Skocz do zawartości

[05/06] FBL #3


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie moje wybory. W sumie jestem zadowolony choć załuje, że nie wypisałem sobie wyżej Odoma.

 

Kobe Bryant - Od początku polowalem na niego, myślalem, że mój 8 numer na niego nie wystarczy. Jednak się udało i Jestem bardzo szczęśliwy.

 

Ben Wallace - Mam nadzieje, że będzie najlepszym centrem w tym sezonie. Mogłem wziąść Yao itd. jednak wybrałem go. Od początku miałem założenie, że pierw wybiore SG, a potem C.

 

Rashard Lewis - trochę spanikowałem, mogłem wziąść Lamara. Narazie załuję, jednak myslę, że teraz to on i Ray będa we 2ch prowadzić SSS do PO. I dużo na nim zyskam.

 

Samuel Dalambert - nie wiedziałem kogo wybrać. Wybrałem jeszcze kogoś pod kosz, gdy byla taka możliwość. Mam nadzieje ze slowa Gumbiego będą prorocze i to będzie MIP ;)

 

Chcancey Bullups - Nie wiem czemu tak długo został. Chciałem Terrego z dallasu bo myślałem, że innych PG nie ma, zobaczylem Chancego i odrazu go chcialem wziąść. Jestem z tego wyboru bardzo zadowolony.

 

Kenyon Martin - No bo nie miałem nikogo na PF, wkońcu Dalambert na ławe, Wallace na C.. a na PF pustka.. Mam nadzieje, że się sprawdzi.

 

Tony Parker - Rezerwa do Chancey'a w razie czego. Na pewno się przyda. Szczególnie, że wybrany tak nisko.

 

Caron Butler - Wybrany przez sentyment.

 

Stephen Jackson - Gdyby nie daj Boże coś się stalo Bryantowi..

 

Nene - Nie wiem, czy coś z nim nie tak, czy wszyscy o nim zapomnieli. Ale na pewno będzie pożyteczny w mojej drużynie i "nastuka pare punktów".

 

Felton, Ray - Sam nie wiem, po co , komu i na co. Może jakaś mała wymianka?:>

 

Mahommed, Nazzar - Może się przyda, może nie, wybrany bo nie bylo/ nie wiedzialem kogo wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wybory:

1. Nowitzki, mialem trzeci numer i gdyby draft byl dwa tygodnie wczesniej wziolbym Amarego, ale nie byl na szczescie i wziolem Niemca icze na jakies 25-10 i bedzie dobrze.

2. Kirilenko- zdziwiłem sie ze został az do wtedy , jak juz wybrałem sie ciesze, tylko zeby nie mial kontuzjii, bo jest w stanie robic po +100 FP co noc.

3. Carter- chcialem wziąść jakiegoś obronće, wachalem sie miedzy nim, a Kiddem, jednak wziolem Vincea' i mam nadzieje ze bedzie gral tak jak w poprzednim roku w New Jersey.

4. Howard-= nie jestem pewien, ale chyba go wybrałem w czwartej rundzie, licze ze moze w tym roku zdzialac wiele i podobno ma wiecej dostawac pilek w ataku, moz wyskoczy z jakims 15-10-2 ?

5. Jefferson, ostal sie i mam nadzieje ze sie na nim nie zawiode, tylko zeby nie mial kontuzjii, jesli nie bedzie kontzujowany ani on, ani AK47 to pozycja niskiego skrzydowego bedzie u mnie najmocniej obsadzona.

6. Hinrich, Musiaem szukac rozgrywajacego i centra, a ze byl jeszcze Kirk to go wziolem, tylko zeby poprawil troche skutecznośc i ograniuczyl straty to bedzie dobrze, jak na PG sporo zbiera i punktuję.

7. Wallace Rasheed, szukalem Centra no i go mam, nie jest jakis szczegolnie efektywny w statsach, ale cos kolo 15/8 wykreci

8. Childress, licze ze w Atlancie bedzie gral tak jak pod koniec poprzedniego RS, choc moze byc ciezko z powodu konkurencjii, ale licze ze sie jednak uda, backup dla Vince'a

9. Jaric- zmiennik dla Hinricha, pure PG, moze nawet wskoczy do ósemki, jesli tylko bedzie sporo asystowal, bo ma kimkierowac (Garnett, Szczerbiak)

