Skocz do zawartości

2011 Fantasy Draft 1st round - gogalq vs CubeBrick


matek

?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ?

    • gogalq
      7
    • CubeBrick
      5


Rekomendowane odpowiedzi

trzecia para naszej zabawy

 

w moim przypadku bedzie bardzo krotko, nawet srednio mi sie chce czytac wasze taktyki wiec nie chce Was zameczac moja :)

 

Rotacja

PG: Conley/Jamal

SG: O.J. Mayo/Durant/Jamal

SF: Durant/Wes

PF: Aldridge/Bosh

C: Okafor/Aldridge

 

Co tu wiele mowic, jest Durant, nie ma Westbrooka. Jak ostatnio pokazal Kevin, jest nie do zatrzymania przez kogokolwiek w tej lidze, swietny rzut , izolacje, IQ ! Mozna powiedziec ze gracz podobny do Melo, jednak nic podobnego, Durant potrafi rowniez dostrzec kolegow oraz jesli mu nie wpada, da pole do popisu reszcie. Niekwestionowany lider w mojej druzynie, oraz co bardzo wazne, idealny przywodca ;) Dalej, Aldridge, pick and pop oczywiscie, rzuty z mid range i niezly przeglad pola, nie forsuje gry, oddaje rzuty tylko z dobrej pozycji. Jako backup z ławki Jamal, niesamowity gosc w crunch, akcje 3+1 to jego specjalnosc, swietny z lawki co pokazal w atlancie, oraz teraz pokazuje w Trail Blazers. Dobrze rozgrywa oraz przyjemny dla oka drybling. Okafor wiadomo, zbiorka oraz bloki, sporadycznie wysokie zaslony. Z lawki rowniez Basz, swietny z mid range, zapakuje jesli trzeba. Szkoda ze dziurawy w D. Na pomoc Wesley Johnson, w moim mniemaniu dobry obronca, do tego spory potencjal. Conley i Mayo daja tak wazny spejsing, OJ wielki talent, jednak wciaz nie gra tego co powinien.

Na koniec, co wazne w mojej druzynie nie ma zawodnika ktory psulby atmosfere w szatni, Durant, Bosh i Aldridge to baranki. Jedynie moze mayo wybuchowy charakter ale zna swoje miejsce w szeregu. Brakuje nieco obrony, no ale w ataku nic do zarzucenia, wbrew pozorom sama obrona tez sie nie wygra spotkania.

 

11. CubeBrick

PG: Jason Terry

SG: Kobe Bryant

SF: Josh Smith

PF: Elton Brand

C: Al Jefferson

bench: Ty Lawson

bench: Caron Butler

bench: Channing Frye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-2 gogalq

 

mimo mojej calej symatii do kobe i wbrew temu co sugeruje sonda, musze postawic na sklad gogalqa. mimo ze smith jest dobrym obronca, na duranta to za malo. dodatkowo widze przewage pod koszem u gogalq'a. nie wiem jak widzie gra swojego zespolu CubeBrick bo nie dal opisu, moze to by zmienilo moje zdanie. moze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest bo nie ma opisu - więc sam wyrzucam ze s5 Terry'ego zastępując go Lawsonem. No, trochę lepiej od razu bo ma kto rozegrać a i jest killer z ławki.

Kobe-Durant - hmm, tu może będę trochę kontrowersyjny ale stawiam na .... Kobiego. Durant cały czas mnie do końca nie przekonuję- jak sobie przypomnę zeszłoroczne play-offs i to jak się pocił w zaciętych końcówkach z MEM i przeciwstawię to z pewnym siebie Black Mambą - biorę tego drugiego. Kobe ma to coś, ten x-factor a Durant jest dla mnie póki co za grzeczny... Czyli póki co lekka przewaga Cubebricka. Pod koszem- faktycznie, przewaga gogalq i to spora. Zwłaszcza tego Eltona nie moge przeżyć...

 

Także mimo wszystko Mamba przegrywa...

 

Gogalq 4:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-1 Gogalq

 

Przedewszystkim podoba mi się tu zestawienie frontcourtu, bardzo mocni ofensywnie Aldridge i Bosh i jeden z najlepszych defensywnych centrów ligi. W pojedynku na liderów Kobe-Durant można postawić na remis. Gogalq jednak kolejną przewagę ma na pozycji rozgrywającego, Terry z rozgrywaniem ma nie wiele wspólnego i jednak wyżej cenie Conleya od Lawsona. Kobe zdoła wyrwać jeden mecz swoim fenomenalnym występem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-2 Gogalq

Durant = Kobe się wyrównują a reszta to tylko dodatki, które lepsze uzbierał Gogalq. Zastanawiałem się nad 4-1 ale przez sentyment dla KB dałem mu wygrać jeden mecz więcej (a co mi tam :P)

Lawson rozgrywa ale nie ma zmiennika bo Terry to jest tak dobrym rozgrywającym jak Melo obrońcą

przewaga Gogalq pod koszem no i oczywiścei na ławce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.