Skocz do zawartości

Trening na rzut za 3pkt.


Kacperro

Rekomendowane odpowiedzi

śmieję się trochę, bo równie dobrze można poprosić o autograf przez telefon.

 

ten twój "niekontrolowany rzut" najpierw trzeba by zobaczyć na wlasne oczy, żeby ocenić i ew. pomóc skorygować technike, dojśc przyczyny takiego, a nie

innego stanu rzeczy.

 

a w rzutach półdychy i wolnych masz kontrolę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"po pierwsze" wyszło bo się uśmiechnąłem

naszymi komentami się nie przejmuj za bardzo :tennis:

 

nie ma się co martwić - tym bardziej że jest nawet wielu zawodników NBA bez rzutu...za 3 a niejaki Avery Johnson zdobył nawet tytuł mistrza 1999

na jakiej pozycji grasz? bo może Tobie nie jest rzut za 3 wcale potrzebny?

 

po prostu za mało informacji mamy aby pomóc a i fachowcy z nas słabsi niż "do wzięcia wąsaty Majk no D" który czego jak czego ale trójeczki by Ciebie lepiej nauczył

 

nie prościej zamiast pytać na forum pójść na salę z kimś któremu wpada? tak sobie kombinuję że jest jakiś nauczyciel WF, kolega czy pan Kazio co niejedno widział i pomoże

 

takie prośby o radę są czasem dla nas zbyt prowokujące i ktoś o słabych nerwach pociśnie tekstem

 

jedno jest pewne...gdybyś wykazał się wolą przezwyciężenia słabości własnych jak Jordan i zamieścił nagrany swój rzut tu na forum byśmy wiedzieli 'chłop nie pęka" i mu bardzo zależy....

grono fanów by się zwiększyło... a i o pomoc łatwiej

 

wiec ładnie poproszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to brak siły. Sam napisałeś, że starasz się w pierwszej kolejności dorzucić, a w drugiej żeby było celnie.

Jestem rekreacyjnym koszykarzem, nigdy w niczym organizowanym nie grałem, ale z moich doświadczeń wynika, że przy jumperze najbardziej liczy się nadgarstek, potem przedramię, a na końcu całe ramię czy barki. Przy braku siły w pierwszych obszarach, przy długich rzutach trzeba posiłkować się siłą zamachu całych rąk, a to rozwala miękkość i kontrolę rzutu i wychodzi bardziej wyrzut z autu w piłce nożnej. Trójki samym nadgarstkiem nie rzucisz, więc strzelam, że może by tricepsy poćwiczyć, by przedramię zyskało dynamikę przy ruchu w łokciu... No i w sumie ramiona też nie byłoby źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.