10. Przybilla, nie samowicie dobrze zbiera i blokuje, wiec moze sie przydac jako rezerwowy center

11. Raja Bell, no po meczach PS pokazuje ze moze zastapic w jakims stopniu straty na pozycjach G-F w Suns i na to liczę.

12. Pachulia, bedzie dostawal duzo minut i powinien to wykorzystac, juz w Bucks gral na 6/5 i to w kilka minut, teraz mzoe byc tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baron Davis- cóż miał być Bryant, ale Michalik mi go sprzątnął sprzed nosa :)

Jednak jak zdrowie dopisze to :D

 

Elton Brand solidna firma i tyle, bez jakiś obniżek formy

 

Joe Johnson z pozostałych Sg wydawał mi się najlepszym wyborem, w Hawks będzie liderem, a przynajmniej najlepszym graczem :)

 

Zydrunas Ilgauskas jak się nie popsuje w trakcie sezonu to będzie ok

 

Lamar Odom może trochę za wysoko, ale mimo wszystko myślę, że to będzie przełomowy sezon Lamara liczę na statsy co najmniej w okolicach tego co robił w swoim drugim sezonie w Clippers.

 

Tyson Chandler nie ma już Edka pod koszem, więc liczę na solidną produkcję :)

 

Chris Paul jak się ma Davisa to trzeba się jakoś ubezpieczyć

 

Mehmet Okur brałem najlepszego środkowego jaki był

 

Wally Szczerbiak ten też jak jest zdrowy to jest z niego pożytek

 

Cuttino Mobley gdyby jednak Joe mnie zawiódł

 

T.J. Ford jakoś tak mi się nawinął to wziąłem

 

Chris Kaman to samo

 

Mogło być lepiej, kilku gości jest dość kontuzjogennych i jak będzie tak dalej to będą spore problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po drafcie :)

 

Moje wrażenia.

 

1. LeBron James - tłumaczyć chyba nie trzeba :)

 

2. Shaq O'Neal - jak cieżko jest dorwać dobrego centra to każdy wie, więc nie mogłem się oprzeć temu prezentowi czyli zostawieniu mi Grubego :)

 

3. Gilbert Arenas - o dobego solidnego PG też nie jest tak łatwo, a Gilbert po odejściu Larry'ego powinien mieć więcej swobody; nie sądzę, żeby Antonio Daniels lub Caron Butler lub czy też Chucky Atkins znacznie wpłyneli na pogorszenie statsów Arenas'a

 

4. Jason Richardson - czekałem po prostu na typa :D jak na 4 rundę idealny SG. jestem zadowolony

 

5. Carlos Boozer - chyba mój pierwszy błąd. Miałem brać Jamison'a ale w ostatniej chwili zmieniłęm na Carlos'a. Dlaczego? Potrzebowałem rasowego PF, a takim właśnie jest Booz. Jeżeli się nie połamie to będzie na pewno wykręcał dobre statsy.

 

6. Peja Stojakovic - no comments, nastawiałem się na Kirk'a a to mi go ukradł Antek tuż przed moim wyborem :P i potem nie wiedziałem zupełnie kogo wybrać i tak się długo zastanawiałem, że nie zdążyłem kliknąć na kogoś lepszego.

 

7. Aandre Miller - jeżeli będzie wykręcał te 75FP to będzie super.

 

8. Brevin Knight - no jeśli Felton się nie sprawdzi to tutaj będzie bardzo solidny Util. i liczę na 10APG :P

 

9. Kwame Brown - potrzebowałem koniecznie jakiegoś zabezpieczenia pod koszem no i liczę na to, że Kwame się odrodzi w LAL pod okiem Phil'a i będzie te 15/10 wykręcał

 

10. J.R. Smith - zobaczymy czy podoła roli lidera NOH, jeśli tak to będzie mi miło

 

11. Gerald Wallace - perspektywcziny SF, może mu się uda ten sezon może nie. ale jako takie zabezpiecznie jest.

 

12. Martell Webster - i tutaj chciałbym trochę się rozpisać:

 

Averaged 27.7 points, 10.0 rebounds and 2.0 assists as a senior at Seattle Prep. Posted season-high 46 points against Eastside Catholic and 40 points (17-of-20 free throws) and 11 rebounds in an 80-70 victory over Rainier Beach that earned Seattle Prep its first Metro League title. The 18-year-old, who is the cousin of Mavericks point guard Jason Terry, played in the McDonald's All-America game and finished third in the slam dunk contest. He was named to the 2005 USA Men's Junior National Select Team and was named one of 10 finalists for the 2005 national Naismith Trophy.

Jeżeli to co zacytowałem sprawdzi się w NBA to może to być niesamowicie ciekawy zawodnik.

