Skocz do zawartości

Bardzo zaawansowana liga fantasy


Garfield

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zdazylem sie zorientowac, na e-nba.pl prowadzicie Simbasket oparty na symulacji oraz sporo lig fantasy opartych na prawdziwych wynikach. Ja natomiast szukam ligi kontraktowej (tzw. dynasty), ktora bylaby tak gleboka jak Simbasket (najlepiej bazujac na najnowszym CBA od deski do deski), lecz punktowala w czasie rzeczywistym w oparciu o prawdziwe wyniki. Czy mozecie mi powiedziec, czy takie cos:

a) istnieje tutaj,

B) istnieje w ogole,

c) interesowaloby Was, gdybym taka gre tworzyl od zera? (najprawdopodobniej przy wspolpracy portalu profsl.com)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam przyjemnosc poinformowac Was, ze po kilku miesiacach spedzonych na lekturze CBA, kombinowaniu w Excelu, tudziez przemyslaniach wszelakich, udalo mi sie stworzyc gre, ktora powinna pozwolic Wam poczuc sie jak prawdziwi Genaral Managers. Poza drobnymi wyjatkami, wszystko toczy sie wg nowego CBA. Ponadto specjalny wzor bierze pod uwage wiek, klase zawodnika, poziom ekipy i sile lokalnego rynku by obliczyc, za ile dany gagatek chcialby przedluzyc kontrakt, lub czy zaakceptuje swoja Player Option. Punkty liczymy wg systemu, ktory w porownaniu z normalnymi grami fantasy bardzo pomaga dobrym obroncom. Wszystkie szczegoly tu: http://www.profsl.com/smf/index.php?board=1034.0

 

Nieczesto tu zagladam, wiec w razie czego prosze o kontakt na kazaniecki.daniel at gmail.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, brzmi ciekawie.. Bawi się ktoś?

Gwoli scislosci: to nie jest zabawa powiazana z tym forum. Wiekszosc uczestnikow to oczywiscie Amerykanie, proponuje Ci (i innym) zglaszac sie indywidualnie w temacie "Sign-up sheet". Przy rekrutacji trzeba bedzie sie wykazac odrobina wiedzy o CBA, bysmy mieli pewnosc, ze liga bedzie wyrownana i realistyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Przepraszam za zwloke, nie zauwazylem Twojego wpisu.

Masz na mysli "2-3 dni" czy moze raczej miesiecy? :)

Jesli to pierwsze, to na pewno zaden problem (zwlaszcza, jesli mnie uprzedzisz). Tu chodzi o strategie na najblizsza dekade, nie na jutro.

Spiesz sie z decyzja i pisz do mnie juz na ProFSL, bo Free Agency tuz tuz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Bedzie po angielsku, wybaczcie!

 

 

Season 2 of NBA Front Office has officially begun! Wanna feel like an actual GM? Learn a thing or two about the CBA, while participating in an exciting fantasy league!

 

The 2013 Playoffs saw a couple of upsets:

Dołączona grafika

 

The biggest season 2 addition is a revamped spreadsheet:

Dołączona grafika

 

Fantrax does the scoring, but the finances are discussed on our forum:

Dołączona grafika

 

We continuously strive for a richer experience through social media and all kinds of wacky ideas. So yeah, live video feed of the Draft Lottery is totally gonna happen! :)

 

Something for you? Sign up here:

http://www.profsl.com/smf/index.php?topic=52531.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

My tu gadu gadu, a skonczyl sie drugi sezon! Tytul zgraneli Clippers po bardzo wyrownanej walce we wszystkich rundach:

 

10003374_10152709830729838_1401100899_n.

 

W miedzyczasie dodalismy jeszcze wiecej realizmu (repeater tax, sklonnosc do przekraczania luxury tax zalezna od wielkosci rynku i wynikow itp), a za chwile startujemy z pierwsza chyba w historii rownolegla liga agentow. Beda oni negocjowali z trzydziestoma GM's o jak najlepsze warunki dla swoich zawodnikow, starajac sie przy tym zarobic wiecej kasy niz pozostali agenci. Gdyby ktos chcialby zostac GM albo agentem, zapraszam do odwiedzenia ProFSL, link bez zmian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.