Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

nie no 20 to za duzo troche moim zdaniem :) tak z 15 max, no ale jesli polowa ma byc nieaktywna to lepiej pozostac przy mniejszej ilosci. Na fb nie ma co oglaszac bo graczy ktorzy tylko sie zarejestruja i wiecej ich nie bedzie widac, nie potrzebujemy. Moim zdaniem raczej z tego forum kogosc znalezc lub popytac wsrod znajomych, chyba ze ktos ma inny pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i Koniec!!! ;)

 

Gratulacje dla goglaka, za pierwsze miejsce! Uzbierałeś stary team jakich mało do tej pory widziałem! ;)

po krótkiej analizie, gdyby mi nie zdjli Currego i Lowryiego pewnie do końca bilibyśmy się na równym poziomie,

i trudno byłoby do ostatniego dnia wskazać jednoznacznego zwycięzce... tym niemniej, gratuluje zasłużonego sukcesu!

 

Chciałbym też podziękować wszystkim za wkład w zabawę i wytrwałość do końca... Myślę że taki format zamkniętej ligi

opartej na silnej dyskusji na forum, był jednym z najbardziej udanych jakie do tej pory rozgrywałem!

Sądze że watro zachować wątek do pażdziernika, i wznowić nasze podboje! ;)

 

Na zakończenie chciałbym wyjść z propozycją umówienia się na jakieś piwko, w charakterze zjazdu uczestników zarówno

ROTO league co Fantasy All time! Myślę że możnaby założyć nowy wątek do takiego wydażenia i jakoś w maju w czerwcu,

usukutecznić event! Ja osobiście jestem(podobnie jak croolick) z łodzi, ale studiuje w Wwa, ale myślę że każdy punkt zborny,

wchodziłby w grę o ile nie będzie to świnoujście! ;)

 

Dawajcie znać co o tym myślicie, i życzę zajebistych PO!!! :D

 

PS: muszę się jeszcze pochwalić, że w tym roku pierwszy raz startowałem w dwóch edycjach płatnych Lig właśnie na ESPNie,

i obydwie rozwaliłem w samej końcóweczce, więc taką tam mam nagrodę pocieszenia.... Ale nie ukrywając najbardziej mi zależało

na naszej ... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.