 

Dzięki wszystkim za wspólny Draft.

 

Moje GG: 2442665.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czas na mnie. wydaję mi się, że skład mam świetny, szczególnie jak na #7 pick, o głowę lepszy niż z ligi na probaskecie, gdzie notabene miałem pick nr dwa... ale, zacznijmy od początku:

 

 

A. Iverson - do wyboru było dwóch na siódmym miejscu, T-Mac i on. Tracy poszedł jedno miejsce przed, więc ostał mi się Allen. Nietypowy PG, punktów narobi sporo, tymbardzie, że jak twierdzi, bardzo mu się podoba tegoroczna Philla. Martwią trochę już kłopoty zdrowotne, ale mam nadzieję wszystko będzie dobrze.

R. Artest - tutaj strzał w dziesiątkę. Bardzo trudno znaleźć dobrego SF-a, a skoro James poszedł, a Kirilenko może nie zagrać nawet pół sezonu, to Ron jest doskonałym wyborem. Plus, ma coś do udowodnienia. IMHO to on będzie właśnie liderem zespołu.

L. Hughes - tutaj się zdziwiłem, że Larry tak długo został, w końcu to ścisła czołówka w FP z tamtego sezonu. Na probaskecie wziąłem go już w drugiej rundzie ! Prawda, że w Cavs Jego statsy mogą lekko pójść w dół, ale nadal jest jednym z najlepszych SG ligi, moim zdaniem niska trójka to trzon mojego zespołu, jedno z najmocniejszych trii (trio'i ? jak to się odmienia ) w lidze.

C. Bosh - kolejny niezły pick, to będzie sezon Chrisa, już robi niezłe statsy, a staje się coraz bardziej ułożonym graczem, pod nieobecność Amare, to właśnie on może być tym dominatorem podkoszowym z młodych zawodników

E. Curry - tutaj zaczynają się schody. Nie brałem centra, bo najlepsi już i tak byli wzięci, wolałem zapełnić resztę składu. Wahałem się nad Rasheedem i Currym, wybrałem tego drugiego. Ryzyko jest, ale mam nadzieję, że w nowym klubie będzie grał pierwsze skrzypce co do tablic, no i odejdą w końcu kłopoty zdrowotne.

 

Ku. Thomas - byłem zdziwiony, że został. Mocny PF, myślę że niejednemu by się przydał w s5, a na util jest dla mnie idealny, no i zawsze może zmienić Bosha, gdy młodzieńcze ambicje go przerosną.

A. Iguodala - od początku na niego polowałem, zawodnik - złoto. SG-SF, robi masę rzeczy, a nie skupia się na jednej statystyce. Idealny Util.

S. Jasikevicius - szukałem rezerwowego PG, wahałem się pomiędzy nim a Damonem (jak widać niesłusznie, Damon został do ostatniego picku), zaryzykowałem. NBA to nie Europa, w przedsezonowych meczach radził sobie nieźle, mam nadzieje, że spełni pokładane w nim nadzieje.

 

J. Howard - rezerwowy SG, nie wiążę z nim raczej przyszłości, na liście transferowej.

M. Sweetney - tutaj kolejna niespodzianka, na probaskecie mam go w podstawowym składzie :lol: . Moim zdaniem to będzie czarny koń tego sezonu i rozkręci się w Chicago, dlatego chętnie go zostawię na benchu, rywalizacje na PF ma dużą (Thomas i Bosh) dlatego propozycje wymiany, ale tylko te rozsądne, też wchodzą w grę.

E. Dampier - potrzebowałem jakiegokolwiek zmiennika dla Curriego, Center to najsłabsza moja pozycja. Po konsultacji wziąłem Dampiera, ale czy znowu się nie połamie, jest dla mnie zagadką, ufam, że Curry nie będzie eksperymentował i Larry go nauczy grać, i będzie świetnie sobie poczynał w s5, ale jak już mówiłem, ze środkowymi mam kłopot.

D. Stoudamire - tutaj zaskoczenie razy 2, miałem go brać już wtedy gdy brałem Sarasa, a on został się do końca. w Memphis punktów swoich nabije sporo, myślę, że bardzo pożyteczny pick i w przypadku wymiany i w przypadku nie sprawdzania się któregoś z podstawowych rozgrywających.

