Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

pytania:

 

-przez cały sezon liczymy te kategorie - 9-, bez play offs, wygrywa ten kto zwycięży w większości i tylko na końcu jest zliczanie, czy może jakoś inaczej?

Tylko sezon regularny, pod koniec są zliczane i przyznawane są punkty (10 punktów za 1 miejsce w danej kategorii, 9 za drugie itd.)

 

-rzuty za trzy liczymy ilość, a nie %, w pozostałych zaś %

-do tego można cały czas zmieniać skład przez wymiany czy FA- dobrze rozumiem

Tak, w rzutach za trzy liczymy ilość trafionych. Liczymy FT% i FG% (czyli jakby nie patrzeć zawodnik który trafi 4 rzuty za trzy na 20 oddanych zapewnia nam niezły wynik w statystyce 3PM, ale psuje nam FG%)

 

zadowoleni z wyników draftu? Ja średnio, ale i tak rostrzygnię sezon,

z mojej drużyny B. Lopez dzisiaj całkiem nieźle zagrał na tle T. Chandlera miał bodajże 11 zb. i 5 bl, więc o ile Bogut będzie zdrowy to może być całkiem niezła para

Nie jestem zbyt zadowolony, ale mogło być gorzej ;) Może to był tylko pre-season game, ale Monta rozdał 8 asyst... Wow.

 

 

PS: Panowie, wchodzimy w Trading Block i uzupełniamy ;) Wchodzicie w My Team -> Trading Block -> Edit Your Trading Block (po prawej) i ustalamy kogo możemy/chcemy handlować, a kto jest nietykalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felton to spory upgrade w porównaniu do Douglasa, a Paul wiele lepszy od Derona nie jest, no ale trudno :roll:

Felton pewnie tak, ale Douglas ma potencjal i moze dostanie jakies minuty wieksze w Knicks teraz, do tego wiaodmo jak graja Knicksi, duzo punktow, Toney do tego doklada potrzebe mi trojki. A Paul od Derona jest duzo lepszy moim zdaniem, moze nie asysty zbiorki ale duzo mniej strat i w c*** wiecej przechwytow. Teraz jeszcze z Grifiinem pograja, jak nie zlapie kontuzji to moze byc ciekawy dla niego sezon. Ponadto Felton rowniez doklada mi duzo strat w porownaniu do Douglasa, a rank TO mam szanse wygrac jesli sugerowac sie ta tabelka z zeszlego sezonu. Takze ryzykuje duzo, a wiele zyskac nie moge ;) To moja pierwsza liga fantasy, wiec moge troche tego nie ogarniac, ale chyba tak to funkcjonuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już pierwszą wymianę, ale żeby doszła do skutku musimy ją zaakceptować, logujcie się więc panowie aby ten trade się nie kisił za długo...

wszyscy musza oddac glos zeby ta wymiana poszla lub nie? czy jest jakis czas na glosowanie i trzeba w nim sie zmiescic z oddaniem glosu?

 

sam chcialem startowac po love ale w tej chwili jest zawieszony w prozni :)

 

jak ktos ma jakies propozycje to pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musimy czekać

 

After reviewing the particulars this trade has been ruled sufficiently balanced and has been upheld by League Manager Rafal Patalong.

W tym momencie ja mogę zdecydować czy trade'a przepuścić, czy wetować. Żeby było fair, czekam na wasze głosy - najlepiej w tym temacie. Ja osobiście jestem za trade'm, tak więc:

 

Za: 1

Przeciw: 0

 

P.S. Dziś o 22 albo zawetuje, albo przyjmę tego trade'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.