Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

jak tam chcecie, 24h moze byc.

Mnie ciekawi inna rzecz, zarezerwowalem sobie J-Richardsona, mial przyjsc wczoraj a okazalo sie ze ktos go zabral przede mna. Dziwne bo mial jakis tam czas w ktorym moze dojsc najwczesniej, a ja zaznaczylem "wymiane" zaraz po tym jak ktos go dropnal ;) szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waiver order na początku jest odwrotny do kolejności w jakiej wybieraliśmy w drafcie (pierwsza osoba jest 10 w Waivers order, druga jest 9 itd.). Po wyborze prawdopodobnie spadamy na ostatnie miejsce, nie jestem pewny ale to chyba właśnie tak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie mam prośbę,-

 

dzisiaj przez pomyłkę wyrzuciłem Walkera i Harrisa-myślałem, że dokonuje przetasowania wewnątrz składu między Harrisem a Walkerem- okazało się jednak, że wcześniej wytypowałem zawodniaka do pozyskania, nie zauważyłem tego- w momemcie akceptacji wywaliło mi ze składu obu PG- :(

 

od razu ich pozyskałem i myślałem, że temat zamknięty, są w moim składzie. :D

 

Okazało się, że to nie do końca tak wygląda :| - prośba jest taka, aby w związku z tym, że to była pomyłka oraz przede wszystkim tym, że chyba większość osób nie wiedziała (m.in. ja) nic o takim sposobie pozyskiwania zawodników odrzuconych przez kogoś innego, tym razem nie startować po Walkera i Harrisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wlasnie czekalem by ich pozyskac :P

Co na to reszta ? ;)

skoro to pomyłka to zostawmy go Bullsowi, każdemu mogło się zdarzyć.

 

EDIT: OK, większośc jest za 24h, zmieniam!

 

EDIT2: Aha- i jeśli nikt w ciągu 24h nie będzie protestował przy moim trejdzie z Cubebrick to poprosiłbym któregoś z komisarzy o akceptację trejdu - w innym wypadku będę musiał czekać pełne 48h bo wprowadzane zmiany nie działają wstecz.Raffu, Matek- liczę że któryś z was dokona akceptacji przed dzisiejszymi meczami. 24h mija ok. północy bodajże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raffu, Matek- to co, zaakceptuje mi któryś transfer, zaraz minie 24h a nikt nie zgłosił sprzeciwu. Cisnę bo chciałbym ustawić skład przed dzisiejszą nocą - inaczej będzie mi się oglądało BOS-NOH :D

 

EDIT: że Raffu może nie być to się z tym liczyłem- ale MAtek który jest tu prawie zawsze mnie zawiódł :) Pewnie odsypia b2b2b LAL :D No nic- zostaje jeszcze dziś z Kobe'm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.