Skocz do zawartości

NBA 2k12 Association


Maksymo

Rekomendowane odpowiedzi

Na wzór podobnego tematu z jedenastki postanowiłem założyć taki sam, tyle że dotyczący najnowszej części, w którą pewnie gra więcej osób :grin:

 

Nie dopisywałem się do tematu głównego, żeby nie robić bałaganu - w innym temacie 2k12 rozmawia się raczej o problemach z grą.

To może zacznę od siebie.

 

Zacząłem sezon Bostonem. Pierwsze co zrobiłem to trade z Suns, oddałem JO + pick z draftu 2013 za Gortata. Następnie, po kilku meczach zrobiłem trade Brandon Bass za Pekovica, jako zmiennika dla MG. Pozmieniałem też trochę rotację, dzięki czemu rookies grają jako zmiennicy dla KG i Allena:

 

PG: Rondo (Bradley)

SG: Allen (Moore)

SF: Pierce (Pietrus)

PF: KG (JJJ)

C: Gortat (Pekovic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to zalicza na koniec rs'a

 

gralem association ale musialem skasowac, teraz czekam do trade deadline i zaczynam kolejna ;) wiem ze na start oddalem Gasola za Grangera i Westa, gram oczywiscie Lakers :D na pg mialem Feltona, ogolnie sporo mieszalem skadem (lawka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram Pacers, w dwóch poprzednich edycjach 2k prowadziłem Bulls i raz Phoenix.

Dokonałem mniej lub bardziej radykalnych zmian i mój skład wygląda teraz następująco:

 

PG - George Hill (C.J. Watson)

SG - Paul George (Ronnie Brewer, Marquis Daniels jako Bench Warmer)

SF - Danny Granger (Joey Graham)

PF - Serge Ibaka (Chris Wilcox)

C - Marcin Gortat (Joel Przybilla, Cole Aldrich)

 

Zacząłem grać od poziomu All-Star (kwarta 10 minut), bo gram tylko w weekendy i na wyższy poziom przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać.

Jak na razie mam niechlubny bilans 0-2. Byłem bardzo blisko wygrania drugiego meczu (vs OKC), ale po tym jak podwojony Durant trafił long two, rzuciłem padem o podłogę i straciłem wszelką nadzieję. Przegrałem ostatecznie po dogrywce 110-113. (Granger 43 pts, George 30)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moja kariera LA Clips, aktualnie 4 sezon.

 

PG-E.Bledsoe

SG-M.Ellis

SF-A.Aminu

PF- nie kto inny jak Blake Griffin

C- Super man Howard....ta chciałbym hahaha w rzeczywistości muszę zadowolić się DeAndre Jordanem.

 

Zmiennicy

PG- Willie Warren nawet nie wiem skąd go mam o.O

SG-J.Richardson

SF-R.Gomes

PF-Carig Smith

C-Marcin Gortat

 

Przez pierwsze 2 sezony dysponowałem jeszcze Nashem ale niestety już zakończył karierę.

Ogólnie klubowa kariera niezbyt udana o ile jeszcze podstawowy sezon koncze z najlepszym bilansem w tym 2x MVP dla Griffina to w PO już tak wesoło nie jest.

W pierwszym sezonie odpadłem w finale konferencji z OKC Thunder (4:0).

W kolejnych dwóch doszedłem już do finału ale niestety Miami Heat wyznaczyło mi miejsce w szeregu 2x4:3 w plecy.

 

Dotychczasowe wymiany:

 

Kaman <>Nash

Foye <>Gortat

 

Gordon <>Ellis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat sie dedline zakończy i moze 2k rostera zaktualizuje.

Na razie nie ma co aktualizować, bo nic się nie dzieje :)

Próbował ktoś grać kwarty po 12 minut? Ja zagrałem tak dwa mecze, więcej nie dało rady...strasznie męczące, + kosmiczne wyniki z łatwiejszymi przeciwnikami( jak 157-112 z Bucks).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.