Skocz do zawartości

[2017-2018] Free Agency - komentarze


Cichy

Rekomendowane odpowiedzi

kahr ... moze liczy, ze za rok dostanie wiecej tzn. na lepszych %? ;)

 

swoja droga, w Grizzlies to samo. J.Butler mial pewne miejsce w S5, robil fajne cyferki i mial szanse walczyc o mistrza. no a wolal wybrac oferte Clippersow. wcele nie lepsza. dobrze, ze chociaz Mayo postanowil zostac w Celtics. jest jeszcze szansa powalczenia o cos, no i nie musze robic przebudowy. no a to mialoby miejsce, gdyby wybral oferte Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to koniec drugiego dnia FA

wyniki moga byc dzis poznym wieczorem bo dopiero wtedy trafie do domu i komputera z FBB

 

M. Brooks (wBr) - 0,5 mln, 5lat 0%

Xam, ta oferta chyba jest nie wazna

M.Brooks ma 2 lata doswiadczenia czyli minimalnie moze dostac $540 850 a w kolejnych latach i tak musi mu rosnac gdyz do 10 roku kariery wzrasta minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej panowie... Nie róbmy se jaj! Na Salomona Alabiego mam prawa birdowskie! Pomylił się jeden z was i gdy z nim rozmawiałem powiedział że pomimo tego że go nie zastrzegłem to wciąż mam do niego prawo... Bo to nie był mój błąd czy się spóźniłem... A małe przeoczenie z waszej strony... O co tu więc chodzi... Wytłumaczy mi ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ash ma rację

ostatni post z tematu "po komentarze"

by geddo

Wdarl sie maly blad.

Rok temu Solomon Alabi z Bucks nie otrzymal oferty

QO. w efekcie w tym roku nie powinnien byc

podpisany za umowe jaka sam zaproponowal. jednak

o tym zapomnielismy i teraz widze, ze zostal

podpisany (zreszta dzis na ostatnia chwile). tak wiec na

dniach Alabi znajdzie sie na FA, gdzie GM Bucks bedzie

mogl go podpisac. naturalnie prawa birdowskie

pozostaja w Bucks.

Bucks mają br do Alabiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ashigaru, z tego co pamietam to rozmawiales ze mna (chyba, ze byl ktos jeszcze inny). no i rozmowa ta przebiegala zupelnie inaczej. na pewno nie mowilem, ze masz do niego prawa. mowilem wtedy Tobie, ze go nie zastrzegles i takich praw nie masz. aczkolwiek mozesz go podpisac, jesli masz wolna kase. pamietam, ze pytales sie (juz po czasie), czy mozesz zglosic prawa birdowskiego do niego. to odpwiedzialem, ze nie gdyz juz bylo po czasie i nieuczciwe by bylo wobec innych GMow, gdybym na to zezwolil. no i zostalo to przez Ciebie wtedy zaakceptowane. no a teraz zrzucana jest wina na nas? oczywiscie naszym bledem bylo to, ze zostal podpisany alabi za kontrakt, za ktory nie powinien zostac podpisany. poniewaz powinien trafic od razu na fa, gdyz nie zostal przedluzony rok wczesniej (kontrakt rookie). pozniej to wylapalem i napisalem to co zacytowal xamel. aczkolwiek prawa birdowskie pozostaje pod warunkiem, ze sie zglosi to w odpowiednim topicu! no a tego ashigaru nie zrobil. to nie jest tak, ze my o wszystkim mamy pamietac, bo rzecza ludzka jest o czyms zapomniec szczegolnie jak jest sporo roboty i sporo dodatkowych zasad, ktore zostaly powprowadzane. niektorzy z Was tego nie rozumieja (mysla pewnie, ze to wszystko bulka z maslem). no ale tak niestety nie jest. sporo roboty przy tym wszystkim jest i sam Cichy sie o tym przekonal od momentu jak zostal komiszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Alabiego mówiłeś że nie stracę i zostaje zapisany na BR... A co do zastrzegania na BR to mówiłem o zawodnikach Clippers do których się nie odwołuje, bo faktycznie powiedziałem że nie ma problemu z nimi gdyż przejąłem drużynę po czasie. Tak właśnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.