Skocz do zawartości

[05/06] FBL #2


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

Sklad ligi na dzien dzisiejszy:

 

1. Zaplik / GG:3429484

2. Mazik / GG:3950734

3. Duduś / GG:4284403 / e-mail: kacperek.junior@[usuń-to]wp.pl

4. Flash / GG:4579088

5. Air_MJ / GG:1849264 / e-mail: air_mj@[usuń-to]op.pl

6. Szak / GG:2084197 / e-mail: szak@[usuń-to]e-nba.pl

7. KaBe / GG:5286624

8. Gimmie / GG:1531195 / e-mail: gimmie@[usuń-to]op.pl

9. Marcus / GG:2642029

10. Peter / GG:6368631 / e-mail: piotr931@[usuń-to]wp.pl

 

Potwierdzajacie swoj udzial w topicu ogolnoorganizacyjnym, a tutaj prosze poki co o komentarze odnosnie proponowanych terminow draftu. Draft bedzie przeprowadzony przy pomocy appletu na stronie Yahoo! O tym pisal rok temu Stromile, wiec tylko odsylam do tego tematu - http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?t=661

 

Proponuje takie terminy:

- Sobota, 15 pazdziernika, g. 20:30

 

Wiem, ze trudno przewidziec, co sie bedzie robilo za miesiac o konkretnej godzinie, ale sprobojecie tak mniej wiecej ustalic. Pewnie wiecie, co przewaznie robicie w soboty i niedziele, czy szykuja sie jakies urodziny czy uroczystosci w tym rodzaju, a jesli tak, to czy takie drobnostki moga wam przeszkodzic w udziale w drafcie itp. :wink: Jesli chodzi o mnie, to na chwile obecna raczej wszystkie terminy wygladaja ok.

 

W razie naglych komplikacji pomocne jest utworzenie listy wedlug ktorej bedzie za was wybieral komp. Ja rok temu bylem leniwy i zrobilem liste tylko na 25 nazwisk, ale musze powiedziec, ze poki komp wedlug niej wybieral, to pozniej nie mialem czego zalowac :) Potem juz lecial wedlug swojego widzimisie i bylo gorzej, choc to nie znaczy, ze zawsze tak jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie wysylam wam zadnych namiarow na lige, bo jeszcze troche poczekam, az sie bede mniej wiecej widzial, w ktory termin najlepiej wycelowac i ktory probowac ewentualnie lekko zmodyfikowac. Wtedy tez zaczne uzupelniac dane o numerach GG i adresach e-mail. Najpewniej tutaj zagra tez Peter, bo wyglada na to, ze z rezygnacja Muma to juz pewne. Ale z tego, co widze w glownym temacie, Borys tez jeszcze sie nie okreslil, wiec jeszcze chwila na jego decyzje, zeby bylo wiadomo, czy ktos z drugiej ligi czasem nie wskoczy wyzej, a nam nie przybedzie w zamian ktos "z dołów" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze wypadkowy termin to sobota 15 pazdziernika. Sposrod ludzi, ktorzy konkretnie podwali, najczesciej padala ta data. Zakladam, ze grupa ludzi, ktora sie dostosuje tez by wtedy mogla. No bo ja sie dostosuje, Gimmie, czesciowo Zaplik, Flash, KaBe chyba tez, Peter rowniez wybral dostosowanie. To nam daje 6 osob o raczej elastycznych mozliwosciach. Z pozostalych Mazik wybral 15 pazdziernika (choc dopiero po 20:00), Air_MJ tez 15 pazdziernika (choc jemu odpowiada 15:00), Zaplik tez o 15-tym wspominal. Marcus wprawdzie 15-ego nie moze, choc wczesniej pisze cos, ze musi byc po 20:00, ale nie wiem, czy to dotyczy tez wlasnie tej daty. Duduś poki co sie tutaj nie wypowiedzial.

 

W kazdym razie widzicie, ze czesto pojawia sie 15 pazdziernika, a z pozostalych wiekszosc by sie probowala dostosowac. Poki co na ten dzien jest ustawiona godzina 15:00, ale przed chwila sprawdzalem i gdyby trzeba bylo wybrac wariant wieczorny, to maksymalnie mozna przesunac na 20:45. Ja bym wolal wczesniej (po poludniu) choc wynika to z wygody, a nie ze cos mi wypadnie, bo raczej nie), ale jesli by sie zdarzylo, ze wszystkim bedzie to obojetne, a komus innemu mogloby umozliwic udzial, to mozna jeszcze pogadac.