 

Podsumowując, mam dość młody skład, ale silny. Jak już mówiłem PG-SG-SF w s5 to jak dla mnie ścisła czołówka naszej ligi, na czwórce też mam "swoich" ludzi. Środkowi to duża zagadka, raz że mało ich (dwóch), dwa, że oboje mają kłopoty zdrowotne. Utili mam naprawdę dobrych, myślę, że ten skład może być śmiało traktowany, jako potentat w naszych rozgrywkach. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• The NBA has announced that it will no longer utilize an Injured List (IL). As a result, the IL option has been removed from the fantasy game. If you wish to replace an injured player in your starting lineup, you must either place him on your bench or drop him to waivers.

W związku z tą zaisntniałą sytuacją w ligach FBL 1-4 maksymalna ilość zawodników w drużynie zostanie zwiększona z 12 do 13. Ilość slotów punktowanych (PG, SG, SF, PF, C, U, U ,U) pozostanie niezmieniona.

 

W ligach FBL #1, FBL #3 i FBL #4 nastąpi to w niedzielę, 30 X, ok. godz. 22. W FBL #2 o terminie powiadomi Was Szak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i juz po poczatku sezonu, narazie idzie nieźle. Trzymam sie w czolowce

8) . Jefferson zadziwia mnie pozytywnie swoja forma, jak na bodajze szósta runde to narazie jest niesamowity i co noc robi po 103 FP. Podobnie jak wybranie przeze mnie na pocatku AK47 i Nowik, ale od nich tego po prostu ocekiwalem, i narazie wywiazuje sie dobrze z powierzonych im funkcji (nabijaczy punktów :D ). Carter rózniez na swoim poziomie, gdyy tylko jeszcze skuteczność poprawil to byloby super. Po Howardzie spodziewal sie troche wiecej, ale narazie jest calkiem dobrze. Jednak narazie najwiekszym rozczarowanim jest w mojej druzynie Sheed Wallace, 50 FP per game to ekka zenada, jak na gracza tej klasy, moze kts chciaby miec w zespole tego gracza, z checia go wymienie, podbnie jak któregoś z swingmanów: Mo Petersona, Rose'a , a nawet w ostatecznośći Childressa oraz Howarda. Jak oś to gg.

 

PS, Gdzie jest napisane, ile mam meczy na kazda do pozycje do wykorzystania, chodzi mi o te slynne 82 mecze dla kazde pozycjii na sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS, Gdzie jest napisane, ile mam meczy na kazda do pozycje do wykorzystania, chodzi mi o te slynne 82 mecze dla kazde pozycjii na sezon.

wchodzisz w swoją drużyne i w prawym dolnym rogu jest "Maximum Games Played", tam masz napisane ile meczy jest rozegranych na każdej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 17:26 a ja od kwadransa próbuję wstawić Francisa na util :x po 'submit changes' wskakuje tam gdzie mu karzę, żeby po odświeżeniu wracać na bench :evil: jeszcze rozumiem jakby trwal mecz :? czy to juz taka pora ze nie mozna po 17 robic zmian (wiem ze dzisiaj mecze sa wczesniej, to o to chodzi?) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał tanio mogę oddac Dalebmberta, Feltona, Jacksona i Lewisa - naprawdę tanio.. Chłopaki mają potencjał ale jakoś rozegrać się nie mogą...

Powiedzmy, ze jestem zainteresowany Lewisem, tylko co dla Ciebie znaczy tanio? Przjrzyj moj sklad i powiedz co ci odpowiada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalik po tym jak mi sie polamal AK47 tak se mysle ze Lewis by mi sie przydal, przejrzyj co w moim skladzie Ci sie podoba i podson jakas prozpoycje na GG.

 

Po dobrym poczatku ostatni moi gracze opadli z sil. RJ dlugo nie wytrzymal passy meczy po +100 FP per game, jego dwa ostatnie mecze to juz delikatnie mowia zenada. Nowik cos tez nie daje tyle punktow ile sie spodziewalem po 3cim numerze draftu, a do tego Kalasznikow sie polamal. Dobrze ze chociaz Hinrich trzyma fason, a przebudzil sie Howard i wreszcie Sheed Wallace. Gracze walczacy o miejsce na util graja bardzo nierowno, a tyczy sie to Josha Howarda, Marko Jaricia i Zazy Pachuli.

 

PS. Beda w tym roku podsumowania tygodnia pisane na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiś inny dziwny problem, już 2 razy zmieniałem zawodników w składzie (ławka, gra itd) i jakoś nie chce mi się to zapisać ;\ Nie wiem o co w tym chodzi, pozatym nie umiem zwolnić Nene, co go zwolnie, to pojawia się na nowo w moim skladzie przy kolejnym logowaniu ;\ Czy ktoś coś z tego rozumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.