Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2011/12


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

asik będzie więcej grał....za min można jeszcze jakiegoś Joe Smitha podpisać o ile jest dostępny lub kogoś innego choć Kurt dawał defens na dobrym poziomie

 

 

trwają rozmowy między Indy a Mem o wymianie Mayo za Mc Robertsa ! noż kurcze to chyba jakiś spisek przeciw bulls , za gasola chcieli denga i gordona a wiadomo za co poszedł do LA , o ile pamiętam to za mayo chcieli Taja i kogoś jeszcze ( proszę przypomnieć ) a teraz chcą oddać za gościa , który raptem dobrze zagrał w kilkunastu meczach no proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://espn.go.com/chicago/nba/story/_/ ... s-thursday

 

Czyli RIP w Chicago 15/3 z czego trzeci sezon to TO. Swoją drogą, czy istnieje jeszcze szansza, że nie przedłużą z Bogansem?

 

December 9, 2011 – Chicago Bulls General Manager Gar Forman released the following statement earlier this evening regarding Keith Bogans’ contract status:

 

“Keith Bogans is under contract with the Bulls and we have a December 19th option on that contract. At this time, we are exploring several options in finalizing our roster. We have always respected Keith’s professionalism and we hope to have more clarity on this situation soon.”

 

Z tego, by wynikało, że do 19 mają czas na decyzję czy skorzystają z opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, rip zaklepany.

Była mała huśtawka kiedy napisał na swoim twiterze że będzie wybierał pomiędzy trzema druzynami.

 

Przez ostatnie dni oglądałem na YT mecze z tamtych pistons z lal i trochę z sas.

Zakochałem się w tamtym teamie, naprawdę genialna defensywa.

 

Tak sobie myślę teraz kogo mieliśmy do wyboru i każdy z grupy richardson, crawford, carter, mcgrady itd ma wady które są bardzo widoczne. Patrzę na ripa z tamtego okresu i wiem że to nie będzie już ten rip z '04 ale hamilton jest graczem najbardziej kompletny z tych którymi bulls się interesowali.

 

Wydawało mi się że rip przez to że jest bardzo szczupły jest dziurą w obronie, ale po ogarnięciu kilku meczy z jego udziałem można stwierdzić że jest przehujsko inteligentny w team d. 1on1 nie ma co się jarać bo jest średnio ale w team d było i mam nadzieje że będzie bardzo dobrze.

 

Rip to jest fit nie tylko dla rose'a który jak powiedział będzie miał więcej asyst ( 8) ) rip świetnie współpracuje z wysokimi, ma bardzo dobre podanie idealnie pasuje do koncepcji thibodo, ruch wa ataku szukanie extra passów, ruch, pass,ruch pass. To jest granie ripa. Dodajemy na obwód ziombela który porozprowadza piłkę, zaatakuje obręcz, który będzie biegał po zasłonach. k**** jaram się i żałuje że nie zobaczę ripa już jutro bo nie mogę się juz doczekać.

 

Nie wiem gdzie będzie grał rip . Ja bym go dał do kompletu z rosem tak by nie grał z korverem. Brewer chce mieć s5 o czym mówi otwarcie ale nie wiem czy brew w s5 to jest koniecznie dobry pomysł. Umówmy się, brewer robiący lekko +10ppg 1.5 trójki na +40% to jest skarb ale to jest bajka. Ronnie nie będzie nigdy skuteczny zza łuku i z dalekiego półdystansu. Rip-deng i korver-brew to ma tak wyglądać !!!

 

Jeszcze do hamiltona:

Dwie obawy: wiek chociaż już coś o tym pisałem i przedewszystkim trójka.

Bogans robił spacing a i tak miejsca dużo nie było, nie wiem czy rip nagle przeobrazi się w gościa który będzie stał w rogu i napierdalał trójki. Poza tym chyba nie chce. Chce żeby dużo piłek szło na boozera bo chce się jasno określić kim jest carlos boozer, a rip ze swoim passing skills to jest upgrade również dla boozera ale i dla każdego z naszych podkoszowych.

 

Właśnie, pasuje jeszcze piątego pod kosz: dwa typy: najlepiej zbierający gracz ligi reggie evans or 7 footer joey przybilla na jednej nodze.

 

jeszcze zastanawiam się jaką rolę będzie odgrywał rip. Ile dostanie minut. Jak tak próbowałem liczyć rotacje na 1-3 to wychodzi mi że na 1 nie będzie minut dla nikogo poza rosem i watsonem. Na 3 gdzieś 30 minut denga bo pogra też na 4. Do tego brewer i korver razem gdzieś ponad 40. Dla ripa powinno być około 25 na mecz.

 

W poprzednim sezonie grał 27 na mecz i robił 14/3 na 43% więc spodziewam się od niego +10 ppg na dobrym %.

 

co do bogansa. Ja wiem że odjebał kawał dobrej roboty w poprzednim sezonie ale mając do wyboru minuty dla bogansa a minuty dla butlera wybieram butlera. Poza tym bogans został wyjebany z treningu co było baaaaardzo nie fajne i może już nie wrócić do bulls.

