Skocz do zawartości

Jazda, jazda, jazda, czyli sezon 2011/12 czas zacząć...


Dunk Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Artest gra skandalicznie, podobnie się porusza, Rose pasywny.

 

O poprzednim spotkaniu ani słowa, za to Celtowie pokazali tradycyjne problemy w ofensywie w 4. kwarcie (żałosne pick and popy z KG albo zasłony dla Allena), a Anthony klasę, chociaż grał 1 na 5.

wiesz co, generalnie podoba mi się koncepcja grania z 'pasywnym' rosem.

Cieszy mnie że w pierwszej kolejnosci grana jest pila do boozera, w drugiej szukanie denga czy tez ripa a w trzeciej akcje rose'a.

 

Dla mnie rose zawsze moze byc tak 'pasywny'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie ta fatalna końcówka, nie byłoby źle. Bykom wszystko siedzi, Boozer niszczy McRobertsa, mimo to mecz wyrównany. Wysocy coś nie nadążają na tych pickach, z tego zrobiło się trochę pozycji dla Chicago, brakuje Bynuma i pg, za dużo Artesta i Fishera.

 

Bykom wszystko siedzi? to chyba oglądamy inny mecz. z pol dystansu cegla za cegla. bulls fatalnie na deskach i w obronie tez nie grają nic specjalnego, plus masa fuksiarskich koszy LA, po chaotycznym ataku. Mimo wyniku na styk, widać lekka przepasc pomiedzy tymi zespolami. LA są w dupie, ale to bylo do przewidzenia. Brakuje mi tej agresywnosci na obu deskach, bloków, ale to pierwszy mecz, wszystko przyjdzie z czasem. Widac, na LA nie trzeba się zbytnio pocić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trojki siedza, ale pol dystans bez rewelacji, procenty zamazuja ci troche obraz, bo wiekszosc punktów bylo z pola trzech sekund, Deng zimny, Hamilton dwa razy przestrzelil z czystej pozycji, boozer tez na poczatku trzy cegly z 15-16 metrow, ale to mi sie podoba, nie idzie nam, to szukamy punktów z trumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trojki siedza, ale pol dystans bez rewelacji, procenty zamazuja ci troche obraz, bo wiekszosc punktów bylo z pola trzech sekund, Deng zimny, Hamilton dwa razy przestrzelil z czystej pozycji, boozer tez na poczatku trzy cegly z 15-16 metrow, ale to mi sie podoba, nie idzie nam, to szukamy punktów z trumny.

hohoho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.