Skocz do zawartości

[05/06] FBL #3


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Noo, no AI teraz juz o nic nie bedzie gral więc nie pozazdrościć ja bym jednak potrzebował z 5 x Kobe zeby Cię dogonić albo 3x KB i 2 x DH :o Tylko oni mają srednio 100 fp coś, Felton też jest OK ale VC, JR, BW dają dupci niemiłosiernie.. Rozumiem oszczędzanie przed końcem sezonu ale bez przesady my tu punktów potrzebujemy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki QBA :!:

 

 

Antek - byłeś po za zasięgiem GRATULACJE

Qba - Super wyjście z dółu ligi, do dziś nie wiem jak nam się to udało, szkoda, że Cię nie dogoniłem :twisted: Również gratuluje

i gratuluje Vanowi - niezla gra, nie robił nic przy składzie a otarł się o włos od awansu, gdyby wykorzystał wszystkie mecze byłby już w FBL#2 a tak jestem ja 8)

 

Dziękuje wszystkim a gre, bawcie się za rok, może za dwa spotkamy sie w FBL#1 :o

 

Ps.Szkoda, ze niektórzy odpuścili i dali totalnie dupy (czyt. PIETRAS), ale co tam cudzym nieszcześciem się martwić nie będe :twisted:

 

ps2. PIETRAS nie szkoda Ci tego pierwszego numeru w drafcie? Zwaliłes totalnie sezon i nie zwalaj mi tutaj na zajęcia na uczelni czy coś w tym stylu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz mam czas cos napisąc.

 

Po pierwsze, dzieki za gratki i tez wam sukcesow w FBL#2 życzę.

 

Dwa to troche szkoda mi vana ale on chyba troche odpuscil sobie pod koniec sezonu, bo gdyby wykorzystał troche meczy wiecej mogby spokojnie byc juz teraz w wyzszej lidze. Ja tez koncowke sezonu mialem slaba, gdyz zamiast nadrabiac mecze to ja jeszce wiecej tracilem, a to przez "kontuzje" G. Wallace'a, B. Knighta, Kirilenki czy nawet Nowika.

 

Co do gry, to praktycznie dokonalem, tylko klku trade'ow, do najwiekszych stelaow, uwazam wyciagniecie z FA: Josha Howarda, ktorego niedlugo potem wymieniłem za Brevina Knigghta, ktory wykrecil srednia az 80FP per game. Inn wymiana, była wymiana z Michalikiem gdy na gwalt potrzebowałem PG i zrobiłem/zrobilismy maly remont w druzynach ja pozbylem sie Cartera, Jeffersona i Howarda za Billupsa, G-Wallace'a i Rasha Lewisa.

 

Ogolnie caly sezon napedzal mnie Nowik, ktory mzoe nie gral na miarę trzeciego numeru w drafcie, lecze, na pewno srednia powyzej 100 punktów i tak była dobra, choc moglem wziąść Matrixa lub Branda. Co do innych podstaw druzyny to sporo wyciagałem ostatnio z mlodych Byków: Nocioniego i Hinricha, ktroy przez pierwsze po sezonu cieniowal strasznie. Do tego swietny wybor Kirilenki w drugiej rundzie tez uwazam za steal. Choc nie obylo sie tez i bez pomylek takicj jak Marko Jaric czy Josh Chlidress.

 

Za rok, juz zagramy z Michalikiem i Qpa w innej lidze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.Szkoda, ze niektórzy odpuścili i dali totalnie dupy (czyt. PIETRAS), ale co tam cudzym nieszcześciem się martwić nie będe :twisted:

 

ps2. PIETRAS nie szkoda Ci tego pierwszego numeru w drafcie? Zwaliłes totalnie sezon i nie zwalaj mi tutaj na zajęcia na uczelni czy coś w tym stylu :wink:

No niestety dałem dupy po całości. Draft był całkiem nie najgorszy i początek rozgrywek również. Potem przyszła sesja, miesiąc z dupy i jak wróciłem to z kilku meczy nadmiaru zrobiło się kilka meczy w plecy na każdej pozycji. Odrabiałem jak mogłem ale widać to po średniej :? no cóż, może w przyszłym roku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Pietras, a mielismy zawojowac te ligi i podbic swiat... A ty tak dupy dajesz i ciagle czekasz na swoj pierwszy awans... BTW, nie spadles nizej chociaz? :wink: Rozumiem, ze mozna miec braki w talencie (tj. slabych zawodnikow czy kontuzje), ale w kategoriach "effort-owych" (tj. w ilosci rozegranych meczy) musi byc walka. Musi, musi, musi. A teraz wracaj do szeregu i nie grzesz wiecej :P

 

PS. Twoj sig jest lekko gejowski. Szczegolnie slajd z Cookiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na pewno wielu z Was slyszalo o FBX, czyli o duzej lidze, w ktorej draft z pierwszego roku to juz wybor na lata i czym perspektywiczniejszy roster sie wybierze tym lepiej. Borys w poprzednim roku coś wspominał o "duzej" lidze. Ja jestem jak najbardziej za taka forma rozrywki :]. No i najwazniejsze czy by sie znaleźli chętni, no i co na to Stromile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.