Skocz do zawartości

FBL East 2011/12 Topic ogólnoorganizacyjny


Rigel

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie już jest po deadline. Było ustalone (przeze mnie :twisted: ) na 6 grudnia do północy. Dziś wieczorem zrobię aktualne listy zawodników w poszczególnych ligach. Tymczasem chciałbym, żeby zgłosili się chętni do pełnienia roli komisarzy. Poza tym, a raczej przede wszystkim chciałbym, żeby zostały założone ligi. Na ten moment mamy o ile dobrze policzyłem, 33 zawodników. Powstaną więc 3 ligi. 1 i 2 po 10 zespołów, a 3 z 13. Chyba tak będzie najlepiej. Dobrze byłoby, żeby 1 i 3 ligę założył ktoś, kto grał w niej we ubiegłym roku, bo dzięki temu będziemy mogli kontynuować stare ligi (drugą ligę już założyłem, kto chętny ją poprowadzić?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe: jeśli dobrze liczyć to z trzeciej ligi skaczę do drugiej z realną szansą awansu do pierwszej. Z jednej strony fajnie, że atak na misia w zasięgu ręki i nawet dwóch sezonów, ale z drugiej średnio bo mała satysfakcja z awansów w taki sposób - ciekawe skąd taka posucha jeśli chodzi o potwierdzenia udziału. W erze internetu trudno mi uwierzyć w to, że ludzie nie dowiedzieli się o zakończeniu lokautu. Jest inna przyczyna?

 

Czekam na potwierdzenie listy uczestników w poszczególnych ligach.

 

PS. Wg info z wątku o FBL2 (wrzucał chyba Rigel) - liga jest już założona i czeka. Czy skorzystamy z tamtej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa z tą ilością uczestników. Straszny upadek. Było lig 7, zostały 3. Zero frajdy z awansów. Zagram, bo się zadeklarowałem już, ale mam nadzieję, zę za rok będzie lepiej. Trzeba odbudować prestiż. West rozpieprza East :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdy, kto chciał grać, miał wystarczająco dużo czasu, żeby się zgłosić, a my nie mamy go za dużo na zorganizowanie draftu. Tak więc wygląda na to, że zagramy w trzech ligach. Szkoda, że tak dużo graczy odpadło, ale widocznie nie mają już ochoty na grę...

 

Po uwzględnieniu wszystkich zgłoszeń, składy lig i kolejności w drafcie przedstawiają się następująco:

 

FBL#1

 

1. air_mj

2. Mazar

3. Mar

4. Spabloo

5. Andrew23

6. Rigel

7. Zajmon

8. Szogo

9. antek

10. Orwell

 

FBL#2

 

1. Mich@lik

2. Chicken

3. Jiwol

4. TiLTMAN

5. Kraso

6. ciegło

7. .KB

8. Julius

9. szymcio

10. JaBoOl

 

FBL#3

 

1. piotreksuper

2. Wachu_31

3. bulek

4. pitti_8

5. Dziembus

6. billypilgrim

7. bulls2006

8. PiotrekA

9. el_loco_crooliko

10. Miglinieks

11. Mary

12. PeLe

13. ptb

 

FBL#2 jest już założona, 3 również, teraz niech ktoś z grających w ubiegłym roku w 1 założy ją i możemy ruszać z oddzielnymi tematami dla wszystkich lig i ustalaniem terminów draftu. Kto się zgłasza na komisarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazzmen, temat wisiał przez tydzień... Podałem krótki termin, bo do 25 grudnia niewiele czasu zostało, a wiesz, jakie nieraz są trudności z ustaleniem pasującego wszystkim terminu draftu. Sądziłem, że każdy, komu zależy na grze, śledzi na bieżąco temat i zdąży w ciągu tego tygodnia potwierdzić swój udział. Jak widzisz, 33 osoby zdążyły się zgłosić... A le teraz myslę, że jeśli jesteś chętny, to nie mamy za dużo zawodników i nie powinniśmy odrzucać nikogo, zwłaszcza starego gracza. Ale gdzie miałbyś zagrać? Według miejsca, jakie zająłeś w ubiegłym roku, powinieneś wskoczyć do FBL#2 na miejsce 4 przed TiLTMANa, spychając do FBL#3 JaBoOla. Teraz jednak wydaje mi się, że jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby dopisanie Cię na koniec 3 ligi. Chyba, że sami zainteresowani wyrażą zgodę (JaBoOl może się zgodzić, bo taki myk gwarantuje mu Bronka :wink: :twisted: ) Z drugiej strony, ci, którzy już są zarejestrowani w 3 lidze powinni się wypowiedzieć, czy chcą grać w 14-tozespołowej lidze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam nic przeciwko dopisaniu jazzmana do listy , ale w temacie FBL3 kraso informuje ze zalozyl juz trzecia lige i wyslal zaproszenia wiec nie wiem czy ze wzgledow formalnych jest to moliwe. jesli jednak tak to proponuje dolaczenie jazzmana do naszej ligi a kara za spoznienie niech bedzie to ze musi objac funkcje komisarza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptb: dopisanie jest bez problemu możliwe, po prostu kraso musi w ustawieniach ligi zwiększyć liczbę graczy do 14 i wysłać jazzmenowi dane do rejestracji :mrgreen: A funkcja komisarza powinna być zaszczytem, a nie karą :twisted: :lol:

 

Mar: Mogę założyć FBL#1, ale żeby zachować ciągłość z poprzednich lat, musi to zrobić ktoś, kto grał w niej w zeszłym roku. Ja tylko awansowałem z FBL#2, więc założyłem właśnie dwójkę (i wciąż czekam na chetnego do jej prowadzenia :wink: ). Ja mogę ewentualnie przejąć rolę komisarza w pierwszej, gdy już będzie założona. A Ty, Mar, jesteś jednym z czterech ubiegłorocznych pierwszoligowców, którzy wciąż grają, więc do dzieła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytałem o deadline - albo jest albo go nie ma. Gapa ląduje na końcu kolejki albo otwieramy zapisy i dajemy szansę potencjalnie kilku kolejnym osobom. Gdyby to była jedna liga to pal licho; tutaj każde potwierdzenie to potencjalne przetasowanie w wielu ligach. Nie mówię już o planowaniu picków - chciałbym przejść przez kilka mocków z odpowiednim wyprzedzeniem (powoli przyzwyczajam się do mojej szóstki) :)

 

Ja nie mam nic przeciwko temu by jazzmen zagrał w FBL2 (poza tym, że cholernik silny i sprawi masę problemów :) ) ale argumenty typu "zasłużył" nie trafiają do mnie absolutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.