 

Jesli bysmy juz teraz podjeli decyzje (tzn. postaram sie ja wymusic w ciagu tych dwoch dni :twisted: ), to w ten weekend przyslalbym wam namiary na lige i moglibyscie zapisywac swoje druzyny. Na ustalenie godziny draftu mielibysmy jeszcze pozniej czas, choc z kazdym dniem (jak mowil Stromile) mozliwosci moze byc mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec postanowione, ze draft bedzie w sobote 15 pazdziernika. Prawie ze wszystkim to odpowiada. Zaproszenia z informacjami zaraz po dodaniu tego posta zaczne wam wysylac. Do ustalenia pozostanie godzina, czyli wybor miedzy opcja popoludniowa, a wieczorna. Ale zeby juz tutaj nie czekac i nie przedluzac, to o to popytam was na GG.

 

 

PS. Przyslijcie mi na GG swoje adresy e-mail, to je dopisze w pierwszym poscie. Numery GG juz wpisalem. Bralem je albo z wlasnej listy kontaktow (osoby, z ktorymi zdarza mi sie zamienic slowo) albo z tego, co podaliscie w profilu na forum (osoby mniej mi znane). Jesli komus cos sie nie zgadza, to niech sie ze mna skontaktuje celem dokonania korekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter. Wczesniej byles umieszczony na 8 miejscu w drafcie. Wskutek krotkiej konwersacji ze Stromile'm podjeta zostala decyzja o przesunieciu cie na miejsce 10. A to dlatego, ze awansowales do ligi #2 w sposob troche okrezny, tj. po rezygnacji Muma. Sorry, biurokracja :wink:

 

BTW, fajnie, ze powstanie liga #4. Dzieki temu my tutaj nie bedziemy juz ("juz", bo ja tu jestem pierwszy rok :P ) takim nie wiadomo czym, jakims przejsciowym tworem. Teraz to jest oficjalnie "przedsionek ekstraklasy" 8)

 

 

 

EDIT:

 

TESTOWANIE SYSTEMU (czy dziala applet do draftu)

 

Link do testu: http://help.yahoo.com/help/us/hoops/hooprules/hooprules-07.html i "Test Your System"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter. Wczesniej byles umieszczony na 8 miejscu w drafcie. Wskutek krotkiej konwersacji ze Stromile'm podjeta zostala decyzja o przesunieciu cie na miejsce 10. A to dlatego, ze awansowales do ligi #2 w sposob troche okrezny, tj. po rezygnacji Muma. Sorry, biurokracja

mi pasuje 10 pick. przecież "ostatni będą pierwszymi" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze mozna juz wpisywac swoje druzyny do ligi. Kazdy uczestnik dostal na PM-a namiary na lige i haslo. Jesli jakims cudem ktos tego jednak nie otrzymal, to prosze o kontakt. Od kilku osob nie dostalem jeszcze deklaracji co do preferowanej pory przeprowadzenia draftu. Z tych, ktorzy powiedzieli, trudno bylo wydusic opinie jednoznaczne i czesto padalo slowo "raczej", co jest chyba dobre, bo daje nadzieje na jakas elastycznosc.

 

Z szesciu osob rowno polowa wskazala na wieczor, z czego dwojka nie jest pewna czy po poludniu w ogole dalaby rade. Trojka, ktora wola okolice godziny 15-tej, uzywal wspomnianego juz slowa "raczej" :)Marcus sie nie odezwal, ale wczesniej pisal, ze woli wieczor. Reszta (czyli trojka ludzi) postara sie dostroic.

 

Zeby nie przeciagac i cos w koncu przedsiewziac, to ustalam, ze draft jest w sobote 15 pazdziernika o godzinie 20:30. Raczej nie da sie wszystkim pod kazdym wzgledem dogodzic, wiec najwyzej trzeba bedzie poniesc jakies male poswiecenie. To w koncu jeden dzien, a potem caly sezon juz bedzie spokoj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie, ze wszyscy sie juz zapisali. Za tydzien draft, wiec zarezerwujcie czas lub ustawcie pre-ranki. Ja wprowadzilem juz kolejnosc draftu, ktora jest tez w pierwszym poscie w tym temacie. Tym razem podaje tez nazwy druzyn:

 

1. Zaplik - Pulpety

2. Mazik - FAFKULCE

3. Dudus - kangaroos

4. Flash - Da Bronx

5. Air_MJ - MJ-TEAM

6. Szak - TWisM

7. KaBe - Slackware

8. Gimmie - Utah Jazz

9. Marcus - PeaceForAllBallerz

10. Peter - PeterTeam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, JUTRO (sobota) DRAFT. Zapraszam wszystkich GM-ow FBL#2 na 20:30 (mozna byc wczesniej ofkors) na strone ligi. Jeszcze jest troche czasu i mozliwosc ustawienia pre-ranka. Ja za chwile swoj dokoncze, a pozniej wprowadze. Na drafcie najpewniej bede, choc nie wiem, czy przez caly czas jego trwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.