Skocz do zawartości

Lokale do oglądania NBA w Wawie?


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo przenosze sie na stałę (chyba) do Wawy i ciekawi mnie czy jest jakieś tajemnicze miejsce w stolicy, gdzie w takie niedzielne wieczory jak dziś można ewentualnie w wiekszym gronie obejrzeć meczyk NBA

3 lata temu jak tam mieszkałem chyba nic takiego nie było, ale teraz może...

macie jakieś namiary na miejsca gdzie maniacy sie spotykają i można krzesełkami porzucać w kibiców drużyny przeciwnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;)

 

Nie znam takiego lokalu, ale jeżeli będziesz się gdzieś wybierał to śmiało możesz dać mi znać, pm czy najlepiej telefon(ten sam od lat, sprawdz czy masz jak cos to napsiz pm, zaczyna sie na 662, bo tutaj wchodzę baardzo rzadko, a jak działa przypomnienie na mejla nie mam pojęcia..)- chetnie pójde w miare wolnego czasu a czyjes towarzystwo też zachęci . Mam w sumie ochotę na obejrzenie koszykówki której nie widziałem juz dawno a sam się pewnie nie zmobilizuje by gdzieś wyjść a na sam dźwięk słowa stream robi mi się gorzej ;)

 

Poza tym mozna tez jak coś zmobilizowac większą grupę, w koncu w Warszawie jest(było? sądząc po odzewie w tym temacie) nas sporo, a jeżeli będzie powiedzmy te 5-7 osób to myślę ze i łatwiej będzie się dogadać z lokalem żeby w tą niedziele wrzucili nam mecz zamiast tego co tam normalnie leci. Co do miejsca to nie mam pojęcia, ale jak będize jakis odzew i zainteresownaie to mogę się trochę 'rozejrzeć'

 

pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nawet jak nie w lokalu to przeciez nic nie stoi na przeszkodzie raz na jakis czas ulokować sie u kogoś (dajmy na to mnie czasami jak juz sie pourządzam odpowiednio, wróce ze szpitala rehabilitacyjnego etc) z kilkoma sześciopakami i w liczbie wiekszej niz jeden cos w niedzielny wieczór obejrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z miłą chęcią bym obejrzał niejeden meczyk w dobrym towarzystwie ;-)

Czy mnie nie myli, czy w kicksie czy gdzieś było w zeszłym sezonie nocne oglądanie? Z wieczorowymi meczami niedzielnymi raczej nie byłoby większego problemu znaleźć pub. Natomiast co do nocnych to z tego co pamiętam w Confashion Sport Barze można było oglądać finałowe mecze, a może nie tylko.

 

josephnba: to szybciutko, szybciutko się kuruj i urządzaj, żebyś zdążył przed drugą częścią PO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś uprzejmy barman w Warce na Al. Solidarności przełączył Nam w przerwie jakiegoś piłkarskiego spotkania na niedzielny mecz NBA. Fajnie się oglądało, przy litrowej Warce tylko, jak się przerwa skończyła tłum chciał znów na mecz piłkarski! Dowiedzieliśmy się wtedy, ze niestety nie da rady zrobić tak, abyśmy na jednym telewizorze mogli oglądać NBA, ponieważ jest to niezgodne z warunkami umowy jednej z platform. A moze sam wolał mecz piłkarski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nawet jak nie w lokalu to przeciez nic nie stoi na przeszkodzie raz na jakis czas ulokować sie u kogoś (dajmy na to mnie czasami jak juz sie pourządzam odpowiednio, wróce ze szpitala rehabilitacyjnego etc) z kilkoma sześciopakami i w liczbie wiekszej niz jeden cos w niedzielny wieczór obejrzeć :)

40 cali i jakość cyfry

 

zawsze zapraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.