Skocz do zawartości

[05/06] FBL #3


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Skład ligi na dzień dzisiejszy:

Na początek trzeba (jak najszybciej) ustalić terminy draftu, który, tak jak to było rok temu, zostanie przeprowadzony na aplecie Yahoo.

 

Aktualny termin to:Niedziela, 23 października, g.16:45

Proszę udzielać odpowiedzi w miarę szybko gdyż im później tym mniejsze pole manewru przy zmianach dat będziemy mieli.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dlugich zastanowieniach zdecydowalem sie zagrac juz 3 sezon z rzedu w FBL. Jednak jesli trzeci sezon z rzedu na dlugo chwyca kontuzje po dwie moje podstaowwe gwiazdy rezygnuje z tego biznesu. Nie powiem, zeby decyzja przychylajaca sie do wziecia udzialu nie byl udzial Pietrasa. Z urzedu musze stawac na przeciw frontowi Lovers :)

 

PS

Co do terminu draftu to juz mi on nie pasuje. Sprawdzilem w terminarzu i mam wtedyzajecia na uczelni. Takaze prosilbym o poznijsza pore, a co do dnia to albo sobota albo niedziela w godzinach wieczornych tj ok 20:00 najwczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dlugich zastanowieniach zdecydowalem sie zagrac juz 3 sezon z rzedu w FBL. Jednak jesli trzeci sezon z rzedu na dlugo chwyca kontuzje po dwie moje podstaowwe gwiazdy rezygnuje z tego biznesu. Nie powiem, zeby decyzja przychylajaca sie do wziecia udzialu nie byl udzial Pietrasa. Z urzedu musze stawac na przeciw frontowi Lovers :)

Cieszę się że mogłem się na coś przydać ;)

Co do sezonu pod znakiem kontuzji to wiem jak to boli. W tamtym roku połamała mi się cała S5 i z pewnego awansu zrobił się #1 w 3ciej lidze :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczny skład ligi:

 

  • Pietras[/*:m:3ajdgcy2]
  • Qba[/*:m:3ajdgcy2]
  • Antek[/*:m:3ajdgcy2]
  • Guilers[/*:m:3ajdgcy2]
  • Maxim[/*:m:3ajdgcy2]
  • Key[/*:m:3ajdgcy2]
  • Dr_Dread[/*:m:3ajdgcy2]
  • Mich@lik[/*:m:3ajdgcy2]
  • Van[/*:m:3ajdgcy2]
  • Czaczek[/*:m:3ajdgcy2]

W takiej kolejności będziecie wybierali w nadchodzącym drafcie.

 

Do "nowych" w FBL #3 :) :

Co powinniście do czasu draftu uczynić:

  • Założyć konto na Yahoo*[/*:m:3ajdgcy2]
  • Podać tu swoje dane (GG & mail)[/*:m:3ajdgcy2]
  • Wypowiedzieć się odnośnie kwestii proponowanego przeze mnie terminu draftu[/*:m:3ajdgcy2]
  • Po otrzymaniu ode mnie danych - dołączyć się do ligi na Yahoo*, którą dla Was już utworzyłem.[/*:m:3ajdgcy2]

* instrukcja w pierwszym poście ligi FBL #4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już dołączyłem do ligi. Mój mail: dan_czaczek@wp.pl, GG: 1247997.

Co do terminu draftu to dzień mi odpowiada, jednak osobiście wolałbym żeby Draft odbył się nieco wcześniej tzn. koło godziny 15. Jednak jeżeli jest już termin zaklepany to postaram się dostosować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.