Skocz do zawartości

Most Improved Player - Ryan Anderson


microlab

Rekomendowane odpowiedzi

a kto mi powie w czym Anderson zrobił postęp? Bo mi się wydaje, że w niczym. Gra dokładnie tak samo, leci na prawie, że identycznych procentach co rok temu, tylko dostaje więcej minut, więc proporcjonalnie wykręca lepsze staty. Może więc nagrodę powinien dostać Stan, jako "autor" tego postępu Ryana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theo1, dostawanie większej ilości minut nie oznacza automatycznie prezentowania tego samego poziomu gry, co przy mniejszej ilości.

 

Allen35, większe minuty mogą wynikać z wielu innych powodów, niekoniecznie z lepszej gry. Lepsze pasowanie do stylu gry drużyny, matchup z przeciwnikiem, brak konkurencji w drużynie czy na przykład wyjątkowy na skalę ligi jeden skill, akuratnio potrzebny drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę w takim razie konkrety, w czym tak poprawił się pan Anderson, bo ogólniki mnie nie interesują ;)

 

Przecież wlasnie z lepszej gry wynikaja wieksze minuty a nie na odwrót.

tak? a ja myślałem, że większe minuty wynikają z ubytku Brandona Bassa? Sorry, ale to naprawdę zabawny argument :D Kto ma tam grać? Clark?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryan Andeson (16.1 na mecz - 10.6 rok temu), zbiórek (7.7 na mecz - 5.5 rok temu), skuteczności z gry (prawie 44%), skuteczności z rzutów osobistych (87%) (minuty średnio 32.2 na mecz - 22.1 sezon temu).

24-letni Anderson liderował w tym sezonie w NBA w ilości celnych oraz oddanych rzutów za trzy punkty (166/422). Z Andersonem w składzie, Magic zdobywali 107.5 punktu na 100 posiadań. Bez niego tylko 94.1.

Tyle cyferki , natomiast ja osobiscie uwazam ze żeby być starterem w lidzie trzeba grać consistent w każdym meczu.

Ryan mial z tym do tej pory duzy problem. Są gracze w tej lidze których per36 jest na tyle dobre zeby byc starterami i grac po 35 minut a nie są ( JR Smith na przykład ) badz są sa combo guardami albo skrzydłowymi i zawsze beda mieli limitowane minuty.

Ryan po pierwsze poprawil "równość" swoich wystepów a po prugie poprawil na tyle obrone ze wlasnie moze grac te 33 minuty.

Edytowane przez Allen35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO?!

Nie kumam dlaczego wygrał Anderson i to jeszcze taką różnicą głosów

Albo ja nie znam się na koszykówce albo są brane pod uwagę jakieś aspekty o których nie wiem. Szczerze, nie mam pojęcie dlaczego wygrał.

 

PS Gortat zdecydowanie za mało głosów, tak samo Lin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończ z tym Linem

 

za mało głosów dostał Monroe Cousins (Navet jakis Novak przed nim czy inne monstra :o) czy Bynum. kazdy z nich poprawił sie wyrazniej niz Anderson, i wcale nie bylo to spowodowane trafieniem do jednej druzyny z Nashem jak w przypadku Gortata

 

do dupy ten wybór, ale zawiodłem się jak narazie tylko na tej nagrodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anderson gra o 50% minut więcej i dlatego ma o 50% lepsze staty. Na pewno jeden z najgorszych wyborów.

Lin grał 3 razy więcej, ale poprawił swój wynik 6 razy, podobnie Pekovic grał 2 razy więcej, ale poprawił się 3 do tego załapał się jako starter i był też ważnym powodem poprawy bilansu Minnesoty.

Anderson to błąd, który nie wiem jak można popełnić. To Bynum już bardziej zasługuje, chociaż poprawił się jedynie w ofenyswie i to nie o jakąś diametralnie dużą różnicę. Jednak w przeciwieństwie do Ryana, poprawił swoją grę, nie utrzymał poziom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.