Skocz do zawartości

2011 Fantasy Draft półfinał - bulls2006 vs Tru Warier


matek

?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ?

    • bulls2006
      3
    • Tru Warier
      3


Rekomendowane odpowiedzi

7. Bulls2006

PG: Derrick Rose

SG: Joe Johnson

SF: Nicolas Batum

PF: Carlos Boozer

C: Joakim Noah

bench: Wesley Matthews

bench: J.R. Smith

bench: Omer Asik

 

 

1. Tru Warier

PG: Chauncey Billups

SG: Nick Young

SF: LeBron James

PF: Lamar Odom

C: Andrew Bynum

bench: Kyrie Irving

bench: Evan Turner

bench: Boris Diaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:2 tru

jak tam juz gdzies wczesniej wspomnialem, tru ma bardzo mocna ekipe i to moj faworyt do wygranej. Slaby sezon podkoszowych bullsa, rose tez ponizej oczekiwan ( nie moich :D) Wiadomo, Lebron gra nieziemsko ostatnio, szkoda tej dziury w postaci odoma, no ale po drugiej stronie tez nie jest imponujaco. obwod raczej na + u bullsa no ale LeBron >>>>> Batum. bulls nie ma zadnej, zadnej! odpowiedzi na Jamesa. Zapewne wygra on im te mecze juz w 3q jak to bywalo w cavs. Rose nie jest w stanie tak zdominowac gry jak James i mimo przewagi nad billupsem sporej, wyrwie jedynie 2 mecze u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:2 Tru

pod koszowi bulls mnie nie przekonują tak sam jak odom ale AB robi sporą różnicę

na obwodzie podobnie jest rose ale jest też lbj, którego nie ma kim zatrzymać (rose'a to nawet od biedy james może wyłączyć) i który jest po prostu lepszym koszykarzem

przewaga tru w tych dwóch aspektach chyba bezdyskusyjna - ławka na plus bulls ale to pozwoli jedynie wygrać 2 mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przekór dam bulls 4-3

 

Wiadomo LeBron robi różnice, Bynum jest może na 2 miejscu wśród centrów, ale reszta składu mi się nie podoba. Obwód Billups-Young w ogóle do mnie nie przemawia. Do tego Odom średnio mi pasuje do Jamesa. Zresztą ja te składy bym porównał do Miami i Chicago, Lebron tu ma dużo słabsza drużyne niż w Miami, a bulls ma Chicago lepsze ofensywnie i trochę gorszę defensywnie (brak Denga i Brewera, ale jest Batum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.