Skocz do zawartości

[2017-2018] Free Agency - komentarze


Cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Co do mojej edycji w topicu draft co do cavs , to wpisalem poczatkowo blednie i po kilkudziesieciu sekundach usunoem post i wprowadzilem poprawnie w czasie ktorym ne wplynelo to napewno na decyzje innychl.Wiec w takimm razie nie rozumiem tej interwencji Cichy.

nie widzialem po jakim czasie to bylo zrobione, zobaczylem tylko ze wczesniej byla inna oferta.

niemniej teraz to juz i tak nie ma znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedną rzecz. Mam teraz Clippers ale nikogo nie zdążyłem dodać do BR... Więc czy mogę byłym zawodnikom zaoferować kontrakt jaki chce czy już nie za bardzo?

twoi Los Angeles Clippers mają $18 383 552 do wydania na tegoroczne FA. możesz tą kasę zaoferować obojętnie jakiemu zawodnikowi. jeśli chodzi o byłych zawodników to im również możesz zaproponować nowe kontrakty, aczkolwiek nie może to być kontrakt na warunkach birdowskich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maximum - maksymalny czas trwania 5 (lub 6 jeśli klub posiada prawa birda do zawodnika); maksymalna roczna podwyżka 10% (lub 12.5 klub posiada prawa birda do zawodnika); maksymalna kwota za pierwszy rok: $12 875 000 (od 0 do 6 lat stażu w lidze), $13 950 000 (7-9 lat), 16 275 000$ (10 i więcej)

Oferta LAC za wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich latach były precedensy przy ofertach skladanych dla graczy (tzn przekraczały wartosci podane w tematach) więc ciężko zablokować tym razem takie oferty jak ostatnie dla Mayo. Z tego tez powodu, trzeba sprawdzic mozliwosci max bidu dla GM'a z prawami birda i bez nich. Postaramy się dziś to zrobić dzis i opublikowac to dziś. Z tego też powodu Day1 FA powinien być zawieszony od momentu ostatniego przebicia Geddo (wczoraj) do ogloszenia nowych stawek dla pierwszego postu w temacie, po ktorym rozpoczęła się dyskusja na tematych zbyt wysokich bidow. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe wartości - chyba sprawdziłem wszystkie możliwości:

 

Maximum - maksymalny czas trwania 5 (lub 6 jeśli klub posiada prawa birda do zawodnika); maksymalna roczna podwyżka 10% (lub 12.5 klub posiada prawa birda do zawodnika); maksymalna kwota za pierwszy rok: $12 875 000 (od 0 do 6 lat stażu w lidze), $15 450 000 (7-9 lat), 18 025 000$ (10 i więcej), $20 278 125 (10 i więcej lat dla GM'a posiadający prawa birda do zawodnika) (przy zawodnikach z doświadczeniem 0-9 lat nie ma różnicy w maksymalnej wartości kontraktu za pierwszy rok pomiędzy ofertami birdowymi i nie-birdowymi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to od 23:33 zaczynaja tykac 24 h do konca etapu.

 

sorry za zamieszanie spowodowane zamieszczeniem kopi postu z lat poprzednich

 

WSZYSTKIE OFERTY ZLOZONE DO TEGO POSTU GEDDO SA WAŻNE JAKO ZGODNE Z PRZEPISAMI (I PRZYPADKAMI Z POPRZEDNICH FA).

nie edytujemy nic, ewentualne nowe oferty i przebcia w nowych postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.J. Mayo - $18 025 000, 5 lat, 10%

 

Przebiłem oferty dla Mayo i Ajincy. Wycofuję się z walki o Darrella Arthura.

Sonic, faktycznie przenijasz swoja oferte na Ajince, jednak nie przebijasz Mayo. Geddo podbil wczesniej do 20 mln na 1 rok - jako wlasciciel birdow moze dac tak duza oferte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.