Skocz do zawartości

Jazda, jazda, jazda, czyli sezon 2011/12 czas zacząć...


Dunk Fan

Rekomendowane odpowiedzi

ja pi****le bryant spartolił?

przecież trzech najlepszych obrońców w drużynie na niego poszło.

fakt że nie podał, ale nigdy nie podaje w takich sytuacjach, poza tym nie wiem czy by mu się to udało w takiej asyście obrońców.

nie Bryant a system że tak powiem, poszło na niego 3 dlatego że dokładnie wiedziało co zrobią Lakers, zresztą podobnie jak w poprzedniej akcji. a mialem nadzieję że Brown coś wymyśli ambitniejszego niż dać piłę Bryantowi obojętnie co się dzieje na boisku

 

ciekawe co by bylo z Bynumem...

lol to się nazywa fan :lol:[/quote:2rufpxm4]

 

???

 

Chyba logiczne, że inaczej mecz mógłby się potoczyć gdyby Bynum nie był zawieszony i grał dzisiaj, mylę się?[/quote:2rufpxm4]

dobra, sorry, nie dowidziałem "by", mea culpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol myślałem, że żartowałeś, a ty na serio.

 

to już parodia jest maciek, wyluzuj chłopie

 

btw. super mecz, frajerska porażka. szkoda, ale i tak sporo pozytywów

Może się podgrzałem, ale akurat z tym palcem Gasola mam rację, polecam obejrzeć jeszcze raz i się przyjrzeć dokładnie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le bryant spartolił?

przecież trzech najlepszych obrońców w drużynie na niego poszło.

fakt że nie podał, ale nigdy nie podaje w takich sytuacjach, poza tym nie wiem czy by mu się to udało w takiej asyście obrońców.

Bryant spartolił końcówkę, nie samą ostatnią akcję. Faul (2 osobiste Denga), trafiony jumper, nietrafiony jumper, faul (2 trafione osobiste Denga), strata (przechwyt Denga).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się podgrzałem, ale akurat z tym palcem Gasola mam rację, polecam obejrzeć jeszcze raz i się przyjrzeć dokładnie

nieistotne kto wybijał

 

rzecz w tym, że ty od razu podnosisz larmo jak to sędzia wypaczył mecz

 

ciekawe czemu nie jesteś tak samo stanowczy, kiedy sędziowie się mylą się w drugą stronę

 

"podgrzałem"? please.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzBeatka napisał(a):

bryant starzeje sie jak pierce - wyglada jakby plywal takie slow motion , smutne to generalnie jak taki grajek traci pilki w taki sposob

 

to ciekawe, bo dla mnie wygląda o wiele lepiej niż w poprzednim sezonie

ale to nie wyklucza tego co napisalem, kobe wlasciwie wogole nie biega, ma problemy z minieciem , najczesciej kozluje w miejscu i ciska jumpery of the drible z reka na ryju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzBeatka napisał(a):

bryant starzeje sie jak pierce - wyglada jakby plywal takie slow motion , smutne to generalnie jak taki grajek traci pilki w taki sposob

 

to ciekawe, bo dla mnie wygląda o wiele lepiej niż w poprzednim sezonie

 

ale to nie wyklucza tego co napisalem, kobe wlasciwie wogole nie biega, ma problemy z minieciem , najczesciej kozluje w miejscu i ciska jumpery of the drible z reka na ryju[/quote:cisijdp4]

 

tylko że Kobe wygląda bardziej atletycznie niż przed rokiem (co zrozumiałe po takiej przerwie i wyleczeniu kontuzji, pytanie, jak będzie wyglądał na wiosnę). nie zapominaj, że miał naprzeciw siebie być może najlepszą obronę w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojp...

no tam chyba ze strony trybun Booz skakał?

ale to nie wyklucza tego co napisalem, kobe wlasciwie wogole nie biega, ma problemy z minieciem , najczesciej kozluje w miejscu i ciska jumpery of the drible z reka na ryju

no tak ale do zrąbanej końcówki, to chyba najlepszy grajek meczu było czym się jarac w wykonaniu Bryanta te dwie akcje w tłoku naprawdę przednie.

 

A teraz Magic OKC, siłą Orlando jest brak zmian oni nic nie zmieniają wierzą w przebudzenie Turkoglu i brak pg, barwo dla nich ja też nielubie pochopnych ruchów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook to parodia.

 

Nelson i Westbrook... k**** nie wiadomo który lepie rozgrywa i kto więcej spierdoli.

 

Howard albo mi się wydaje albo ma wyjebane z deka.

 

Co do meczu Bulls-Lakers. Cóż bez szału był. Bulls wpierdol na deskach, Lakers na własne życzenie bo c*** z końcówką ale co robi Artest w ogóle na boisku? Ebanks wypadł ekstra, Barnes powinien grać minuty Artesta. Lakersi z Bynumem wcale w dupie niestety nie są, choć mam nadzieję, że skończyła się ich dynastia.

 

Początek sezonu jak się można było spodziewać bez szału. Tylko NYK vs Boston fajny mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.