Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dziwna sytuacja! Wywaliłem Prince'a, wziąłęm Augustina i pewnie widzicie wsyzscy ten trejd na zakladce League. Tymczasem w My Team wciąż mam Prince'a... O co chodzi? Dodam, że już się zalogowałem ponownie więc to nie działa...

 

EDIT: Btw: Rondo 32-15-10, nice:)

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy GMowie, jutro nad ranem wyjeżdżam i nie będę miał dostępu do internetu przez tydzień. Wracam w niedzielę wieczorem. Dlatego, przy składaniu mi ewentualnych ofert transferowych, proszę o ustawienie maksymalnej wartości czasu trwania takowej oferty. Wszystko to, aby uniknąć wygaśnięcia propozycji przed moim powrotem lub posądzania mnie o celowe "olewnie" Waszych propozycji przeze mnie i brak odpowiadania na nie. Naturalnie nie będę mógł również oceniać transferów, które oczywiście mogą wydarzyć się w tym okresie. Mam nadzieję, że nie utrudni Wam to zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie ale byłem w rozjazdach feriowych i neta miałem jedynie z komórki,

gdzie niesposób odpisywać czy odpowiadać na propozycje, w każdym razie w porównaniu do

Warriera odstawiłem totalną amatorkę ;D.... po kolei

 

więc najpierw do mhmmm....

 

sorry stary że przegapiłem złożenie twojej propozycji... ale jak czas pokazał raczej przyfarciłem;)

Wartości rynkowe dorella i mo spadły strasznie i proporcjonalnie do tego co oferowałem

wymiana aktualnie nie równoważy się nijak... Nadal jestem jednak zainteresowany pozyskaniem

dobrego shootera za 3. więc jeśli chciałbyś rozmawiać o Martinie czy butlerze jestem otwarty nawet

na 2 na jeden!

 

Dalej gogalq... myślałem i myślałem, i nic nie wyminiłem.... wymiany 1-1 które pokazałeś obecnie się

nie bronią przy tak stałej formie hardena.... przynajmniej z tego co się spodziewam potencjalne trady dwa na dwa

które sobie zmajstrowałem dobrze wyglądają na papierze, ale Ciebie pewnie nie bedą interesowały. tak czy siak

przesyłam Jedną najmcsniejszą moim zdaniem... i nie, Lee i Lin nie wchodzi w grę ;)

PS; abstrac***ąc juz od tego że jak widzisz u góry szukam shootera jeszcze do ekipy!

 

Matek... coż ci mogę powiedzieć póki Pau siedzi w LAL i trzyma się jako tako mentalnie, to póki co nie widzę

żadnego grcz w twoim składzie który wzmocniłby obecnie mój lineup ;/ sorry

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie mam zadnej oferty od Ciebie ;) wyslij jeszcze raz

Troche nie rozumiem, zespoly z "dna" powinny zabijac sie o tego Lee a tymczasem nie moge go nigdzie opchnac nawet jak jest w formie... Gosc mi strasznie nie lezy bo nie blokuje, reszta jest bardzo dobra. Trudno, musze sie nim zadowolic.

Bulls, wyslalem Ci juz z 20 ofert, naprawde Love czy Batum sa zupelnie nie do ruszenia? chyba ze chcesz lebrona i paula za tego love :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ironia czy tez nie :P zaloze ze nie. ryzykownie zagralem ale jesli wade sie nie posypie to bedzie ciekawie. Musialem cos zrobic, mimo ze niewiele mi brakowalo to mysle ze z tamtym skladem bym to przegral. Tlumaczylem juz powody matkowi wiec nie bede sie rozpisywal, troche urozmaicenia rozgrywki sie przyda. Kto by pomyslal na poczatku sezonu ze majac Brona Paula i Wade'a w skladzie, zwyciestwo nie bedzie zapewnione. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.