Skocz do zawartości

Jazda, jazda, jazda, czyli sezon 2011/12 czas zacząć...


Dunk Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Sędziowie sprawdzają kto dotknał ostatni i nie widza k**** ze Gasola palec serdeczny...Wypaczyli mecz.

Chyba mozg Ci sie wypaczyl jak Ty widzisz tam palec serdeczny Gasola, a nie kolano Noaha.

Po kolanie jeszcze poszla po palcu Gasola...niewidomy jestes??Moze masz c***ową jakość?

Nie ważne, bo Bulls odrobili na szczescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędziowie sprawdzają kto dotknał ostatni i nie widza k**** ze Gasola palec serdeczny...Wypaczyli mecz.

Chyba mozg Ci sie wypaczyl jak Ty widzisz tam palec serdeczny Gasola, a nie kolano Noaha.

Po kolanie jeszcze poszla po palcu Gasola...niewidomy jestes??Moze masz c***ową jakość?

Nie ważne, bo Bulls odrobili na szczescie.

lol myślałem, że żartowałeś, a ty na serio.

 

to już parodia jest maciek, wyluzuj chłopie

 

btw. super mecz, frajerska porażka. szkoda, ale i tak sporo pozytywów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakersi w końcówce są tak przewidywalni że to aż żałośnie wygląda momentami, 5 na Bryancie który się miota bo chce sam, a jak już widzi że sam nie może to oddaje na co jest za późno bo nikt się tego nie spodziewa

 

ogólnie nie bylo tak źle, choć co Fisher zimny robił w 2 ostatnich akcjach, w ogóle i tak za długo grał mimo ze Blake też nie powala. No i MWP, mam nadzieję, że Barnes nie grał z jakiegoś powodu i w kolejnych meczach Ron będzie przywiązany do ławki, najlepiej w garniturze czy samych bokserkach, obojętnie byle daleko od parkietu

 

na pewno na plus Murphy mimo smutnego wyglądu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Morris? Goudelock tydzień temu był w D-Fenders a dzisiaj ciepie tróje przed połową ameryki...

 

 

wątpie zeby nawet przed połową ameryki, ale tak czy inaczej super pick jak na 2 rd, słowem lider mojej fb ekipy Rose pozamiatał, tak iwedziałem kogo wybrać ( w oryginale czaiłem się na Grifa ale mi sprzątneli go :) ) no i Bryant niby rewelka a jednak spartolił a już się zastanawiałem czy Lakers nei zawcześnie skresleni, teraz mówie Lakers są ova po prostu ova ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdziu ... a ja nawet chciałem chwalić tych nowych Lakers. Kobe oczywiście w końcówce nie dał rady przez nadgarstek, tak?

przez dobrą obronę, on tam z tej pozycji nie miał zbytnio jak odegrać jak wokół niego było 4 graczy a i sam już był przy tablicy przy chamskim kącie, zaryzykował nie udało się, trudno, szkoda.

 

ogólnie dobry mecz, choć momentami chaotyczny.

Dobra postawa nowych nabytków zwłaszcza na desce, ciekawe co by bylo z Bynumem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.