Skocz do zawartości

Acl


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślałem, tylko teraz jak sobie przypominam tamte czasy, to doszedłem do wniosku, że one już wcześniej się zerwało (była taka sytuacja, że poszedłem " na przebitkę wewnętrzną częścią stopy i później czułem luz masakryczny), a ja dalej myślałem, że jest naderwane i grałem całą rundę bez świadomości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi teraz ucieka kolano, uciekło z 2-3 razy, a lekarz mówi, że wszystko wporzo...i nie wiem co o tym myśleć, ucieknie mi, 2-3 dni odpoczynku lekkie zmniejszenie wyprostu i zgięcia, pookładam lodem i jest okej...nie wiem może przeciążam je przy jakimś naskoku czy coś a jeszcze nie jestem w pełni sił? Bo mówi, że wszystko jest ok, że więzadło na miejscu

 

a ból po takim ucieknięciu jakby ciężko wgl to nazwać to jest takie jakby przeprostowanie kolana, czuje rozciąganie po prawej stronie kolana, bardzo z boku, i po lewej stronie...dzwine, będę grał już tylko w stabilizatorze chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas, lekarz powiedział ci, ze wszystko w porzo i mozesz grac dalej? Czy ze wszystko w porzo kontynuuj rehabilitacje? Nie miałem nigdy problemow z ACL, ale dam sobie reke uciac, ze jesli kolano ci ucieka i nastepuje zmniejszenie zakresu ruchu, to powrot po 2-3 dniach jest czysta głupota...

 

Co do siłowni i miesni. Uwielbiam siłownie i uzywam jej teraz podczas powrotu po kolanie skoczka (wiezadlo rzepki) i nie słyszałem, zeby ktos zdołał wzmocnic miesnie po kontuzji bez niej... Jestes pewien, ze czworogłowy jest tak silny? Dasz rady usiasc na chorej nodze na krzesle bez asekuracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam radę

 

Lekarz powiedział, że wszystko jest ok i że mogę trenować, jutro rusza trening a ja leczę opuchliznę kolana, już chyba mam to w dupie, od poniedziałku zaczynam treningi do ligi stabilizatorze zwykłym na samo kolano, nie tym długim co po operacji i zobaczę co to będzie...ale po ostatnim przeprostowaniu, ucieknięciu nie wiem jak to nazwać mam ból po zewnętrznej stronie kolana, nie wiem co to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.