Skocz do zawartości

1 on 1


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie oglądam mecz Chicago @ New York i oglądając grę ofensywną Carmelo na izolacjach zacząłem się zastanawiać co by było gdyby zorganizowano turniej 1 na 1. Wiem, że jest to nie do zrobienia, ale tak hipotetycznie jak myślicie, który z obecnych zawodników miałby największe szanse wygrać taki konkurs? Kto obecnie gra najlepiej 1 na 1 w lidze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takiej gierce bardzo sie liczy gra dupa , a dupa to lebron dobrze rusza gdy tanczy przy linii bocznej

imo wysoki z przyzwoitym kozlem i postupem ma najwieksze szanse zwlaszcza jesli graliby w cegle . griffin , blair , moze millsap,zwlaszcza dwoch pierwszych zdecydowanie silniejsi od lebrona i nie gubiacy pilki w kozle ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chytruz , najpierw idziesz przodem potem postup, blake bez problemu moze kozlowac przodem poczatek takiej akcji potem spin czy cokolwiek i jest pod dziura , lebronowi wystarczy zostawic miejsce aby ciskal swoje jumpery , bez problemu w cegle gdzie pilka po koszu zostaje w rekach atakujacego blake by pokonal lebrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chytruz , najpierw idziesz przodem potem postup, blake bez problemu moze kozlowac przodem poczatek takiej akcji potem spin czy cokolwiek i jest pod dziura , lebronowi wystarczy zostawic miejsce aby ciskal swoje jumpery , bez problemu w cegle gdzie pilka po koszu zostaje w rekach atakujacego blake by pokonal lebrona

No jak idziesz przodem to Millsap i Blair już nie ma piłki 7 razy na 10 akcji przeciwko guardom, w życiu nie dotrą tacy goście do linii osobistych. Poza tym jak LeBron nie będzie stał i czekał na nich na 4 metrze tylko bronił aktywnie, to wypcha ich jeszcze daleko za trójkę.

 

Griffin prędzej, ale on nikogo nie wybroni, podobnie zresztą jak Kobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście że dałoby się grać co akcję tyłem do kosza zza trójki, premiuje to wysokich graczy, dlatego taki Griffin myślę, że miałby chyba największe szanse w takiej rywalizacji.

 

W ogóle, taki konkurs na weekend gwiazd to byłoby coś zajebistego, napewno lepsze wg mnie od konkursu wsadów, szczególnie jakby gracze grali na pełnej spince.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, iż najlepszy w takiej gierce byłby młody Garnett, długi i szybki, to wystarcza w tej grze. Lubimy z chłopakami grać 1on1 i w mojej mieścinie (totalne zadupie) jestem drugim najlepszym spośród niepełnoletnich. Jedyny, który mnie niszczy, prawie nigdy z nim nie wygrywam, ma o 15cm większy standing reach ode mnie a szybkością jesteśmy niemal identyczni. Rzadko kiedy udaje mi się wbić pod kosz, on za to nie ma większego problemu z wzięciem mnie na plecy i wepchnięciem bliżej kosza. Inna sprawa czy aby nie robi wtedy offensa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.