Skocz do zawartości

[05/06] FBL #3


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jestem zmuszony wyjechać w terminie 13-16 października, więc jeśli nikomu by to nie przeszkadzało i byłby jakiś wolny termin to będę wdzięczny za przełożenie.

Proponuję nowy termin (to tylko propozycja na razie): 22 października, g.20:45 (czyli dokładnie tydzień po oryginalnej dacie).

 

Szybki odzew mile widziany :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że do draftu został niecały tydzień (zakładając na razie obecny termin, bez korekt).

 

Mam nadzieję, że wszyscy przetestowali swoje systemy na działanie apleta Oblany test yahoo'wski oznacza, że trzeba pokombinować z Javą. Ale trzeba być świadomym, że zdany test nie gwarantuje, że aplet się uruchomi, o czym przekonał się kilka dni temu Antek.

 

Ponadto przypominam, że do tej pory drużyn na stronie nie założyli Maxim i Guilers - jeśli na czas nie założycie drużyn, po prostu nie weźmiecie udział w drafcie i tym samym w tegorocznych rozgrywkach.

 

Byłoby również miło, gdybyście odpisali na petycję Pietrasa (jakakolwiek ta Wasza odpowiedź miałaby być).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rowniez kazdy termin raczej pasuje. Nie dolaczylem do ligi bo nie dostalem jeszcze danych potrzebnych do dolaczenia a pisalem do Ciebie stro na gg :]

Zgadza się, napisałeś. A ja odpisałem Ci już jakiś czas temu :P .

 

Poza tym wysłabym Ci maila dla pewności, ale nie mogę tego uczynić bo nie podałeś do siebie maila...

 

Wyślij maila do mnie, odpiszę Ci z danymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dla mnie piatek totalnie odpada. Najlepszym terminem jest sobota, albo niedziela.

Po drugie po co o 20:45, tzn po co tak pozno, wystarczy o 20:00, nie kazdy siedzi w sobote w domu wieczorem, a jak sie zacznie draft o 20:45 to skonczy sie po 22:00.

Po trzecie albo nie umie czytac ze zrozumieniem, albo co, ale jak to jest mozliwe ze teoretyczny term zostal ustalony na 21 pazdziernika, a Ty Stro piszesz, ze, ze do draftu pozostal nie caly tydzien. Przypominam dzisiaj jest dopiero 10, a twoj post byl pisany jeszcze wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie albo nie umie czytac ze zrozumieniem, albo co, ale jak to jest mozliwe ze teoretyczny term zostal ustalony na 21 pazdziernika, a Ty Stro piszesz, ze, ze do draftu pozostal nie caly tydzien. Przypominam dzisiaj jest dopiero 10, a twoj post byl pisany jeszcze wczesniej.

Pierwszy post z tego topicu:

Aktualny termin to:

  • Sobota 15 października, godz. 20:45[/*:m:uz20ygem]

Cytat z głównej tabelki na stronie FBL #3

League Notes:

• Your live online draft is set for Sat Oct 15 8:45pm CEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie od razu mowie sobota (15.10.2005) 20:45 od razu odpada. Mam juz zajety ten wieczor, po za tym tak jak mowie, dla mnie sa jeszcze nie dziele i to mozna wczesniej ok 18:00 albo cos takiego, wtedy raczej wiekszosc z nas jest w domu.

Pasuje mi data tylko nie wiem czy byla by to roznica dla kogos jesli przelozyc by to z 20:45 na 20:00.

http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?p=40707#40707

 

Dobrze, że Pietras wyszedł z tą propozycją zmian, bo w ogóle moglbyśmy się nie dowiedzieć, że zmieniłeś swoją decyzję co do terminu draftu...

 

Niedziele wieczorem (po 15) odpadały dlatego, że mi ten termin nie pasuje. Jeżeli uznacie, że ja będę Wam niepotrzebny podczas draftu - to oczywiście nie ma problemu, możemy szukać jakiegoś terminu niedzielnego po 15stej.

 

Reasumując:

 

Aktualny termin to Sobota 15 października, godz. 20:45.

 

Nie pasuje on Pietrasowi i Keyowi.

Do Was dwóch należy ustalenie nowego terminu między pozostałymi uczestnikami.

Gdy już ustalicie jakiś termin, powiadamiacie mnie o nim i ja patrzę, czy taki termin jest jeszcze dostępny na serwerze Yahoo. Jeśli tak, zmieniam na nowy termin. jeśli nie, ustalacie nowy termin lub zostajemy przy aktualnym (15 X).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.