Skocz do zawartości

[05/06] FBL #3


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

IMO draft powinien sie odbyc pozniej, Pietras uprzedził nas duzo wczesniej, a chyba chce byc na drafcie :wink: i mysle ze nie powinnismy robic draftu w tym terminie (13-16 pazdziernik) ja np proponuje niedziele wieczór(23 październik), tak miedzy 18-21 to imo bedzie optymalny czas. Chco dla mnie draft moglby sie i jutro odbyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO draft powinien sie odbyc pozniej, Pietras uprzedził nas duzo wczesniej, a chyba chce byc na drafcie :wink: i mysle ze nie powinnismy robic draftu w tym terminie (13-16 pazdziernik) ja np proponuje niedziele wieczór(23 październik), tak miedzy 18-21 to imo bedzie optymalny czas. Chco dla mnie draft moglby sie i jutro odbyc ;)

Jeśli do piątku włącznie nie wyznaczacie nowego terminu, to zostaje tak jak jest obecnie, czyli najbliższa sobota 20:45. Dla mnie to nie ma znaczenia (mogę być na drafcie, ale to nie jest niezbędne dla jego przebiegu).

 

Również do piątku włącznie masz czas Guilers, żeby zarejestrować się w FBL #3. Tylko Ty jescze tego nie uczyniłeś. Reszta jest gotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do piątku włącznie nie wyznaczacie nowego terminu, to zostaje tak jak jest obecnie, czyli najbliższa sobota 20:45. Dla mnie to nie ma znaczenia (mogę być na drafcie, ale to nie jest niezbędne dla jego przebiegu).

No to może ten 23 październik? Komuś nie pasuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.10 godz. 20:45 - mi również nie odpowiada termin, niestety nie będę miał wtedy internetu. Dopiero na następny weekend będę w domu i wtedy dopiero będę miał dostęp. Sorry, nic nie poradze. Zrobie swoją listę na Yahoo albo prześle Stro. Co do października 23 - mi najbardziej odpowiada i wtedy będę napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec faktu, iż nie było głosów przeciw, termin został oficjalnie zmieniony na

Niedzielę, 23 października, g.16:45.

 

Generalnie był na niedzielę 23 paź dostępny przedział czasowy 15:00-16:45 (reszta już zabookowana). Ponieważ odniosłem wrażenie, że większość z Was woli późniejsze terminy, wziąłem najpóźniejszy jaki był, czyli właśnie 16:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge dolaczyc do ligi?

na yahoo jesten zarejestrowany, termin draftu mi odpowiada.

moje dane:

Bejs - GG: 461824 - mail: baseman@o2.pl

Rejestracja do lig FBL już zakończona. Zapraszam za rok.

 

BTW: Nowi uczestnicy zaczynają swoją przygodę z FBL od ligi z największym numerkiem, czyli FBL #4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.