Skocz do zawartości

[05/06] FBL #4


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda jeszcze nie wiadomo dokładnie którzy z nowych uczestników zagrają w FBL #4, ale wiadomo już na pewno, że FBL #4 powstanie :) .

 

Poniżej opiszę po krótce co należy zrobić.

 

Po pierwsze musicie http://edit.yahoo.com/config/eval_register?.intl=us&new=1&.done=http%3A//basketball.fantasysports.yahoo.com/nba&.src=spt&.v=0&.u=d1735rh1jdhv5&partner=&.p=&promo=&.last=]założyć konto na Yahoo![/url] - jest to oczywiście bezpłatne i trwa parę chwil. Nazwa założonego konta będzie Waszym identyfikatorem (Yahoo! ID) i nim będziecie posługiwali się w naszej lidze.

 

Po założeniu konta należy:

  • wejść na stronę Fantasy Basketball na Yahoo! i kliknąć na szary guziczek "Sign Up Now".[/*:m:3cpih3bg]
  • wybrać "Join Existing Custom or Public League".[/*:m:3cpih3bg]
  • wybrać "Join a Custom League"[/*:m:3cpih3bg]
  • wpisać w pola "League ID" i "Password" dane, które otrzymanie ode mnie[/*:m:3cpih3bg]

To wszystko jeśli chodzi o procedurę dołączenia do ligi.

 

Bardzo zachęcam do dokładnego zaznajomienia się z naszym FAQ'iem i przede wszystkim instrukcją użytkowania apleta Yahoo!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z dniem dzisiejszym wykrystalizował się skład ligi:

Kolejność z jaką będziecie wybierali zostanie wylosowana przez aplet.

Będzie to miało miejsce na ok. 30 min przed godziną draftu.

 

Co powinniście do tego czasu zrobić:

  • Założyć konto na Yahoo[/*:m:3rhymop0]
  • Podać tu swoje dane (GG & mail)[/*:m:3rhymop0]
  • Wypowiedzieć się odnośnie kwestii proponowanego przeze mnie terminu draftu[/*:m:3rhymop0]
  • Po otrzymaniu ode mnie danych - dołączyć się do ligi na Yahoo, którą dla Was już utworzyłem.[/*:m:3rhymop0]

Proponowany przeze mnie termin to:

  • niedziela 16 października g.15:00[/*:m:3rhymop0]

Proszę udzielać odpowiedzi w miarę szybko gdyż im później tym mniejsze pole manewru przy zmianach terminów będziemy mieli.

 

PS. Topic już odblokowany, można śmiało pisać :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby co to moze byc tak ze mi komputer wylosuje graczy ?? no nie ??

Jak to zrobić: Włączacie strone naszej ligi. Na górze w żółtej ramce (tam gdzie jest na czerwono League Notes naciskacie na : pre-rank your players -> Edit My Rankings; wóczas pojawia się panel do układania listy. Wybieracie gracza i strzałkami przenosicie go z listy ogólnej List of Players, do Waszej własnej, My Players. Po zrobieniu całego rankingu należy zapisać ranking "Save Rankings"[/i">

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością musze przyznać że ta godzina kompletnie mi nie odpowiada... Myślalem że będe mógł coś załatwić ale niestety nie udało mi się....Więc jeżeli jest możliwość to najlepiej pasowało by...... Dzień obojętny godziny wieczorne np 20,21,22....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Że nikt o mnie nie myśli:(....Jezzman...powiedzał że mu nie pasuje więc Stro tak Zrobił...ktoś tam następny powiedział że nie pasuje więc Stro go posłuchał...a ja jak zawsze nigdy się nie licze....hahaha nie no żartuje chłopaki..:) Jednak już wszystko wiem...Będe w Niedziele o 15...:) Sorki Stro Za namieszanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.