reprezentacji do tej z np. 2006 roku. My dziś gramy zupełnie inaczej. Kiedyś dominowała gra na aferę, nie było mowy o żadnej klepce a po trzech celnych podaniach na połowie przeciwnika traciliśmy piłkę.

 

Teraz to wygląda zupełnie inaczej, o czym świadczyć może pierwsza połowa z Grecją. Nie chcę robić z Polaków wielkiej potęgi ale też nie na miejscu jest nie zauważanie postepu, jaki niewątpliwe zrobiliśmy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy.

 

Lewandowski, Błaszczykowski, Szczęsny, Wasilewski czy Piszczek to nie żonglerka nazwisk, o których i tak nie masz pojęcia. To już uznane marki w Europie, o których wiemy nie tylko my - Polacy.

A mamy jeszcze takiego Wolskiego i Grosickiego na ławce, o których(mam nadzieję) w porę sobie przypomni Smuda.

 

objaw zrozpaczenia i dezorientacji.

Dezorientację pokazujesz wymieniając Malinowskich, Nowaków czy Kowalskich.

Halo, tu Ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pogłoska, że mecz z Rosją zamiast Obraniaka ma zacząć Dudka.. Czyli zagramy Polanskim, Murawskim i Dudką w środku a na bokach Rybus i Błaszczykowski.

Takie ustawienie znaminuje wielki strach Smudy przed reprą Sbornej. A to nie dobrze. Bo jeśli zagramy trzema defensywnymi, z których rozgrywać potrafi jedynie jako-tako Murawski to Lewandowski będzie jeszcze mniej widoczny niż w drugiej połowie z Grecją.

 

Dudka to dla mnie ostatni w tej reprezentacji z takiej dziadowskiej generacji, która przy presji wypierdala piłkę jak najdalej od bramki. On potrafi celnie zagrać tylko do tyłu, jak trzeba coś rozegrać to jest już źle, nie wspominając o czymś takim jak prostopadła piłka.

 

Ponadto tym razem w miejsce Rybusa dałbym szansę Grosickiemu. Nie liczy się dla mnie co próbował Rybus w meczu otwarcia a czego nie. Nic mu nie wychodziło i był jednym z naszych najsłabszych piłkarzy.

 

Naprawdę wolę już Obraniaka z jedną nogą niż Dudkę. Mam nadzieję, że te przewidywania składu się jutro nie sprawdzą..

jeśli u nas jest ktoś kto potrafi coś rozegrać to na pewno nie jest to żaden z defensywnych pomocników, Obraniak, Mierzejewski (mimo słabego sezonu) czy już nawet Wolski. W ogóle podoba mi się ten chłopak, ma pewność siebie i ciąg na bramkę- powinien go Smuda wpuścić w meczu z Grekami, może przynajmniej na końcówkę z Rosją wejdzie.

Jedyne zmiany jakie widzę, to w trakcie meczu - teraz za późno na eksperymentowanie (miał na to Smuda 2 lata), gramy tym co mamy ;) W 60' Wawrzyniak za B. i Grosicki na skrzydło - będzie dobrze Tytoń zatrzyma Ruskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

airfox1

 

a co mi da porownywanie stylów wtedy i teraz, skoro to jeden c*** jak chodzi o poziom gry ?

 

a ja mam w dupie "1 polowę z Grecją', mecz trwa 90 minut, a nie "pierwszą połowę".

co to za argument.

 

skąd pomysł na to, ze wystarczy wyjebać jednego grajka klasy D wstawić za niego innego

grajka klasy D i zrobi to róznicę ?

wczoraj Di Natale mógł zrobić róznicę za Balotellego, ale to są piłkarze światowego

formatu, a kto to jest "Wolski, Grosicki, czy inny Jajodupcew" ? kto to jest, co za to za difference

maker ?

 

co 2-4 lata słyszę takie pi****lenie. jakie to polskie... zawsze się znajdzie jeden Haniebnie

Pominięty Mesjasz, który z palcem w nosie by zapewnil Polsce Zwycięstwo, gdby tylko dostał

szansę gry. To nie takie trudne go znaleźc, dla Polaka : wystarczy minimum JEDEN rezerwowy,

który nie pojawił sie na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vasqrvez

 

a co mi da porownywanie stylów wtedy i teraz, skoro to jeden c*** jak chodzi o poziom gry ?

Rozumiem, że meczu nie widziałeś skoro dla Ciebie to ciągle ten sam poziom.

Obadaj najpierw temat a potem się wypowiadaj, skoro dla Ciebie liczy się tylko Hiszpania i Włochy i jedynie w tej kwestii możesz cokolwiek napisać(bo oczywiście o żadne taktyczne aspekty Cię nie spytam).

 

Na pewno Wolski czy Grosicki są w stanie zrobić różnicę dużo większą niż Dudka. Ale przecież to Ci c***a mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodzi o fakt, ze na stadionie bylo kurewsko duszno i zmiana pilkarze klasy D, ktory mial 15% sil na pilkarza klasy D, ktory mial 100% sil pozwolilaby troche ozywic gre. szczegolnie ze grosicki to szybki pilkarz i latwiej byloby mu uciec obroncom niz wyjebanemu z butów obraniakowi, czy kubie.

 

nikt nie mowi, ze zmieniloby to wynik, ale daloby poczucie, ze smuda zrobil wszystko co mozliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vasqrvez ma racje. Polacy mają błaszczykowskiego, lewandowskiego, ale oni bez swoich kolegów z bayernu nic nie zrobią ciekawego. Lewandowski od strzelenia bramki wielkie nic. Błaszczykowski też. Reszta szkoda gadać.

Bayernu? Nie wiem może i mają tam jakiś kolegów, ale wątpię czy im w grze pomagają. Chyba że mówisz o przegraniu przez nich mistrzostwa Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.