 

k**** jutro (praktycznie po jutrze) oglądne byków live !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deng z sezonu na sezon gra coraz mniej na pf.

 

Na papierze to wygląda świetnie. Jest cutter i shooter(Rip), jest gość zajebiście kończący po picku(Booz), jest defensywny zwierz pod koszem(Noah), jest człowiek umiem wszystko(Deng) no i nasza gwiazda, mały u-boot(Rose).

Oczyma wyobraźni widzę jak ten team gwałci wszystko co na drzewo nie ucieka i pali wszystkie wioski za sobą. No bo co, picka zagraja, tróje rzucą, taktycznie też coś mogą zagrać(bo jest taki Rip, który zetnie, ściągnie obrońce itd...) no i jest świetnie.

 

Tyle że tak nie będzie, bo TT tego nie ogarnie.

 

P.s.

Mycek, o co chodzi z Bogansem? Ja myślałem, że w ogóle go nie przedłużyli na ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chcialbym sie z wami podzelic owocem mojej pierwszej pracy w sony vegas , o moim ulubionym graczu nba , ktorym jest Derrick Rose .

Mialem troche klopotow z renderingiem przez co jest kilka (2-3 niezsynchronizowane sceny), ale udalo sie wszystko poskleiac i o to jest .

Mam nadzieje , ze bedzie sie podobac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deng z sezonu na sezon gra coraz mniej na pf.

 

Na papierze to wygląda świetnie. Jest cutter i shooter(Rip), jest gość zajebiście kończący po picku(Booz), jest defensywny zwierz pod koszem(Noah), jest człowiek umiem wszystko(Deng) no i nasza gwiazda, mały u-boot(Rose).

Oczyma wyobraźni widzę jak ten team gwałci wszystko co na drzewo nie ucieka i pali wszystkie wioski za sobą. No bo co, picka zagraja, tróje rzucą, taktycznie też coś mogą zagrać(bo jest taki Rip, który zetnie, ściągnie obrońce itd...) no i jest świetnie.

 

Tyle że tak nie będzie, bo TT tego nie ogarnie.

 

P.s.

Mycek, o co chodzi z Bogansem? Ja myślałem, że w ogóle go nie przedłużyli na ten sezon.

wg 82games.com z sezonu na sezon gra coraz więcej na pf.

 

To nie jest tak że "o przyszedł rip to będziemy dwa razy mocniejsi".

Rip to fit, nie diffrence maker. Przydałby się ktoś od offensywy ale ja jestem tego zdania żeby najpierw zobaczyć jak gra się będzie układała z boozere w ataku jako ważnym elementem a nie spot up shooterem i kołkiem od stawiania screenów.

 

tak jeszcze nawiasem.

Boozer schudł kilka kilo, noah za to przybrał co w obu przypadkach cieszy.

thibodo chce zobaczyć w jakiej formie jest rip ale szanse ze zobaczymy go jutro wydaja mi sie male.

brewer na treningach gral z pierwszym skladem i chce grac w nim w RS.

rip przywdzieje #32 watson #7 moze to jest zupelnie nie istotne ale obecnie jaram sie wsztstkim co jest chociaz troche zwiazane z chicago bulls.

rip chce grac w masce i chce miec opaske, buja!!

 

jak bylo z bogansem?

W lato spotykał się z teamates, wbij do obiektu treningowego bulls z reszta chlopakow po czym w srodku, nie wiem, rozgrzewki, wywiadow, treningu poproszono go by opuscil obiekt. :roll:

do 19 mamy opcje w jego kontrakcie, miejsca w rotacji nie ma, ale bogans w szatni moze pelnic role podobną do scala.

 

Mozna sie wkurwiac na forpaxa ale w jeden rok(wyłączając lockout) zbudowali team kompletny, ja nie widzę ani jednej dziury w rotacji, na koncu lawki sa jeszcze rzeczy do poprawy ale tom nie przepada grac np trzema pg. Chociaż przydałby się jeszcze jakis kloc pod kosz w razie kontuzji.

Nie chce teraz porownywac z wszystkimi druzynami nba ale:

rose/watson

rip/korver

deng/brewer/butler

boozer/taj

noah/asik

to jest najrowniejsza rotacja w nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa.Niby stream ma być zerwiesz się o 1 w nocy na mecz a tam na tym kanale zamiast NBA leci mecz 2 ligi filipińskiej.

 

Choć podejrzewam że z powodu lockoutu(i ogromnych apetytów kibiców) stream jednak będzie.Ba niektóre drużyny nawet relacje z media day na żywo pokazywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zwolnili Keitha. W sumie to bardziej żałuje, że nie udało się jednak zatrzymać Kurta Thomasa, jeśli już mówimy o weteranach. Mimo wszystko nie wiem czy nie opłacało się tego Bogansa choćby po to by był tam mentorem w szatni.

 

Czysto dla odnotowania - Pargo też zwolnili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.